Tiganii - Specia creata de romani!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
COLBYLICIOUS
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8139
Joined: 13 Oct 2012, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu mă ocup
SteamID: /id/COLBYLICIOUS
Reputatie: Fost administrator
eXtream Security
Fost Intermediar Steam
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Administratorul anului 2018
Location: Brașov
Discord: @colbylicious
Has thanked: 245 times
Been thanked: 310 times
Contact:

30 Dec 2012, 19:18

Plecati din tara, asta am sa fac cand voi implini 18 ani!
RoyalServer 2
User avatar
pazziny9
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 998
Joined: 19 Mar 2011, 21:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 93 times
Been thanked: 67 times
Contact:

30 Dec 2012, 19:26

Biju wrote:Dar romani nu omoara? Romani nu sparg bani, nu fura, nu duc femei la produs? Nu fac trafic de droguri?
NU, chiar asta e ideea. Tu crezi ca acele stiri macar sunt adevarate? Oamenii care locuiesc in zonele respective ar trebui sa stie despre incident dar si ei tot de la TV afla (culmea).
Tiganii nu poti sa-i omori, dar oricand am putea ajunge la o solutie mai medievala, cum ar fi exilarea intr-o zona mai putin populata (in afara de desert) unde pot sa se dezvolte cum vor si sa cerseasca unii de la altii, sa se bata unii pe altii pentru bani. Sa traiasca pe inteligenta lor. Nu neaparat pe toti deodata; la o greseala de genul "amenintare, cersit, bataie, tulburarea linistii s.a.m.d" tiganul e dus la semenii sai.
Desigur ideea asta e prea Sci-fi pentru mentalitatea de azi, caci mereu vei auzi cuvinte gen "esti rasist"; "lasa-l ca are drepturi"; "nu conteaza ca a incercat sa te omoare, e tigan stii tu"
User avatar
kingdwr
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2801
Joined: 23 Apr 2011, 23:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Nick anterior: Cosmin, divaio
Has thanked: 72 times
Been thanked: 290 times

30 Dec 2012, 19:31

Biju wrote:Vad ca va tot plangeti ca se ia tigani de voi ca nu stiu ce :)))
Pai se ia ca sunteti prosti :)) se uita la fata voastra mai intai....Nu iesiti deloc din casa stati numai la pc si aveti fete de tocilari deaia de se ia de voi. Eu sunt roman dar am foarte multi prieteni tigani care sunt prieteni in adevaratul sens al cuvantului, recunosc sunt altii care iti vine sa ii omori cand ii vezi ca vorbesc si fac arfe pe stomacu gol.
Spuneti ca daca va luati de un tigan sar toti pe voi, pai asa e bine ma, asta chiar imi place la ei ca sunt uniti... insa noi romani daca da masina peste noi in mijlocul intersectiei la uniri, toti scot telefoanele sa faca poze sau sa te filmeze insa nici unul nu suna la 112.
ei se iau de tine numai cand sunt mai multi
User avatar
X2060
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 918
Joined: 09 Jul 2009, 16:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Location: Braila
Has thanked: 65 times
Been thanked: 58 times

30 Dec 2012, 20:01

Dupa ce termin facultatea am degand se plec din tara, deci asta e doar o problema temporala.
S-a ajuns aici pentru ca l-i s-au dat prea multe drepturi, tinand cont ca erau minoritati nu trebuiau sa aibe aceleasi drepturi ca si romanii care sunt majoritari.
Image
Miracle Of Sound
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

30 Dec 2012, 20:09

Biju wrote:Gogule, stiu sa te iau si ca un tigan si ca un roman daca trebuie. Nu trebuie sa dovesc nimaniu de ce etnie apartin. Numai injurati atat tigani ca ii injurati degeaba, eu am intrat in topicul asta pentru ca vad cat de prosti pot fi uni. Am citit mai sus ca le e frica ca se ia de ei, ca ii bat ca nu stiu ce. Nu ii poti baga pe toti in aceeasi oala, am vazut ca ziceti ca ne fac de ras afara, ca fura ca nu stiu ce. Dar romani nu omoara? Romani nu sparg bani, nu fura, nu duc femei la produs? Nu fac trafic de droguri? Ma uit la stiri zi de zi si vad ca " Vasilica a omorato pe mihaela cu 3 lovituri de topor in cap pentru ca il insela" sau "Suspectul in cazul fetei violate si gasita moarta intr-un sant din capitala a fost prins".... Ce aveti ma prostilor, treziti-va odata... Cand va aud ca, daca as avea un ak47 i-as impusca pe toti... Cum i-ai impusca daca tu vi aici si te plangi ca tie frica sa iesi pe strada ca te bat? Daca ai avea un ak47? Pai tu traiesti tot in counter-strike :)))). Lasati-o balta bai baieti, numai vorbiti ce nu stiti... Sunt si eu de acord cu voi in unele privinte, dar nu judeca o carte dupa coperta. Hai v-am lasat

Du-te umbla cu tiganii tai de prieteni,sa mor eu,de nu as lua amenda de la politie sau chestii de genul,pe toti v-as bate,imi vind un rinichi ca sa fac bani sa-mi iau o pusca sa va extermin,ciorile .. mele,voi doar 3-4 umblati in gasca si cu cutit/spray la voi,si cand va prindem singuri mergeti la parinti si cersiti mila,pisamas pe voi de ciori.
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
User avatar
Madalin
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3247
Joined: 16 Apr 2007, 14:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Dependent
Fost super moderator
Location: Bucuresti.
Has thanked: 109 times
Been thanked: 368 times

