"A trage..."

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
wind
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 816
Joined: 24 Nov 2008, 21:39
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.JoiNeT.Ro
SteamID: windcs
Reputatie: Ban 2 luni!
Location: Constanta
Has thanked: 30 times
Been thanked: 58 times
Contact:

04 Nov 2011, 21:20

xk1du wrote:
wind wrote:
xk1du wrote:

Jointu' e bun , ai tras , haaaa ? =)))) .
Ba cati mancatori de c*cat sunt pe planeta asta =)) . Jointu' e bun , am tras. =))) .
Adica am fumat ba desteptule , cand fumezi nu tragi in tine ? Esti prea prost si prea copac pentru lumea asta copil facut pentru alocatie
Amice , ai zis "jointu' e bun" , gen ai fumat JOINT ( gen m5 etc.) :)) .
BTW : o intrebare : Alta replica infara de asta cu facut pentru alocatie numai aveti ?
Nu amice ca nu am facut liceul impreuna, cand o sa il facem atunci de tragem de sireturi. Jointu,m1,m5 , maraciuca si restu daca vrei ti le enumar fac parte din acelasi magazin , nu te duci la bar si vinde aia acolo jointuri cu bucata , toate se cumpara de la magazinele de vise aka spice shop :) Daca stii cei ala
Eu am fumat dastia ca tine dar tu ca mine niciodata :)
Sal , deja o dam in offtopic si nu am chef sa-mi iau avertisment pentru copii fara cap de aici de pe forumul eXtreamCS, ce a fost odata si ce ajuns , panarama tuturor :-j
L@ur ar trebui sa faci curatenie printre copii astia si sa aduci eXtreamCS-ul unde era odata :)
RoyalServer
User avatar
xk1du
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 527
Joined: 04 Mar 2011, 16:24
Detinator Steam: Da
CS Status: 666
Location: Bucuresti
Has thanked: 125 times
Been thanked: 108 times

04 Nov 2011, 21:24

wind wrote:
xk1du wrote:
wind wrote: Adica am fumat ba desteptule , cand fumezi nu tragi in tine ? Esti prea prost si prea copac pentru lumea asta copil facut pentru alocatie
Amice , ai zis "jointu' e bun" , gen ai fumat JOINT ( gen m5 etc.) :)) .
BTW : o intrebare : Alta replica infara de asta cu facut pentru alocatie numai aveti ?
Nu amice ca nu am facut liceul impreuna, cand o sa il facem atunci de tragem de sireturi. Jointu,m1,m5 , maraciuca si restu daca vrei ti le enumar fac parte din acelasi magazin , nu te duci la bar si vinde aia acolo jointuri cu bucata , toate se cumpara de la magazinele de vise aka spice shop :) Daca stii cei ala
Eu am fumat dastia ca tine dar tu ca mine niciodata :)
Sal , deja o dam in offtopic si nu am chef sa-mi iau avertisment pentru copii fara cap de aici de pe forumul eXtreamCS, ce a fost odata si ce ajuns , panarama tuturor :-j
L@ur ar trebui sa faci curatenie printre copii astia si sa aduci eXtreamCS-ul unde era odata :)
Ba , da' cine te crezi ma , zmeule a.k.a. drogatule ? Jointu' il faci din m1,m5 , maraciuca si restu' desteptule . JOINTU NU E "CHESTIA AIA DE O BAGI PE FOITZA SI O RULEZI !" La asta am vrut sa ma refer . DAAAAAAAAAAMNNNN , prea multi no liferi !
User avatar
okonina
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 299
Joined: 27 Jul 2010, 17:53
Detinator Steam: Nu
Location: Resita
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times

04 Nov 2011, 21:33

Care-i al mai ieftin si bun drog la etnobotanice?Sa moara gibilan daca nu zilele astea cand am curaju' mai mare :-S Apropo scrieti si instrunctiuni =))
User avatar
wind
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 816
Joined: 24 Nov 2008, 21:39
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.JoiNeT.Ro
SteamID: windcs
Reputatie: Ban 2 luni!
Location: Constanta
Has thanked: 30 times
Been thanked: 58 times
Contact:

