Tip de masini

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

13 Mar 2017, 20:48

GET ERROR wrote:Atnci , conduc si eu pe furis , ca nu ma vede nimeni
nu esti sanatos
RoyalServer 2
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

13 Mar 2017, 21:55

ai voie sa conduci , avea un prieten o toyota aygo sau cum ii zice , era inscrisa pe polonia...trebuie sa aiba o anumita greutate parca...asta a fost acum 2-3 ani..poate s-a schimbat
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

13 Mar 2017, 23:11

Addicted:- wrote:
GET ERROR wrote:Atnci , conduc si eu pe furis , ca nu ma vede nimeni
nu esti sanatos
Si? la mine in sat colegii de la 12-13 ani coie umblau cu viper u pe furis si nu io prins nici odata politia. Deoarece sunt multe strazi mici si inguste are unde se baga daca vede ceva. Acu daca esti si cam chiorete te-ai ars.
Image
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

14 Mar 2017, 04:57

copii , fiecare sa se traga de urechi si sa se trezeasca la realitate :))))
THINK it`s not illegal yet !
User avatar
Soimul
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2741
Joined: 14 Jan 2008, 21:42
Detinator Steam: Da
SteamID: Valeriann
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Location: Gravesend / UK
Has thanked: 51 times
Been thanked: 131 times

14 Mar 2017, 06:54

Luati-va carute cu un cal putere, is mai bune :)) consumul e mic si nu va trebuie permis.
----------------------------------------------------------|
Image
----------------------------------------------------------|
User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

14 Mar 2017, 07:53

nu stiu ba care-i treaba cu mania asta de condus masini.. sa mai ai 2 ani pana iei permisu' si sa te risti ca sa nu poti lua permisu' pentru urmatorii 8-9 ani.. nu stiu bai ce gandire aveti voi, eu mai am un an pana iau permisu.. un an e putin.. iar tata imi da cu cartea in cap ca trebuie sa o invat.. si m-am si apucat incetul cu incetul.. daca voi credeti ca stiti sa schimbati vitezele si sa intoarceti volanu' inseamna totul.. ei bine nu.. iata de ce se produc accidente saptamanal.. din cauza oamenilor inconstienti care dau spaga ca sa poata lua din prima permisul.. nu mi se pare corect.. voi credeti ca va jucati cu politie.. nu e chiar asa..
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

14 Mar 2017, 15:46

Addicted:- wrote:nu stiu ba care-i treaba cu mania asta de condus masini.. sa mai ai 2 ani pana iei permisu' si sa te risti ca sa nu poti lua permisu' pentru urmatorii 8-9 ani.. nu stiu bai ce gandire aveti voi, eu mai am un an pana iau permisu.. un an e putin.. iar tata imi da cu cartea in cap ca trebuie sa o invat.. si m-am si apucat incetul cu incetul.. daca voi credeti ca stiti sa schimbati vitezele si sa intoarceti volanu' inseamna totul.. ei bine nu.. iata de ce se produc accidente saptamanal.. din cauza oamenilor inconstienti care dau spaga ca sa poata lua din prima permisul.. nu mi se pare corect.. voi credeti ca va jucati cu politie.. nu e chiar asa..

Un an pana iei permisu ?
Faci 18 ani si te duci si ti-l da direct , a :> ?
empty
User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

14 Mar 2017, 16:59

Pinu. wrote:
Addicted:- wrote:nu stiu ba care-i treaba cu mania asta de condus masini.. sa mai ai 2 ani pana iei permisu' si sa te risti ca sa nu poti lua permisu' pentru urmatorii 8-9 ani.. nu stiu bai ce gandire aveti voi, eu mai am un an pana iau permisu.. un an e putin.. iar tata imi da cu cartea in cap ca trebuie sa o invat.. si m-am si apucat incetul cu incetul.. daca voi credeti ca stiti sa schimbati vitezele si sa intoarceti volanu' inseamna totul.. ei bine nu.. iata de ce se produc accidente saptamanal.. din cauza oamenilor inconstienti care dau spaga ca sa poata lua din prima permisul.. nu mi se pare corect.. voi credeti ca va jucati cu politie.. nu e chiar asa..

Un an pana iei permisu ?
Faci 18 ani si te duci si ti-l da direct , a :> ?

nu stiu in ce fel gandesti tu.. cred ca ai facut pentru +1, daca nu du-te si bate piatra
User avatar
Challenger.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2530
Joined: 07 Dec 2014, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Super Moderator
Nume anterior: whisTle
Puncte: 1.7 / 3
Fond eXtream: 0
Contact:

14 Mar 2017, 19:47

Eu zic să aștepți..mai sunt 2 ani, decât să te prindă poliția și după să stai câțiva ani buni până să dai mai bine aștepți..Plus că o mașină d-aia te duce mult, 10k euro, cu banii ăia îți faci școala de șoferi și îți iei o mașină de îți moare satu' :))

Un băiat de la mine din sat a luat anul trecut mașina unui vecin și s-a plimbat prin sat, are 19 ani..uite că acum așteaptă încă 5 ani până poate da de permis..l-a prins poliția la 1 km de casa lui..măcar de se plimba prin câmp sau eu știu..
NU sunt intermediar.

