Topic Pentru Dinamovisti!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

StereoHere
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 06 Jan 2015, 20:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

29 Apr 2015, 14:04

Asta cu toata lumea injura pe steaua se numeste invindie
RoyalServer 2
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

29 Apr 2015, 14:09

https://www.youtube.com/watch?v=yBnOrmlXc30

Cea mai mare reusita din vremea aceea. Am stat cu sufletul la gura tot meciul.
Image
Image
Image
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

29 Apr 2015, 15:01

TzaCaNeL wrote:https://www.youtube.com/watch?v=yBnOrmlXc30

Cea mai mare reusita din vremea aceea. Am stat cu sufletul la gura tot meciul.
si eu la fel,omul meciului clar marius niculae :X
User avatar
iMEI
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 44
Joined: 16 Jan 2015, 13:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Location: Targu-Mures
Contact:

29 Apr 2015, 15:09

1. Nu sunt dinamovist, sunt stelist.
2. Steaua, are o istorie mai bogata decat DINAMO.
3. Steaua este o echipa care inca functioneaza, datorita ... asa cum ii ziceti voi "cioban", insa el merita tot respectul, pentru ca daca nu era el, steaua nu mai exista de foarte multa vreme.
4. Dinamo este o echipa moarta, de 2-3 ani domnul "presedinte" Negoita, incerca sa refaca dinamo cu acest proiect de rahat numit "NEWDINAMO". Ceea ce pana acum a fost un esec, nu stiu de ce nu-si da demisia.
5. In legatura cu insolventa, se intampla des la echipele din Romania. Acum sa va spun ce inseamna insolventa ( la astia care nu stiti ).
Cand un club intra in insolventa, inseamna ca nu are bani, clar. Insolventa este buna pentru ca toti jucatorii isi primesc banii la ZI, si nu exista probleme in legatura cu banii la club. Iesirea din insolventa, se rezolva platind datoriile de catre actionari, catre firma respectiva care a ajutat cu banii echipa atat timp cat conducatorii nu au avut. Deci, practic si teoretic, insolventa este un fel de firma de unde poti sa te "imprumuti".
Cat despre meciul de aseara, Dinamo nu a stralucit.
In seara asta chiar daca bate ASA, tot Steaua ia campionatu, asta pentru aia care se agita degeaba ca "vai doamne, daca pierde steaua, ASA e campioana" .
Nu sunt anti-dinamo, chiar ma mandream cu ei cand jucau prin 2002-2003 parca prin cupele europene.
Insa cand este vorba de un razboi STEAUA-DINAMO ( ceea ce se intampla doar pe teren, si uneori printre suporterii fara minte, pentru ca jucatorii sunt prieteni intre ei, chiar daca se mai "intep" ei cu diferite declaratii ) sunt clar stelist.
Last edited by iMEI on 29 Apr 2015, 15:11, edited 1 time in total.
User avatar
BANDIT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1952
Joined: 29 Dec 2009, 23:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (5 luni)
Has thanked: 79 times
Been thanked: 109 times

29 Apr 2015, 15:10

iMEI wrote:1. Nu sunt dinamovist, sunt stelist.
2. Steaua, are o istorie mai bogata decat DINAMO.
3. Steaua este o echipa care inca functioneaza, datorita ... asa cum ii ziceti voi "cioban", insa el merita tot respectul, pentru ca daca nu era el, steaua nu mai exista de foarte multa vreme.
4. Dinamo este o echipa moarta, de 2-3 ani domnul "presedinte" Negoita, incerca sa refaca dinamo cu acest proiect de rahat numit "NEWDINAMO". Ceea ce pana acum a fost un esec, nu stiu de ce nu-si da demisia.
5. In legatura cu insolventa, se intampla des la echipele din Romania. Acum sa va spun ce inseamna insolventa ( la astia care nu stiti ).
Cand un club intra in insolventa, inseamna ca nu are bani, clar. Insolventa este buna pentru ca toti jucatorii isi primesc banii la ZI, si nu exista probleme in legatura cu banii la club. Iesirea din insolventa, se rezolva platind datoriile de catre actionari, catre firma respectiva care a ajutat cu banii echipa atat timp cat conducatorii nu au avut. Deci, practic si teoretic, insolventa este un fel de firma de unde poti sa te "imprumuti".
Cat despre meciul de aseara, Dinamo nu a stralucit.
In seara asta chiar daca bate ASA, tot Steaua ia campionatu, asta pentru aia care se agita degeaba ca "vai doamne, daca pierde steaua, ASA e campioana" .
Cer warn pentru off-topic, vorbeste despre Steaua intr-un topic cu Dinamo, si scrie clar ca este un topic pentru dinamovisti! Tipic unui stelist fara educatie :)

Oricum, la derby nu plecati cu 3 puncte ! :* :-h
Dau bani PayPal pentru bani Paysafe/Skrill.
User avatar
iMEI
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 44
Joined: 16 Jan 2015, 13:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Location: Targu-Mures
Contact:

29 Apr 2015, 15:13

Baiatu, dinamo este in insolventa, ti-am explicat ce este insolventa. Ti-am mai explicat si despre proiectul lui Negoita. Cumva Negoita are proiectul asta la Steaua? Nu e cumva actionarul lui Dinamo? :))
Nu stiu care dintre noi doi este mai educat ;))
User avatar
Traficant De Wi-Fi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1279
Joined: 29 Mar 2015, 22:22
Detinator Steam: Da
SteamID: traficant_de_wifi
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Arad
Been thanked: 15 times
Contact:

