E timpul sa va maturizati

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Amun
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2004
Joined: 06 Apr 2008, 22:03
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Sawyer
Fost Moderator
Has thanked: 80 times
Been thanked: 116 times

31 Mar 2012, 13:52

1. probabil ca ai dreptate nu cunosc situatia interna a forumului.
2. ieri pe prima pagina de la discutii generale erau 6 sau 7 topicuri fiecare cu cate o manea . Tie ti se pare normal ? inteleg ca sunt discutii generale insa cand intra un om si vede jumatate de topicuri numai cu manele nu e prea ok.
daca nu se ia nici o masura o sa discut cu cativa tovarasi sa intram si sa postam fiecare cate o melodie de rap,rock,etc fiecare in cate un topic si atunci sa vad ce mai puteti face voi cei din staff.(dupa cum ai zis fiecare e liber sa posteze toate prostiile care ii trec prin cap).
3. probabil aveti dreptate.
4. uite exemplu clar msK ala iar a facut topic cu seriale , copilul ala ori e batut in cap ori cerseste in cel mai josnic mod un acces de moderator , din cate am vazut a dat si bani lui l@ur pentru membru club, face 30 topicuri pe acelasi subiect etc numai as fie prezent non-stop cu discutii.
acum 2 saptamani daca ma uit sau dau search sigur gasesc vreo 2,3 topicuri cu titlu asemanator.
User avatar
BidoNNas
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 626
Joined: 03 Mar 2012, 15:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Visez sa ajung in pat cu Antonia =))...!
Detinator server CS: Exact
SteamID: n'a..d'aci
Location: D:/Program Files/Counter-Strike1.6/cstrike
Has thanked: 148 times
Been thanked: 40 times
Contact:

31 Mar 2012, 14:35

Este bun topicul, dar daca te uiti putin pe pagina 1 al acestui topic vei vedea de ce te-ai chinuit.

Oricum, bafta in continuare!

Fratilor, nu conteaza daca ai 12-13-14 ...ani ,daca sti cum sa vorbesti si sti sa respecti regulile esti un baiat de NOTA 20.
Image
Image
IonuTz1338
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 605
Joined: 28 Mar 2012, 19:07
Detinator Steam: Da
CS Status: La o Tigare :d .
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 3 luni
Has thanked: 17 times
Been thanked: 31 times
Contact:

31 Mar 2012, 14:53

Amun wrote:1. probabil ca ai dreptate nu cunosc situatia interna a forumului.
2. ieri pe prima pagina de la discutii generale erau 6 sau 7 topicuri fiecare cu cate o manea . Tie ti se pare normal ? inteleg ca sunt discutii generale insa cand intra un om si vede jumatate de topicuri numai cu manele nu e prea ok.
daca nu se ia nici o masura o sa discut cu cativa tovarasi sa intram si sa postam fiecare cate o melodie de rap,rock,etc fiecare in cate un topic si atunci sa vad ce mai puteti face voi cei din staff.(dupa cum ai zis fiecare e liber sa posteze toate prostiile care ii trec prin cap).
3. probabil aveti dreptate.
4. uite exemplu clar msK ala iar a facut topic cu seriale , copilul ala ori e batut in cap ori cerseste in cel mai josnic mod un acces de moderator , din cate am vazut a dat si bani lui l@ur pentru membru club, face 30 topicuri pe acelasi subiect etc numai as fie prezent non-stop cu discutii.
acum 2 saptamani daca ma uit sau dau search sigur gasesc vreo 2,3 topicuri cu titlu asemanator.

Si ce te freaca pe tine daca a pus GYUKY manele la discutii generale ?
Image


Image


Image
User avatar
Daniel M.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2158
Joined: 14 Feb 2010, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: warez
Fost Moderator
Location: hlds - Brasov
Has thanked: 110 times
Been thanked: 149 times

31 Mar 2012, 14:56

xSideRs # IonuTz1338 wrote:
Amun wrote:1. probabil ca ai dreptate nu cunosc situatia interna a forumului.
2. ieri pe prima pagina de la discutii generale erau 6 sau 7 topicuri fiecare cu cate o manea . Tie ti se pare normal ? inteleg ca sunt discutii generale insa cand intra un om si vede jumatate de topicuri numai cu manele nu e prea ok.
daca nu se ia nici o masura o sa discut cu cativa tovarasi sa intram si sa postam fiecare cate o melodie de rap,rock,etc fiecare in cate un topic si atunci sa vad ce mai puteti face voi cei din staff.(dupa cum ai zis fiecare e liber sa posteze toate prostiile care ii trec prin cap).
3. probabil aveti dreptate.
4. uite exemplu clar msK ala iar a facut topic cu seriale , copilul ala ori e batut in cap ori cerseste in cel mai josnic mod un acces de moderator , din cate am vazut a dat si bani lui l@ur pentru membru club, face 30 topicuri pe acelasi subiect etc numai as fie prezent non-stop cu discutii.
acum 2 saptamani daca ma uit sau dau search sigur gasesc vreo 2,3 topicuri cu titlu asemanator.