04 Nov 2011, 21:38

okonina wrote:Care-i al mai ieftin si bun drog la etnobotanice?Sa moara gibilan daca nu zilele astea cand am curaju' mai mare :-S Apropo scrieti si instrunctiuni =))
Depinde ceti place .. joint,diesel ,m1 , maraciuca,chocholate,bonzai ,white sensation etc.. majoritatea 10-20 de ron .. depinde de unde le iei
User avatar
ivacast
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 480
Joined: 23 Jan 2010, 11:18
Detinator Steam: Da
Has thanked: 21 times
Been thanked: 20 times

04 Nov 2011, 21:38

okonina wrote:Care-i al mai ieftin si bun drog la etnobotanice?Sa moara gibilan daca nu zilele astea cand am curaju' mai mare :-S Apropo scrieti si instrunctiuni =))
Recomand ninja strong plicu e 0,5 pretu 30 lei,din plicu ala faci 2 cuie,si o sa fi haigh.
User avatar
xfenix
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 183
Joined: 23 May 2008, 17:23
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: da
Location: Radauti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

04 Nov 2011, 21:43

sa va zic ceva

luati`va verde, maria ioana, ciocolata, ceva cat se poate de pur, daca va luat shoppuri nu ajungeti nicaieri, ba chiar vi se distruge viata.

din categoria ierburi cel mai bun mi se pare ciocolata sau hasishu` !

am tras si Tao (praf), deci e klumea, dar dupa ce se termina efectu e nasol, mai ales daca ramai singur.
User avatar
chill_toica
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 972
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

04 Nov 2011, 23:52

wind wrote:
xk1du wrote:
wind wrote: Adica am fumat ba desteptule , cand fumezi nu tragi in tine ? Esti prea prost si prea copac pentru lumea asta copil facut pentru alocatie
Amice , ai zis "jointu' e bun" , gen ai fumat JOINT ( gen m5 etc.) :)) .
BTW : o intrebare : Alta replica infara de asta cu facut pentru alocatie numai aveti ?
Nu amice ca nu am facut liceul impreuna, cand o sa il facem atunci de tragem de sireturi. Jointu,m1,m5 , maraciuca si restu daca vrei ti le enumar fac parte din acelasi magazin , nu te duci la bar si vinde aia acolo jointuri cu bucata , toate se cumpara de la magazinele de vise aka spice shop :) Daca stii cei ala
Eu am fumat dastia ca tine dar tu ca mine niciodata :)
Sal , deja o dam in offtopic si nu am chef sa-mi iau avertisment pentru copii fara cap de aici de pe forumul eXtreamCS, ce a fost odata si ce ajuns , panarama tuturor :-j
L@ur ar trebui sa faci curatenie printre copii astia si sa aduci eXtreamCS-ul unde era odata :)
ba wind tu esti asa prost mereu sau azi e ocazie speciala? ba copil copac , de la legale te tine 15 minute si razi ca prostu? ba fratioru mai bine taci daca nu sti ce vorbesti , ce crezi ca daca intra X pe extreamcs sti tu ca joaca cs toata ziua? ratonule nu te mai baga ca prostu in seama ca nici nu stii ce vorbesti , vrei sa-ti zic eu ce te ia de la m5 de ex? intai te ia cu un fel de ameteala + ceata , ti se usuca gura grav , simti furnicaturi , pierzi controlu , tot ce gandesti spui , si repeti obsesiv unele miscari ;) mai bine taci ba daca nu sti ce sunt alea "hipopotanice"
hai incearca sa faci pasi usor usor si ia'te de urechi si fa 3 ture
CATAL1N!
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 619
Joined: 26 Dec 2009, 16:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (25 feb)
Ban 3 luni !
Has thanked: 50 times
Been thanked: 54 times

05 Nov 2011, 07:50

okonina wrote:Care-i al mai ieftin si bun drog la etnobotanice?Sa moara gibilan daca nu zilele astea cand am curaju' mai mare :-S Apropo scrieti si instrunctiuni =))
Manualul de Romana ;) Daca tragi din manualul de Romana ajungi in al 9-lea cer, sa MOARA GIBILAN de mint.
User avatar
chill_toica
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 972
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