29 Apr 2015, 15:16

iMEI wrote:1. Nu sunt dinamovist, sunt stelist.
2. Steaua, are o istorie mai bogata decat DINAMO.
3. Steaua este o echipa care inca functioneaza, datorita ... asa cum ii ziceti voi "cioban", insa el merita tot respectul, pentru ca daca nu era el, steaua nu mai exista de foarte multa vreme.
4. Dinamo este o echipa moarta, de 2-3 ani domnul "presedinte" Negoita, incerca sa refaca dinamo cu acest proiect de rahat numit "NEWDINAMO". Ceea ce pana acum a fost un esec, nu stiu de ce nu-si da demisia.
5. In legatura cu insolventa, se intampla des la echipele din Romania. Acum sa va spun ce inseamna insolventa ( la astia care nu stiti ).
Cand un club intra in insolventa, inseamna ca nu are bani, clar. Insolventa este buna pentru ca toti jucatorii isi primesc banii la ZI, si nu exista probleme in legatura cu banii la club. Iesirea din insolventa, se rezolva platind datoriile de catre actionari, catre firma respectiva care a ajutat cu banii echipa atat timp cat conducatorii nu au avut. Deci, practic si teoretic, insolventa este un fel de firma de unde poti sa te "imprumuti".
Cat despre meciul de aseara, Dinamo nu a stralucit.
In seara asta chiar daca bate ASA, tot Steaua ia campionatu, asta pentru aia care se agita degeaba ca "vai doamne, daca pierde steaua, ASA e campioana" .
Nu sunt anti-dinamo, chiar ma mandream cu ei cand jucau prin 2002-2003 parca prin cupele europene.
Insa cand este vorba de un razboi STEAUA-DINAMO ( ceea ce se intampla doar pe teren, si uneori printre suporterii fara minte, pentru ca jucatorii sunt prieteni intre ei, chiar daca se mai "intep" ei cu diferite declaratii ) sunt clar stelist.

Deci chiar nu va puteti abtine sa nu postati aici!? se vede ca stelisti sunt toti ciobani!... Voi stelistilor megeti la pascut si nu mai deranjati cainii!

Decat o oaie injurata mai bine un caine ;)

Discord: lucifer_xro
User avatar
iMEI
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 44
Joined: 16 Jan 2015, 13:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Location: Targu-Mures
Contact:

29 Apr 2015, 15:18

Ti-am explicat doar ce inseamna insolventa, nu cred ca ti-am jignit clubul "tau de suflet".
Nu stiu la cate meciuri ai fost tu in peluza ca te crezi asa mare dinamovist. Daca tu crezi ca postul meu e un mod de a va ataca clubul, esti chiar prost, nu te supara :)
User avatar
BANDIT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1952
Joined: 29 Dec 2009, 23:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (5 luni)
Has thanked: 79 times
Been thanked: 109 times

29 Apr 2015, 15:22

iMEI wrote:Baiatu, dinamo este in insolventa, ti-am explicat ce este insolventa. Ti-am mai explicat si despre proiectul lui Negoita. Cumva Negoita are proiectul asta la Steaua? Nu e cumva actionarul lui Dinamo? :))
Nu stiu care dintre noi doi este mai educat ;))
da, FCSB (FC Steaua S.A) este o echipa infiintata curand fara nici un palmares. Deci, Steaua nu exista in acest moment.
Exista FCSB, o echipa fara ISTORIE! FCSB NU E STEAUA, ESTE BECALI FC. Si ii respect pe ultrasii care nu merg la meci.

1)Borcea si Badea au falimentat clubul si au lasat datorii de peste 12 milioane de euro.
2)Ar trebui sa ii multumim lui Negoita ca totusi a salvat echipa pentru ca in ziua de astazi numai gasesti investitori in fotbal, mai ales in Romania.
3) Dinamo niciodata nu a fost o echipa extraodrinara, dar este recunoscuta pentru dominarea fenomenului Ultra.



Pentru dinamovisti, va rog numai puneti videoclipuri de acum 10 ani, traim prezentul :)
Dau bani PayPal pentru bani Paysafe/Skrill.
User avatar
iMEI
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 44
Joined: 16 Jan 2015, 13:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Location: Targu-Mures
Contact:

29 Apr 2015, 15:25

O intrebare simpla, si ultima fata de tine: Tu, cand mergi la un meci de-alui Dinamo. Mergi sa vezi conducerea sau echipa/jucatorii cum joaca? Tu mergi sa vezi, si te uiti doar in loja, sa-l vezi pe Negoita, nu?
User avatar
BANDIT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1952
Joined: 29 Dec 2009, 23:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (5 luni)
Has thanked: 79 times
Been thanked: 109 times

29 Apr 2015, 15:34

iMEI wrote:O intrebare simpla, si ultima fata de tine: Tu, cand mergi la un meci de-alui Dinamo. Mergi sa vezi conducerea sau echipa/jucatorii cum joaca? Tu mergi sa vezi, si te uiti doar in loja, sa-l vezi pe Negoita, nu?
O facem pentru Dumitrache si Hildan! Nicidecum pentru mizeriile astea de jucatori si conducatori.

Cat despre Steaua, e aceeas situatie ca la Craiova, CSU nu e FCU la fel cum FCSB nu e Steaua. Daca mergi sa sustii echipa patronului fara nici o istorie sau macar SIGLA in fotbalul romanesc ai o problema. Dar mereu majoritatea vor spune ca Steaua este cea actuala, si altii nu.

Oricum, ura pentru Steaua va fi vesnica :)

Image
Dau bani PayPal pentru bani Paysafe/Skrill.
User avatar
bnt
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 594
Joined: 07 Mar 2015, 12:01
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

29 Apr 2015, 16:17

Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Petal [Bot] and 370 guests