Tigan

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

29 Oct 2012, 17:30

Clar omu stia manevra si numara secundele cat sta usa deschisa la statia respectiva. Ala de zicea ca e fake ca a filmat chiar in momentul acela, poate cel care a filmat asa procedeaza cand iese la 'plimbare', poarta camera dupa el si filmeaza tot, in caz de i se fura ceva sau pnm, si a taiat doar secventa respectiva ... e ceva in genul alora de pun camere de filmat pe bordul masinii in timpul calatoriilor lungi, gen : http://www.youtube.com/watch?v=yVfTeE7eUBo
Image
RoyalServer
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

29 Oct 2012, 17:54

pai omu la cat colinda prin metrou a stiut ca dupa 10 secunde se inchid usile, daca te uiti atent la secunde la 25 se deschid usile si la 33 il ia, deci omu are o sincronizare tare, ma rog va ajunge la bulau si va devenii fetita, e ura tcu spume dar da el de cineva pe acolo care nu are preferinte cum arata :))
Image
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

29 Oct 2012, 17:55

3v3r3st wrote:pai omu la cat colinda prin metrou a stiut ca dupa 10 secunde se inchid usile, daca te uiti atent la secunde la 25 se deschid usile si la 33 il ia, deci omu are o sincronizare tare, ma rog va ajunge la bulau si va devenii fetita, e ura tcu spume dar da el de cineva pe acolo care nu are preferinte cum arata :))
Nu cred, de obicei violatorii si pedofilii sunt arsi in gaoz.
Image
User avatar
NERRO
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1335
Joined: 21 Nov 2010, 12:40
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume Anterior: NerroXro
Fost moderator ajutator
Location: Maramureş
Has thanked: 17 times
Been thanked: 99 times

29 Oct 2012, 18:36

a plecat cu el =))
awes
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 09 Aug 2012, 16:22
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 24 times
Been thanked: 20 times
Contact:

29 Oct 2012, 18:54

=))))))))))))))))))))))))))))))

Cretini sunt oamenii astia :))))
ÎMI VINE SĂ MĂ ***!
User avatar
exy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 6389
Joined: 11 Aug 2010, 14:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: eXpres *viewsonic
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Organizator Cupe eXtreamCS
Castigator eXtream XMAS Championship
Castigator eXtream CS:GO Cup 2014
Location: Norway
Has thanked: 326 times
Been thanked: 385 times

29 Oct 2012, 18:57

awes wrote:=))))))))))))))))))))))))))))))

Cretini sunt oamenii astia :))))
Daca te referi la tiganu care i-a furat telefonu lu aia , este mult mai istet ca tine ... nu cred ca te duce pe tine capu sa faci asa ceva .
awes
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 09 Aug 2012, 16:22
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 24 times
Been thanked: 20 times
Contact:

29 Oct 2012, 19:03

eXpres wrote:
awes wrote:=))))))))))))))))))))))))))))))

Cretini sunt oamenii astia :))))
Daca te referi la tiganu care i-a furat telefonu lu aia , este mult mai istet ca tine ... nu cred ca te duce pe tine capu sa faci asa ceva .
Adevarul e ca a facut o mare smecherie. Esti mai cretin decat el.
ÎMI VINE SĂ MĂ ***!
JACOBS ~
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 737
Joined: 24 Jul 2011, 12:01
Detinator Steam: Da
Has thanked: 110 times
Been thanked: 104 times