Dacă ai nevoie de ajutor pe forum dă-mi un PM şi rezolvăm.

REGULAMENT FORUM

RECLAMAȚII MODERATORI

RECLAMAȚII PM
Activitate scăzută
User avatar
cristian.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1392
Joined: 15 Sep 2012, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Away
SteamID: insanetk
Reputatie: Fost moderator
Location: Botosani
Has thanked: 18 times
Been thanked: 24 times

14 Mar 2017, 20:09

Pinu. wrote:
Addicted:- wrote:nu stiu ba care-i treaba cu mania asta de condus masini.. sa mai ai 2 ani pana iei permisu' si sa te risti ca sa nu poti lua permisu' pentru urmatorii 8-9 ani.. nu stiu bai ce gandire aveti voi, eu mai am un an pana iau permisu.. un an e putin.. iar tata imi da cu cartea in cap ca trebuie sa o invat.. si m-am si apucat incetul cu incetul.. daca voi credeti ca stiti sa schimbati vitezele si sa intoarceti volanu' inseamna totul.. ei bine nu.. iata de ce se produc accidente saptamanal.. din cauza oamenilor inconstienti care dau spaga ca sa poata lua din prima permisul.. nu mi se pare corect.. voi credeti ca va jucati cu politie.. nu e chiar asa..

Un an pana iei permisu ?
Faci 18 ani si te duci si ti-l da direct , a :> ?
Poti incepe scoala cu cateva luni inainte.

Eu am luat permisul pe 3 Martie, ziua mea fiind pe 7 februarie.
Se vede ca vorbesti aiurea si pentru posturi (nu doar in topicul asta).
DOROHOI.USP.RO // CLASSIC // TNI - NXS
www.usp.ro
www.tni.ro - www.nxs.ro
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

14 Mar 2017, 20:15

cristian. wrote:
Pinu. wrote:
Addicted:- wrote:nu stiu ba care-i treaba cu mania asta de condus masini.. sa mai ai 2 ani pana iei permisu' si sa te risti ca sa nu poti lua permisu' pentru urmatorii 8-9 ani.. nu stiu bai ce gandire aveti voi, eu mai am un an pana iau permisu.. un an e putin.. iar tata imi da cu cartea in cap ca trebuie sa o invat.. si m-am si apucat incetul cu incetul.. daca voi credeti ca stiti sa schimbati vitezele si sa intoarceti volanu' inseamna totul.. ei bine nu.. iata de ce se produc accidente saptamanal.. din cauza oamenilor inconstienti care dau spaga ca sa poata lua din prima permisul.. nu mi se pare corect.. voi credeti ca va jucati cu politie.. nu e chiar asa..

Un an pana iei permisu ?
Faci 18 ani si te duci si ti-l da direct , a :> ?
Poti incepe scoala cu cateva luni inainte.

Eu am luat permisul pe 3 Martie, ziua mea fiind pe 7 februarie.
Se vede ca vorbesti aiurea si pentru posturi (nu doar in topicul asta).

Nu vorbesc de aiurea , stiu ca poti incepe cu 3 luni mai devreme :)
Dar trebuie luat in considerare ca de cand s-a scos faza cu nu mai dai iar sala , sunt foarte multe programari la oras si dureaza foarte mult (cel putin 2 luni )
Si in cel mai rau caz , daca nu ia sala din prima sau pica la oras ?

@Cristian , din cate stiam pana nu faci 18 ani nu poti da orasul sau ceva de genu , deci nu eu vorbesc aiurea si nu fac asta pentru posturi.
Am cont din 2012 , daca dadeam reply-uri doar pentru +1 , trebuia sa am ceva posturi ..
Last edited by Pinu. on 14 Mar 2017, 20:48, edited 1 time in total.
empty
User avatar
Adiq
Moderator
Moderator
Posts: 2339
Joined: 24 Aug 2012, 00:17
Detinator Steam: Da
CS Status: on fiRe
SteamID: raheembaws
Reputatie: Moderator
Nume anterior : Adi.; DUje eXtream
0.2/3
Location: Bogotá
Has thanked: 11 times
Been thanked: 11 times
Contact:

14 Mar 2017, 20:27

el vrea sa conduca pe furis si ne miram de ce sa intampla atatea pe sosele.

nu are niciun rost sa dai bani grei pe o cutie de aia pe care probabil o vei schimba peste cativa ani. mai ai rabdare 2 ani ca nu a murit nimeni de nerabdare.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information