Tot pe extream o ardeti sau ... ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
marius3005
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 119
Joined: 03 May 2007, 15:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: Fara
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times

02 Jan 2013, 02:45

GYUKY wrote:Logic toti copii de 15-16 ani vin aici si se lauda ca au baut pana n-au mai putut. Sa bei cu prietenii sau sa dai o petrecere poti in fiecare zi, insa, in opinia mea, sarbatorile de iarna trebuiesc petrecute cu familia, in timpul anului sunt la servici, noi avem de studiat, si putine sunt momentele cand este toata familia reunita fara nici un stres/vreo obligatie.
Pai, daca din totalul "familiilor" din tara, 80% sunt destramate (morti ori despartiti), cum e la moda acum, faci copil apoi te desparti, daca stai cu maicata si te uiti la tv in seara de revelion nu pare mare lucru, deci intrebarea celui de mai sus e buna
"Care familie?"

In toate posturile tale tu nu stii decat sa spui ca utilizatorii forumului au 14 ani, de parca tu ai avea 60 si esti capabil sa dai sfaturi, sa nu intelegi mesaju meu gresit si sa incepi sa comentezi, eu spun doar ca nu toti ne permitem sa unim toata familia
RoyalServer 2
crv_93
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 432
Joined: 03 Mar 2012, 10:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Restrictie PM.
Has thanked: 21 times
Been thanked: 8 times
Contact:

02 Jan 2013, 11:45

zeus4s wrote:
crv_93 wrote:
GYUKY wrote:Logic toti copii de 15-16 ani vin aici si se lauda ca au baut pana n-au mai putut. Sa bei cu prietenii sau sa dai o petrecere poti in fiecare zi, insa, in opinia mea, sarbatorile de iarna trebuiesc petrecute cu familia, in timpul anului sunt la servici, noi avem de studiat, si putine sunt momentele cand este toata familia reunita fara nici un stres/vreo obligatie.
Nu toti avem o familie fericita si atunci prietenii devin o a doua familie :). De la gradinita si pana acum am acelasi grup de prieteni cu care petrec fiecare sarbatoare.

La tine distractie inseamna bautura.
Asa ai inteles? Pacat ca stiu sa ma distrez :)
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

02 Jan 2013, 12:33

marius3005 wrote:
GYUKY wrote:Logic toti copii de 15-16 ani vin aici si se lauda ca au baut pana n-au mai putut. Sa bei cu prietenii sau sa dai o petrecere poti in fiecare zi, insa, in opinia mea, sarbatorile de iarna trebuiesc petrecute cu familia, in timpul anului sunt la servici, noi avem de studiat, si putine sunt momentele cand este toata familia reunita fara nici un stres/vreo obligatie.
Pai, daca din totalul "familiilor" din tara, 80% sunt destramate (morti ori despartiti), cum e la moda acum, faci copil apoi te desparti, daca stai cu maicata si te uiti la tv in seara de revelion nu pare mare lucru, deci intrebarea celui de mai sus e buna
"Care familie?"

In toate posturile tale tu nu stii decat sa spui ca utilizatorii forumului au 14 ani, de parca tu ai avea 60 si esti capabil sa dai sfaturi, sa nu intelegi mesaju meu gresit si sa incepi sa comentezi, eu spun doar ca nu toti ne permitem sa unim toata familia
Am 19ani si am trecut prin multe, de 4 ani sunt pe forumul asta si crede-ma ce zic cu varsta, ca stiu ce zic.
crv_93 wrote:
GYUKY wrote:Logic toti copii de 15-16 ani vin aici si se lauda ca au baut pana n-au mai putut. Sa bei cu prietenii sau sa dai o petrecere poti in fiecare zi, insa, in opinia mea, sarbatorile de iarna trebuiesc petrecute cu familia, in timpul anului sunt la servici, noi avem de studiat, si putine sunt momentele cand este toata familia reunita fara nici un stres/vreo obligatie.
Nu toti avem o familie fericita si atunci prietenii devin o a doua familie :). De la gradinita si pana acum am acelasi grup de prieteni cu care petrec fiecare sarbatoare.
Atunci imi pare rau pentru acei copii, poate se afla si pe aici si de aceea sunt asa chinuiti si isi exprima frustrarea online (gen master ...) :)
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 702 guests