tenisi?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
rex
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2011, 14:57
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 45 times
Been thanked: 15 times

30 Jul 2012, 19:26

ceva in genu :

http://www.u-man.ro/shoes/tenisi/etnies ... imaginea-1

pana in 175 lei , fara alte produse de pe u-man , ceva gen : zara , bershka , pull & bear , converse
RoyalServer 2
User avatar
Addry2n
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1257
Joined: 06 Aug 2008, 21:32
Detinator Steam: Da
CS Status: -.-
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: QuiZ , ADRIAN
Location: Constanta
Has thanked: 75 times
Been thanked: 37 times

30 Jul 2012, 20:14

User avatar
rex
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2011, 14:57
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 45 times
Been thanked: 15 times

30 Jul 2012, 20:25

frumos!ceva de la zara sau pull & bear?
User avatar
Addry2n
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1257
Joined: 06 Aug 2008, 21:32
Detinator Steam: Da
CS Status: -.-
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: QuiZ , ADRIAN
Location: Constanta
Has thanked: 75 times
Been thanked: 37 times

30 Jul 2012, 21:14

http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/s ... 6/TWO-TONE ANKLE BOOTS
am si eu o pereche asa, dar i-am cumparat cand au aparut si am dat 2 mil. jumate atunci.
Casual
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4000
Joined: 25 Mar 2009, 22:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Has thanked: 52 times
Been thanked: 655 times
Contact:

30 Jul 2012, 21:22

Doar zara si pull and bear, cunosti?
Tommy Hilfiger, louis vuitton, lacoste, fred perry etc. :) ?? Cauta pe Okazii, gasesti modele frumoase si acceptabile ca pret :)
User avatar
rex
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2011, 14:57
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 45 times
Been thanked: 15 times

30 Jul 2012, 21:23

Addry2n wrote:http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/s ... 6/TWO-TONE ANKLE BOOTS
am si eu o pereche asa, dar i-am cumparat cand au aparut si am dat 2 mil. jumate atunci.
acestia nu sunt in stoc nici in magazinu din polus nici in magazinu din iulius, ceva gen primii mai sunt ? marimea : 42-43


@Bai , Casual .. nu am zis ca doar astea le cunosc , am zis ca vreau ceva in genu , ieri am umblat in tot polusu si iuliusu si am fost la toate magazinele care le zici tu , in tommy hilfinger nu prea mi-a placut materialu , lacoste nici gand , louis vuitton nu am auzit de el , fred perry nu e cine stie ce , eu prefer zara , bershka si pull& bear pentru calitate si aspect as dori si ceva gen vans dar de la noi din tara..
User avatar
Addry2n
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1257
Joined: 06 Aug 2008, 21:32
Detinator Steam: Da
CS Status: -.-
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: QuiZ , ADRIAN
Location: Constanta
Has thanked: 75 times
Been thanked: 37 times

30 Jul 2012, 21:36

rex wrote:
Addry2n wrote:http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/s ... 6/TWO-TONE ANKLE BOOTS
am si eu o pereche asa, dar i-am cumparat cand au aparut si am dat 2 mil. jumate atunci.
acestia nu sunt in stoc nici in magazinu din polus nici in magazinu din iulius, ceva gen primii mai sunt ? marimea : 42-43


@Bai , Casual .. nu am zis ca doar astea le cunosc , am zis ca vreau ceva in genu , ieri am umblat in tot polusu si iuliusu si am fost la toate magazinele care le zici tu , in tommy hilfinger nu prea mi-a placut materialu , lacoste nici gand , louis vuitton nu am auzit de el , fred perry nu e cine stie ce , eu prefer zara , bershka si pull& bear pentru calitate si aspect as dori si ceva gen vans dar de la noi din tara..
da, chiar ieri am fost si am vazut, si au pe rosu si pe verde inchis
Andrew
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 958
Joined: 12 Mar 2008, 14:51
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Has thanked: 33 times
Been thanked: 52 times

30 Jul 2012, 21:55

rex wrote:
Addry2n wrote:http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/s ... 6/TWO-TONE ANKLE BOOTS
am si eu o pereche asa, dar i-am cumparat cand au aparut si am dat 2 mil. jumate atunci.
acestia nu sunt in stoc nici in magazinu din polus nici in magazinu din iulius, ceva gen primii mai sunt ? marimea : 42-43


@Bai , Casual .. nu am zis ca doar astea le cunosc , am zis ca vreau ceva in genu , ieri am umblat in tot polusu si iuliusu si am fost la toate magazinele care le zici tu , in tommy hilfinger nu prea mi-a placut materialu , lacoste nici gand , louis vuitton nu am auzit de el , fred perry nu e cine stie ce , eu prefer zara , bershka si pull& bear pentru calitate si aspect as dori si ceva gen vans dar de la noi din tara..

daca nici tenesii tommy , nu iti plac, MAI ALES LA MATERIAL, atunci nu stiu ce tenisi vrei tu sa-ti gasesti
si cum adica nu ai auzit de fred perry ? trebuie sa auzi de ei ca sa-ti cumperi ? trebuie sa iti placa ce aiba, poate sa fie si no-name atat timp cat iti vine bine ...
lacoste, nici gand, din ce motiv ? sunt prea scumpi probabil, dar daca vrei o pereche de tenisi de calitate, bagi mana adanc in buzunar
si de ce preferi zara, bershka si altele ? pentru ca sunt mai cunoscute ?