30 Dec 2012, 20:53

voi sunteti aia de la fantanele ? :D :D :D
ale, ale, ale!
User avatar
Biju
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 935
Joined: 22 Jan 2011, 17:31
Detinator Steam: Nu
Location: Bucuresti
Has thanked: 44 times
Been thanked: 45 times
Contact:

30 Dec 2012, 21:02

Remusf wrote:
Biju wrote:Gogule, stiu sa te iau si ca un tigan si ca un roman daca trebuie. Nu trebuie sa dovesc nimaniu de ce etnie apartin. Numai injurati atat tigani ca ii injurati degeaba, eu am intrat in topicul asta pentru ca vad cat de prosti pot fi uni. Am citit mai sus ca le e frica ca se ia de ei, ca ii bat ca nu stiu ce. Nu ii poti baga pe toti in aceeasi oala, am vazut ca ziceti ca ne fac de ras afara, ca fura ca nu stiu ce. Dar romani nu omoara? Romani nu sparg bani, nu fura, nu duc femei la produs? Nu fac trafic de droguri? Ma uit la stiri zi de zi si vad ca " Vasilica a omorato pe mihaela cu 3 lovituri de topor in cap pentru ca il insela" sau "Suspectul in cazul fetei violate si gasita moarta intr-un sant din capitala a fost prins".... Ce aveti ma prostilor, treziti-va odata... Cand va aud ca, daca as avea un ak47 i-as impusca pe toti... Cum i-ai impusca daca tu vi aici si te plangi ca tie frica sa iesi pe strada ca te bat? Daca ai avea un ak47? Pai tu traiesti tot in counter-strike :)))). Lasati-o balta bai baieti, numai vorbiti ce nu stiti... Sunt si eu de acord cu voi in unele privinte, dar nu judeca o carte dupa coperta. Hai v-am lasat

Du-te umbla cu tiganii tai de prieteni,sa mor eu,de nu as lua amenda de la politie sau chestii de genul,pe toti v-as bate,imi vind un rinichi ca sa fac bani sa-mi iau o pusca sa va extermin,ciorile .. mele,voi doar 3-4 umblati in gasca si cu cutit/spray la voi,si cand va prindem singuri mergeti la parinti si cersiti mila,pisamas pe voi de ciori.

ce gandire de copil ai, la 17 ani ai tai inca nu poti gandi calumea. Esti nebun la cap ii bati pe toti :))) ce-ai facut ma? Dute la munca nu iti mai vinde organele =)))), aaaaaaa acum vad eu tu inca traiesti cu ideile alea nebune de "gasca" "clan" =)))) dute baaa vindeti inima mai bine
User avatar
Biju
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 935
Joined: 22 Jan 2011, 17:31
Detinator Steam: Nu
Location: Bucuresti
Has thanked: 44 times
Been thanked: 45 times
Contact:

31 Dec 2012, 04:22

JACOBSSSSz wrote:
Sidiuu` wrote:Plecati din tara, asta am sa fac cand voi implini 18 ani!
mai scapam de un fraier
=)))))))))))))) Bine punctat
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

31 Dec 2012, 10:25

Remusf wrote:Daca ar fi permis sa-i ucidem,nu as ezita,pe fiecare in parte i-as ucide ca un maniac.
Stii macar ce inseamna sa omori un om? Eu cred ca nici nu va dati seama ce vorbiti
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
Bogus
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3375
Joined: 19 Sep 2009, 11:38
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Has thanked: 90 times
Been thanked: 210 times

31 Dec 2012, 11:34

Nu-i poti ucide, dar ii poti separa de romani. Sa vedem cum se vor descurca. :))
ultras
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1230
Joined: 10 Mar 2008, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Ocupat
Detinator server CS: Da
SteamID: syntheticweed
Reputatie: Fost moderator ajutator
1.2/3
Location: Craiova
Been thanked: 37 times

31 Dec 2012, 11:36

Antonescu de traia , pe tigani ii omora ...
User avatar
marian^
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 904
Joined: 30 Sep 2011, 19:14
Detinator Steam: Da
SteamID: nulledmarian
Location: Sibiu
Has thanked: 52 times
Been thanked: 67 times
Contact:

31 Dec 2012, 13:01

Ţîganii, o natie infecta, fac cam 5-10 copii, chiar daca traiesc infect, le e greu sa munceasca, prefera cersitul, dar in felul asta, daca mai continua asa, in cativa ani vor fi majoritari.

De ce ? pentru ca romanii sunt foarte comozi, si prefera sa aibe doar un copil/maxim 2, fiindca e prea greu sa cresti mai multi copii.

Nu vreau sa generalizez, nu toti tiganii sunt asa, exista si exceptii, dar sunt prea putine.

Deci o posibila rezolvare ar fi si sa facem mai multi copii, si sa nu ne mai fie mila de asa specimene, cand ii vedem la cersit sa ii ignoram, eventual sa ii punem la treaba pentru ceva si pentru acel lucru sa ii platim, dar sa nu le dam nimic moca, pentru ca nu merita.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information