Ăştia care cardează :-?...

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
wLk.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 132
Joined: 31 Oct 2012, 19:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Piatră iute , cin-te .....
SteamID: Selled
Has thanked: 1 time
Been thanked: 96 times
Contact:

02 Jan 2014, 21:49

Am deschis subiectu ăsta să mă lămuriţi şi pe mine cu ceva... ăştia de cardează iPhone-uri , draci laci... pot păţii ceva?

Vreau să cumpăr de la cineva care cardează , am ceva riscuri..


Nu vreau să se bage toţi idioţi în seamă , aştept răspunsuri "mature"
  • Pentru orice întrebare mă puteţi contacta prin
    Mesagerie privată ori Y!Messenger: wlk.official
Image
RoyalServer 2
User avatar
TGP
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 426
Joined: 26 Oct 2013, 18:34
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
Location: Bucureşti
Been thanked: 140 times
Contact:

02 Jan 2014, 21:53

Da, daca cumperi un obiect cu GPS si se afla ca este cardat [fraudat] te ia dupa GPS, parerea mea.
Daca te duci la un service GSM si scoti GPS-UL e totul bine.

Bafta.
CIUBO. /snowyworld/
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2076
Joined: 02 Jul 2013, 18:17
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Fost Intermediar
Location: Basel
Has thanked: 40 times
Been thanked: 86 times

02 Jan 2014, 22:00

La iPhone da, a evoluat mult și tehnologia asta.
La un telefon mai vechi, nu cred.
User avatar
Tyler
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 860
Joined: 05 Jul 2013, 23:53
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 75 times
Been thanked: 131 times
Contact:

03 Jan 2014, 00:14

Eu imi cumpar telefoane si le dau gratis.. de la aceeasi firma, conturi si carduri diferite, dar aceeasi adresa de livrare de cateva luni si inca nu am patit nimic.
Daca vrei sa cumperi de la vreun carder, nu te sfatuiesc s'o faci de la romani.
Cea mai sigura metoda prin care poti cumpara ceva super ieftin si in maxima siguranta > http://www.alboraaq.com/forum/showthread.php?t=277921
Image
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Vând conturi League of Legends cu level cuprins între 20-30. Diferite divizii, campioni şi skinuri.
La alegere, Unranked sau o divizie specifică. Toate au acelaşi preţ: 25 lei paysafe/bucată.
Comenzi customizate: Dacă nu deţin cont cu specificaţiile dorite de tine, îmi laşi cât mai multe detalii (campioni, skinuri, divizie) şi am să fac rost în cel mai scurt timp. Plată 50% în avans. Desigur, dacă contul depăşeşte numărul normal de campioni şi skinuri, preţul va fi mai mare.
tabitah
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 158
Joined: 13 Dec 2013, 16:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Contact:

03 Jan 2014, 00:26

Eu zic sa va potoliti cu ABH ca daca va prinde, va ia naiba.
Citeste regulamentul.
User avatar
Tyler
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 860
Joined: 05 Jul 2013, 23:53
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 75 times
Been thanked: 131 times
Contact:

03 Jan 2014, 00:28

V-am raspuns in PM la ceilalti.
tabitah wrote:Eu zic sa va potoliti cu ABH ca daca va prinde, va ia naiba.
Nu am nimic de pierdut, crede'ma..
Image
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Vând conturi League of Legends cu level cuprins între 20-30. Diferite divizii, campioni şi skinuri.
La alegere, Unranked sau o divizie specifică. Toate au acelaşi preţ: 25 lei paysafe/bucată.
Comenzi customizate: Dacă nu deţin cont cu specificaţiile dorite de tine, îmi laşi cât mai multe detalii (campioni, skinuri, divizie) şi am să fac rost în cel mai scurt timp. Plată 50% în avans. Desigur, dacă contul depăşeşte numărul normal de campioni şi skinuri, preţul va fi mai mare.
COSTR
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 3
Joined: 03 Jan 2014, 00:28
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

03 Jan 2014, 00:35

wLk. wrote:Am deschis subiectu ăsta să mă lămuriţi şi pe mine cu ceva... ăştia de cardează iPhone-uri , draci laci... pot păţii ceva?

Vreau să cumpăr de la cineva care cardează , am ceva riscuri..


Nu vreau să se bage toţi idioţi în seamă , aştept răspunsuri "mature"
Tu nu ai ce sa patesti, cumperi de la el, te doare-n pix. El poate patii ceva daca nu isi asigura anonimitatea asa cum trebuie, sunt multi prosti pe lumea asta care au dat de Alboraaq si care nu au habar sa se protejeze pe ei sau cred ca exista site-uri de unde isi pot lua fara sa isi mascheze IP-ul. Nu vei patii nimic dar in cazul in care te trezesti cu garda la usa (sunt sanse mari sa nu vina nici dreacu) sa fi pe faza sa le zici ca i-ai dat bani lu unu care a zis ca iti aduce din afara si ca nu stiai ca le ia cu carduri furate... in rest, vezi sa nu-ti iei teapa.
Tyler wrote:Eu imi cumpar telefoane si le dau gratis.. de la aceeasi firma, conturi si carduri diferite, dar aceeasi adresa de livrare de cateva luni si inca nu am patit nimic.
Daca vrei sa cumperi de la vreun carder, nu te sfatuiesc s'o faci de la romani.
Cea mai sigura metoda prin care poti cumpara ceva super ieftin si in maxima siguranta > http://www.alboraaq.com/forum/showthread.php?t=277921
Sincer... nu il recomand pe Zepanuno sau metoda de escrow de la Alboraaq... fura de rup aia. In primul rand daca te uiti la aia care au cumparat de la ei vei observa ca toti au 2-3 posturi si aia care au mai multe nu au mai intrat sau au contu banat. Dupa ce le-ai trimis banii iti inchid contu ca sa nu mai poti spune nimic asa ca mai bine i-ai recomanda sa ia de la altcineva sau sa stea potolit.

