Traficantii de organe.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
SouNNNd^mZq
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 170
Joined: 08 Jul 2009, 18:43
Detinator Steam: Da
CS Status: somn
Detinator server CS: SS ;(
SteamID: rambo_bajet_dejtep7
Reputatie: Ban permanent .
(Ban scos de 1 mai!)
Ban permanent.
SouNNNd^mZq=SCHNEIDER-
Location: C:/Windows/system32/fail.
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

15 Jul 2011, 15:41

Florinkent wrote:Deci stateam azi de vorba cu veru,si familia .Cand ne trezim cu mamaie si ne sperie ca a venit politia la o vecina cu o familie motiv: copilul acelei familii era handicapat ' italianul si cu sotia lui s-au gandit ca n-are ce sa spuna daca este handicapat adica nu poate sa vorbeasca si il ademeneau intro zi 4 lei in alta zi 10 lei si tot asa pana la urma mama acelui copil ia legatura cu politia si se duce acolo navastasa italianului copilul cum a putut a spus ca italianul ia zis sa se duca la porumb, dar ce copil destept ia tastat numaru masinei pe telefon:D
ia luat telefonul politaiului si a tastat:D...Acu italianul se pregateste sa plece cu o masina:D cu geamuri fumuri


Rovine ,Ialomita
doamne maica domnului,cum sa fii asa ~ sa nu poti scrie corect ?
nick; schneider-
mouse; ss kinzu
mousepad; ss qck na'vi
headset; ss siberia v2 orange
keyboard; x7 g800
RoyalServer
User avatar
Florinkent
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 26 Mar 2011, 10:21
Detinator Steam: Nu
CS Status: Niciodata nu spune NU!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times
Contact:

15 Jul 2011, 15:46

Sincer esti pararel cu topicu asta ,Sound!
Beat My Heart:X
RO-ELITE
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 254
Joined: 13 Jun 2011, 15:23
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

15 Jul 2011, 16:13

Mai bine legati-va de calorifer , in cazul acesta nu va mai poate fura , doar daca le trebuie si un calorifer.

Am vazut si eu pe forumuri dastea , ca a fost rapit un copil la mine pe strada , cum naiba ma , ca ala cica a fost rapit la 2 blocuri de mine , nu vedeam ambulantele , masinile de politie , babele la barfa ? , Criminalistica ? , Daca se intampla asa ceva , auzea tot cartierul , dupa am auzit ca in parc la 10m , au fost rapiti 2 copii , pai da-i ma , nici de aia na auzit tot cartierul , politia na vazut-o nimeni , ambulantele/criminalistica , nici pe aia..

Pai ba , eu cand merg pe strada am un obicei , sa ma uit mereu in fata , spate , dreapta/stanga , sa fiu sigur ca nu ma urmareste vreun drogat dala .

Ok , sa zici ca vin aia la mine , iau o caramida si ii dau cu ea in cap , ce-mi face ala ?
Asa prost sa fi , sa nu sti sa dai 2-3 picioare , 3-4 pumni in gura , si sa tipi ? Doar aude cineva , si te ajuta , ca nu stai pe camp , langa sobolani .
Orcum , fiecare moare cand vrea Dumnezeu .
Neo1
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 538
Joined: 05 Mar 2010, 17:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Intru destul de rar, mesaj privat.
Detinator server CS: nu
SteamID: nu
Location: C:\WINDOWS\system32
Has thanked: 8 times
Been thanked: 25 times
Contact:

15 Jul 2011, 16:53

1 La mâna..
Posibil să fie adevarat acest fenomen, deoarece în alte ţări organele se vînd foarte bine (căteva zeci de milioane)
2 La mâna..
Dacă este adevărat fenomenul, găndiţi-vă că ar fura numai oragane bune, nu de la fumatori ca noi sau oameni in vârsta. De aceia aşa zisele rapiri sunt numai despre copii mici (10-12 ani).
3 La mâna..
Un asemenea subiect nu trebuie discutat aici, de ce? .. Site-urile de pe internet care au deschis acest subiect de discutie au fost distruse / desfintate / down, de către Securitatea Naţională
[||||||||||||..99%]
Image Neo Cosmin
Image NeoCosmin Blog
User avatar
Florinkent
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 26 Mar 2011, 10:21
Detinator Steam: Nu
CS Status: Niciodata nu spune NU!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times
Contact:

15 Jul 2011, 17:08

Am uitat sa zic, familia acelui copil ii zice la politai si politaiul cica'am 4000 de oameni pe cap' si am 7 cazuri de acest fel deci va dati seama..
Beat My Heart:X
Cristian.R
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3958
Joined: 28 Sep 2007, 20:24
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Super Moderator
Fost Designer eXtream
Nick anterior: Masaroo
Has thanked: 134 times
Been thanked: 185 times