Si ce te freaca pe tine daca a pus GYUKY manele la discutii generale ?
Nu il freaca doar ca poate lui i se pare exagerat si cred ca are dreptate. De la un timp incoace cum ma uit la "Discutii generale" vad numa "Guta nu stiu care", etc. Hei, fiecare e liber sa asculte ce vrea dar cand acel ceva este peste masura nu mai e ok.
User avatar
LEVIS+
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3297
Joined: 12 Jul 2011, 12:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost intermediar
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost detinator war.eXtreamCS.com
Fost manager rs.eXtreamCS.com
Fost manager dr.eXtreamCS.com
Location: Constanţa
Has thanked: 104 times
Been thanked: 342 times
Contact:

31 Mar 2012, 15:05

nu o sa se intample niciodata.
observa pe prima pagina deja au inceput "certurile".
"În viaţă întâlneşti o mulţime de lume şi câţiva oameni." - Moliere
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

31 Mar 2012, 15:12

Vreo 15 utilizatori i-ati dat multumesc + inca vreo 5 moderatori ...intrebarile sunt :
1.Cu topicul acesta s-a provocat doar scandal , asa-i ??
2.Toti ti-au dat multumesc dar n-au bagat in seama continutul doar ideea generala
3.Asa ceva nu se poate pentru ca extreamcs fata de softpedia are doar utilizatori minori intr-o proportie mare pentru ca s-a creat cu baza CS-ului , pe cand sofptpedia s-a creat pe baza altui "proiect" sa zic asa .. cand un om greseste cu un topic sau ceva ratatule,retardatule prostule, tampitule ..
4.Sti si tu bine cand esti copil doresti sa incerci sa vezi sa demonstrezi sa razi de aceea s-a ajuns pana in situatia de fata ..
EquiNooX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1303
Joined: 04 Jun 2008, 15:41
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS: 1 luna
Fost Moderator ajutator
0 / 3
Location: Satu Mare
Has thanked: 101 times
Been thanked: 106 times

31 Mar 2012, 15:13

TzaCaNeL wrote:Si stiu ca multi o sa ziceti ca delirez. Asta e.
Da delirezi :)) (joke)
Sa zicem ca azi tine, poate si maine dar dupa cateva zile din nou fac la fel ...
Last edited by TZACANEL on 31 Mar 2012, 15:14, edited 1 time in total.
Reason: Ai se tu pego :))
Amun
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2004
Joined: 06 Apr 2008, 22:03
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Sawyer
Fost Moderator
Has thanked: 80 times
Been thanked: 116 times

31 Mar 2012, 15:18

EquiNooX wrote:
TzaCaNeL wrote:Si stiu ca multi o sa ziceti ca delirez. Asta e.
Da delirezi :)) (joke)
Sa zicem ca azi tine, poate si maine dar dupa cateva zile din nou fac la fel ...

ce sa tina? nu tine nimic , daca te uiti la topicurile de pe prima pagina o sa vezi aceeasi 5,6 copilasi care isi expun prostia in mod liber fara sa fie sanctionati si fara sa ia in calcul ce scrie aici.

maturitatea ar trebui sa vina odata cu varsta insa la mentalitatea lor nu cred ca o sa mai avanseze vreunul in gandire.
Last edited by EquiNooX on 31 Mar 2012, 15:39, edited 2 times in total.
Reason: De aceia am zis "Sa zicem"
_cFafg_
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 314
Joined: 05 Feb 2012, 17:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Apasa R !
Detinator server CS: Inca nu.
SteamID: Confidential
Location: In spatele tau !
Has thanked: 45 times
Been thanked: 18 times

31 Mar 2012, 15:18

Majoritatea nu pun la profil cati ani au si ei au cati ani vor. Acum au 16 , peste 2 ore 19 ..
User avatar
essonid
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 759
Joined: 20 Nov 2010, 16:57
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: London, United Kingdom
Has thanked: 29 times
Been thanked: 28 times

31 Mar 2012, 15:21

_cFafg_ wrote:Majoritatea nu pun la profil cati ani au si ei au cati ani vor. Acum au 16 , peste 2 ore 19 ..
Ai dreptate...desi parca era un topic ceva gen "Cati ani aveti"... si am vazut pe acolo 17,20 etc...dar ei n-au nici buletin. :)
A city full of people and my favorite is that waitress..
Cristian.R
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3958
Joined: 28 Sep 2007, 20:24
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Super Moderator
Fost Designer eXtream
Nick anterior: Masaroo
Has thanked: 134 times
Been thanked: 185 times

31 Mar 2012, 15:49

Problema la voi e ca nu luati prea in serios treaba cu regulile si treburile astea care trebuiesc respectate.
Majoritatea din userii de pe forum activeaza doar pentru a posta aiurea sau pentru a creea certuri, indiferent de subiectul discutat.

Oricum, nu cred ca putem schimba asta pentru ca nu depinde de noi staff-ul, ci de ceilalti.

Luati la misto orice, daca e un topic mai banal, incepe cearta , jigniri , atac persoana si tot tacamu'. Nu e bine, ok ar fi din punctul meu de vedere sa ramanem pe discutia impusa de initiatorul topicului, nu sa deviem de la subiect.
User avatar
GPaul
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1931
Joined: 21 Mar 2009, 12:14
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv. Studiu intens.
Detinator server CS: - House M.D -
SteamID: - House M.D -
Reputatie: Nume anterior: djxpaulz
Fost super moderator
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 8 times
Been thanked: 174 times
Contact:

31 Mar 2012, 16:03

TaiFU wrote:nu cred ca e o solutie...vin toti rateii de 13 ani, ca rocklife ala, si se crede mare matur...pai bai vere, tu la 13 ani matur? mai bine dai tc si gata...decat sa vezi "toti maturii" de 12 ani dupa extream..
Nu ne plac nici cei care scriu cu prescurtari ca tine, cei care nu stiu lega doua cuvinte si cei care nu stiu pune punctul pe i.

Cat de repede, trebuie facut un topic special intitulat "Gramatica de bază limbii române".
Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information