Si pe langa asta nu stiu ce iei tu dar iti recomand si tie sa nu te mai dai in spectacol ca dupa ce a fost prostu de larsawin pe forumu asta e posibil ca forumul sa fie urmarit si sa ti-o iei in freza si tu asa ca daca chiar stii stai potolit la locu tau. Un adevarat carder nu se lauda si nu se arata, chiar daca nu ai de pierdut nimic nu cred ca vrei sa ajungi sa fi ***** alora din inchisoare si sa te f***** toti in c**...
User avatar
Tyler
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 860
Joined: 05 Jul 2013, 23:53
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 75 times
Been thanked: 131 times
Contact:

03 Jan 2014, 00:39

Eu iti apreciez abecedaru' scris mai sus.. nu am vrut niciodata sa intru in asa ceva, dar am fost nevoit... si nu ma laud, ca nu am cu ce..
Tu ori ti'ai facut cont pentru asta ori esti Larsawin..
Image
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Vând conturi League of Legends cu level cuprins între 20-30. Diferite divizii, campioni şi skinuri.
La alegere, Unranked sau o divizie specifică. Toate au acelaşi preţ: 25 lei paysafe/bucată.
Comenzi customizate: Dacă nu deţin cont cu specificaţiile dorite de tine, îmi laşi cât mai multe detalii (campioni, skinuri, divizie) şi am să fac rost în cel mai scurt timp. Plată 50% în avans. Desigur, dacă contul depăşeşte numărul normal de campioni şi skinuri, preţul va fi mai mare.
COSTR
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 3
Joined: 03 Jan 2014, 00:28
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

03 Jan 2014, 00:42

Mi-am facut contu pentru asta pentru ca sunt in domeniu asta de 2 ani si stiu cu ce se mananca. Larsawin nu sunt in niciun caz, il stiu pe pusti e doar un mic gaozar care minte ca ia lucruri si defapt nu ia. Tot ce am zis am zis pentru protectia ta, nu sunt interesat in ce iei si cum iei ci sunt doar interesat sa mai dau cate un avertisment ca sa mai aveti grija (astia care cardeaza).
User avatar
Tyler
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 860
Joined: 05 Jul 2013, 23:53
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 75 times
Been thanked: 131 times
Contact:

03 Jan 2014, 00:48

In cazul asta apreciez, dar sunt protejat.
Image
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Vând conturi League of Legends cu level cuprins între 20-30. Diferite divizii, campioni şi skinuri.
La alegere, Unranked sau o divizie specifică. Toate au acelaşi preţ: 25 lei paysafe/bucată.
Comenzi customizate: Dacă nu deţin cont cu specificaţiile dorite de tine, îmi laşi cât mai multe detalii (campioni, skinuri, divizie) şi am să fac rost în cel mai scurt timp. Plată 50% în avans. Desigur, dacă contul depăşeşte numărul normal de campioni şi skinuri, preţul va fi mai mare.
COSTR
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 3
Joined: 03 Jan 2014, 00:28
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

03 Jan 2014, 00:52

Un sfat... ai grija sa ai reverse dns-ul schimbat sa fie cel original al socks-ului pe care il folosesti si vezi ca unele site-uri gen PayPal care folosesc Maxmind iti verifica anumite chestii ale calculatorului pe langa nume si MAC. Foloseste un RDP si restu cred ca te descurci sa iti dai seama ce sa mai schimbi ca sa fi in siguranta. Iti urez mult succes si sper sa te pui pe picioare daca ai zis ca ai fost nevoit.
User avatar
Tyler
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 860
Joined: 05 Jul 2013, 23:53
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 75 times
Been thanked: 131 times
Contact:

03 Jan 2014, 01:04

Pai, am folosit (la trecut)... detin un vnc cu care comandam.
Si regret fiecare comanda facuta..
Image
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Vând conturi League of Legends cu level cuprins între 20-30. Diferite divizii, campioni şi skinuri.
La alegere, Unranked sau o divizie specifică. Toate au acelaşi preţ: 25 lei paysafe/bucată.
Comenzi customizate: Dacă nu deţin cont cu specificaţiile dorite de tine, îmi laşi cât mai multe detalii (campioni, skinuri, divizie) şi am să fac rost în cel mai scurt timp. Plată 50% în avans. Desigur, dacă contul depăşeşte numărul normal de campioni şi skinuri, preţul va fi mai mare.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information