@ eu mi-am luat asa, dar din magazin, si nu au fost foarte scumpi, 1 mill 800 am dat pe ei

http://www.okazii.ro/incaltaminte-barba ... a114453511
User avatar
rex
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2011, 14:57
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 45 times
Been thanked: 15 times

30 Jul 2012, 22:30

Andrew wrote:
rex wrote:
Addry2n wrote:http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/s ... 6/TWO-TONE ANKLE BOOTS
am si eu o pereche asa, dar i-am cumparat cand au aparut si am dat 2 mil. jumate atunci.
acestia nu sunt in stoc nici in magazinu din polus nici in magazinu din iulius, ceva gen primii mai sunt ? marimea : 42-43


@Bai , Casual .. nu am zis ca doar astea le cunosc , am zis ca vreau ceva in genu , ieri am umblat in tot polusu si iuliusu si am fost la toate magazinele care le zici tu , in tommy hilfinger nu prea mi-a placut materialu , lacoste nici gand , louis vuitton nu am auzit de el , fred perry nu e cine stie ce , eu prefer zara , bershka si pull& bear pentru calitate si aspect as dori si ceva gen vans dar de la noi din tara..

daca nici tenesii tommy , nu iti plac, MAI ALES LA MATERIAL, atunci nu stiu ce tenisi vrei tu sa-ti gasesti
si cum adica nu ai auzit de fred perry ? trebuie sa auzi de ei ca sa-ti cumperi ? trebuie sa iti placa ce aiba, poate sa fie si no-name atat timp cat iti vine bine ...
lacoste, nici gand, din ce motiv ? sunt prea scumpi probabil, dar daca vrei o pereche de tenisi de calitate, bagi mana adanc in buzunar
si de ce preferi zara, bershka si altele ? pentru ca sunt mai cunoscute ?

@ eu mi-am luat asa, dar din magazin, si nu au fost foarte scumpi, 1 mill 800 am dat pe ei

http://www.okazii.ro/incaltaminte-barba ... a114453511
nu duc lipsa de bani , eu am full perechi papuci , doar ca majoritatea sunt intre 200-400 lei , si tot ce am este sneakers , skates , nu am deloc tenisi de vara si de aceea dispun pana in 160-180 lei pentru ca nu are rost sa dau atat pe ei pentru inca 2 luni ce-i mai port .. si de fred perry am auzit dar nu e cine stie ce , de louis veitton nu am auzit pentru ca nu am vazut niciodata magazinul lor , cat despre tommy hilfinger materialu ti-am zis ca nu mi-a placut , a fost prea "pielos" si tot ce am vazut era albastru deschis si maro in magazine , as prefera ceva : rosu , negru , alb ,albastru inchis

EDIT : nu-mi place firma in sine , si modele lor , nu am nimic cu pretul lor , am vazut ieri in deichmann lacoste un model frumos doar culori nasoale ( talpa laterala verde , culoare papuc roz ) dar modelu era misto , la un pret foarte ok ( 185 ) daca era alta culoare ii luam aia ( LA COSTEL - BECI SI MERE CA PE NIL DIN CARNE DE CROCODIL )
Si zara , bershka , da le prefer pentru ca sunt cunoscute , ca daca nu erau din material bun , nu erau cunoscute , nu-ti face griji
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

30 Jul 2012, 23:03

User avatar
rex
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2011, 14:57
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 45 times
Been thanked: 15 times

30 Jul 2012, 23:13

Confuzius wrote:http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... %2BSNEAKER mi se par interesanti. :-?
da , i-am vazut parca acum o ora, sunt frumusei , dar pacat ca n-au alte culori , dar mi-e frica sa nu fie calitate romaneasca , ca e prea mic pretu , am vazut ca e reducere dar nici chiar asa..
User avatar
Addry2n
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1257
Joined: 06 Aug 2008, 21:32
Detinator Steam: Da
CS Status: -.-
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: QuiZ , ADRIAN
Location: Constanta
Has thanked: 75 times
Been thanked: 37 times

30 Jul 2012, 23:15

Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information