29 Oct 2012, 19:08

Code: Select all

Sunt rasist,urasc ciorile si manelarii.Lista mea neagra creste zilnic,si tind sa cred ca o singura bata nu o sa dureze destul.Si eu sunt timid si sensibil dar, zambesc ironic si astept sa vad un nou rasarit,astept sa mai creasca ura si sa-mi scot si persmisul de portarma (vreau sa vanez...animale desigur).Ma uimeste faptul ca sunt nebun si plin de ura...si ma ales faptul ca imi place ce sunt! Amin. 
Copil mai frustat de viata ma jur ca nu am mai vazut pana acum . Esti incuiat mintal **** , te-ai stricat de tot la minte stand toata ziua in casa , fara sa ai si tu prieteni cu care sa glumesti , sa te joci si altele..Eu am vecin un tigan , sunt prieten de 18 ani cu el si vreau sa zic ca niciodata nu a incercat sa fure ceva de la cineva . Intradevar unii mai dau si cu ciorditu da nu ii caracteriza pe toti ca pe 1 care l-ai vazut tu ca ti-a furat casa.Daca ai sta si te-ai imprieteni cu un 'tigan' sau 'cocalar' cum ii mai spui tu ai sa vezi ca nu toti sunt cum crezi tu , ii caracterizezi gresit .Iesi din casa , fa-ti prieteni si lasa calculatoru . Traiesteti viata acum cat esti copil si ai timp. Acum poti sa ma inj da stiu ca ce am zis e adevarat si o sustin mereu .
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

29 Oct 2012, 20:04

JACOBS ~ wrote:

Code: Select all

Sunt rasist,urasc ciorile si manelarii.Lista mea neagra creste zilnic,si tind sa cred ca o singura bata nu o sa dureze destul.Si eu sunt timid si sensibil dar, zambesc ironic si astept sa vad un nou rasarit,astept sa mai creasca ura si sa-mi scot si persmisul de portarma (vreau sa vanez...animale desigur).Ma uimeste faptul ca sunt nebun si plin de ura...si ma ales faptul ca imi place ce sunt! Amin. 
Copil mai frustat de viata ma jur ca nu am mai vazut pana acum . Esti incuiat mintal **** , te-ai stricat de tot la minte stand toata ziua in casa , fara sa ai si tu prieteni cu care sa glumesti , sa te joci si altele..Eu am vecin un tigan , sunt prieten de 18 ani cu el si vreau sa zic ca niciodata nu a incercat sa fure ceva de la cineva . Intradevar unii mai dau si cu ciorditu da nu ii caracteriza pe toti ca pe 1 care l-ai vazut tu ca ti-a furat casa.Daca ai sta si te-ai imprieteni cu un 'tigan' sau 'cocalar' cum ii mai spui tu ai sa vezi ca nu toti sunt cum crezi tu , ii caracterizezi gresit .Iesi din casa , fa-ti prieteni si lasa calculatoru . Traiesteti viata acum cat esti copil si ai timp. Acum poti sa ma inj da stiu ca ce am zis e adevarat si o sustin mereu .
Ai perfecta dreptate, nu toti trebuiesc caracterizati la fel, sunt si ei oameni si uni chiar mai aomeni decat romanii nostri.
Image
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

29 Oct 2012, 20:16

Nu trebuie sa-i discriminam pe toti tigani(rromii),ca nu toti sunt la fel,dar eu nu-i inteleg de ce ei isi fac singur rau si mai fac rau si la alte etnii.. :(
User avatar
Trance99
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 239
Joined: 24 Apr 2010, 11:03
Detinator Steam: Da
CS Status: @ work!!!
Detinator server CS: cs.a2g.ro
Location: Targu Jiu
Has thanked: 6 times
Been thanked: 21 times
Contact:

29 Oct 2012, 20:55

suvenir - prin atitudinea pe care o ai fata de tigani nu esti mai prejos fata de acel hot.

"In Romania, stat de drept, democratic si social, demnitatea omului, drepturile si libertatile cetatenilor, libera dezvoltare a personalitatii umane reprezinta valori supreme si sunt garantate lege."

Poate macar administratorii forumului o sa se sesizeze in privinta acestor postari.
User avatar
Necenzurat
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1011
Joined: 28 Dec 2010, 12:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv.
Reputatie: Fost moderator
0.6/3
Has thanked: 79 times
Been thanked: 55 times
Contact:

29 Oct 2012, 20:55

@suvenir

Daca tu erai tigan mai faceai afirmatii de astea?
Chiar daca majoritatea fura, nu toti sunt la fel.
Probabil ai facut topicul asta se te dai interesant.
Image World of Tanks Romania - Comunitatea tanchiştilor români - Ia-ţi tancul şi intră în luptă!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information