17 Jul 2011, 10:57

Nu stau sa ma uit in fiecare post care a facut offtopic/post aiurea (nu acum) insa promit ca urmatoarele posturi vor fi sanctionate cu +1 warn.
User avatar
fenomen15
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 795
Joined: 20 Apr 2008, 07:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Pac Pac!!!Iam dat hed lu becali:))
Location: La x1 pe de_inferno cu awp
Has thanked: 41 times
Been thanked: 2 times

17 Jul 2011, 11:04

chiar adevarat....acum vreo 2 saptamani aproape de magazinul DEDEMAN din berceni s-a gasit 2 cadavre de copii cu varsta cuprinsa intre 5 respectiv 15 ani...Am vazut cadavrele iar lumea deacolo spunea ca cica era si un biletel in buzunarul unuia dintre copii in care scria"Multumim pentru organe si ingropatii de banii acestia" si in acelasi buzunar erau vreo 15 milioane de lei vechi...Ciudat dar adevarat :)

Attention please
mDiImageFenomeenn;x

Image
Image
Image
User avatar
wayn3_008
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 09 Aug 2008, 18:22
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 11 times
Been thanked: 23 times

17 Jul 2011, 12:42

L@uRenTzZyu ;x wrote:Si daca vin aia sa ma rapeasca-i C00L , si daca ma prin eu el dau un sht in c----r .. :)) !
E cool a ? e cool sa fii taiat de viu =D>
User avatar
Asus2010
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1633
Joined: 22 Nov 2010, 19:49
Detinator Steam: Da
CS Status: Shhh ! Work !
SteamID: PRIVATE!
Location: Blaj jud.Alba
Has thanked: 139 times
Been thanked: 72 times

17 Jul 2011, 12:47

si la mine in localitate a fost o echipa de traficanti de organe pana i'au prins jandarmii din alba ... si totusi au furat cativa copii mai mici si nu s'au mai gasit
User avatar
wayn3_008
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 09 Aug 2008, 18:22
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 11 times
Been thanked: 23 times

17 Jul 2011, 12:52

Asus2010 wrote:si la mine in localitate a fost o echipa de traficanti de organe pana i'au prins jandarmii din alba ... si totusi au furat cativa copii mai mici si nu s'au mai gasit
Crezi ca ei mai sunt intregi ? la propriu vorbind.
User avatar
M.Catalin
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 755
Joined: 07 Sep 2010, 21:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Inactiv 2-3 zile.
Detinator server CS: Nu mai am.
SteamID: Nu mai am.
Reputatie: Restrictie moderator (limbaj vulgar si inselaciune)
Membru Club eXtreamCS (9 luni)
Nume anterioare : Catalin,d.wollen
Location: Mordor.
Has thanked: 95 times
Been thanked: 30 times

17 Jul 2011, 12:57

fenomen15 wrote:chiar adevarat....acum vreo 2 saptamani aproape de magazinul DEDEMAN din berceni s-a gasit 2 cadavre de copii cu varsta cuprinsa intre 5 respectiv 15 ani...Am vazut cadavrele iar lumea deacolo spunea ca cica era si un biletel in buzunarul unuia dintre copii in care scria"Multumim pentru organe si ingropatii de banii acestia" si in acelasi buzunar erau vreo 15 milioane de lei vechi...Ciudat dar adevarat :)


Doamne......intru mereu pe aici cand am pofta de ras :)) ! Terminati-va cu aiurelile astea frate =)) de ce nu s-a auzit nimic pe la stiri ?Pe toti va aud, pai intr-un loc anume,sau la o vecina de la 2 case distanta s-au gasit 150copii morti cu un biletel in buzunar sau de preferat in interioru copilului si niste bani de inmormantare =)) Chestile astea cu bani si cu biletelul au fost scoase ca sa dramatizeze si mai mult =))) ....de ce nu vine unu si spune : " DA MA PNM MI-A FOST RAPIT COPILU' FRATELE ETC. SI L-AM GASIT ASA...."etcaetera etcaetera" !
User avatar
Asus2010
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1633
Joined: 22 Nov 2010, 19:49
Detinator Steam: Da
CS Status: Shhh ! Work !
SteamID: PRIVATE!
Location: Blaj jud.Alba
Has thanked: 139 times
Been thanked: 72 times

17 Jul 2011, 13:24

wayn3_008 wrote:
Asus2010 wrote:si la mine in localitate a fost o echipa de traficanti de organe pana i'au prins jandarmii din alba ... si totusi au furat cativa copii mai mici si nu s'au mai gasit
Crezi ca ei mai sunt intregi ? la propriu vorbind.
in nici un caz :)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 704 guests