05 Nov 2011, 11:51

okonina wrote:Care-i al mai ieftin si bun drog la etnobotanice?Sa moara gibilan daca nu zilele astea cand am curaju' mai mare :-S Apropo scrieti si instrunctiuni =))
m5- 10 lei ( e foarte tare trage-l usor )
parapaciula - 15 lei ( lafel e tare )
sin - 15 lei ( e usor nu simti nimic )
disel - 30 lei ( e fooarte tare )
Instructiuni :
- Ia o tigare , eu prefer kent lung
- Ii scuturi tutunul pe o foaie de caiet , birou etc
- Iei plicu de m5 golesti jumate
- Arunci un pic de tutun
- Amesteci cu jumatea de m5 tutunul
- Scoti filtru la tigare cu un pix ceva
- Rupi o bucata din ambalajul de la m5 , si o rulezi usor , o ti strans si o bagi pe filtu la tigare , cand ii vei da drumu ea se va largii si asta e filtru , ai grija cum il faci sa nu-ti curga tutunu-l prin el
- Dupa ce ai facut amestecul , iei cu mana si bagi pe tigare , si cu un pix indesi
- Faci asta pana ce ai terminat de bagat tot amestecul
- Cand ai terminat tot amestecul si tigarea e gata, iti ramane un deget din tigare gol , il strangi intre degete si il invarti usor sa-i faci un mot
- Il bagi in gura , ii dai foc
- Tragi un fum , il ti in piept cat rezisti sau pana ajunge cuiu iar la tine
- Si dupaia ai grija cum te controlezi ca te ia in forta , citeste si tu mai sus starile pe care le-am descris
si cam asta e, daca iti place, faci si cealalta jumatate de m5 :p
- Dintr-un 0,5 faci 2 focuri ( cuie )
- Dintr-un gram faci 4 focuri
User avatar
andarstend =Q
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 8
Joined: 05 Nov 2011, 11:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Expertus
Location: Constanța & FTP
Been thanked: 1 time
Contact:

05 Nov 2011, 12:04

Cel mai bine e să nu iei deloc !
# CAUT SERVER SĂ ÎL POPULEZ.
User avatar
fantez1st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1185
Joined: 06 Mar 2011, 16:50
Detinator Steam: Da
Location: Dorohoi | BT
Has thanked: 143 times
Been thanked: 112 times

05 Nov 2011, 12:52

andarstend =Q wrote:Cel mai bine e să nu iei deloc !
Corect.

Nu inteleg de ce va laudati ca ati fumat , ca ati f.utut , etc, etc.

Partea cu drogurile - o prostie totala. Daca vreti ca peste 10-20 ani sa fiti o leguma, tine-ti-o tot asa :) Va faceti rau singuri. Recunosc si eu fumez, insa doar tigari normale, altceva in nici un caz, desi am avut numeroase ocazii. O sa va dati seama peste cativa ani ca am dreptate, nu vorbesc doar sa par interesant. Am avut numerosi prieteni gen si toti s-au dus spre p... din cauza asta.

Scuze Tzaca ca m-am bagat in topicu tau ,vroiam doar sa-mi dau cu parerea. :)
Nu stau mult.
User avatar
wayn3_008
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 09 Aug 2008, 18:22
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 11 times
Been thanked: 23 times

05 Nov 2011, 13:14

fantez1st wrote:
andarstend =Q wrote:Cel mai bine e să nu iei deloc !
Corect.

Nu inteleg de ce va laudati ca ati fumat , ca ati f.utut , etc, etc.

Partea cu drogurile - o prostie totala. Daca vreti ca peste 10-20 ani sa fiti o leguma, tine-ti-o tot asa :) Va faceti rau singuri. Recunosc si eu fumez, insa doar tigari normale, altceva in nici un caz, desi am avut numeroase ocazii. O sa va dati seama peste cativa ani ca am dreptate, nu vorbesc doar sa par interesant. Am avut numerosi prieteni gen si toti s-au dus spre p... din cauza asta.

Scuze Tzaca ca m-am bagat in topicu tau ,vroiam doar sa-mi dau cu parerea. :)
Chiar in mai putin de 10 ani. Un prieten fumeaza de doi ani in continuu, de 4-5 ori pe saptamana. A ajuns o leguma, chiar si cand nu e fumat, are pierderi de memorie, "trece de la un film la altul", deci tot ce are el in cap s-a facut varza.
Baiatul are o inteligenta si gandire superioara fata de multi pe care ii cunosc, insa anturajul prost strica tot ce e bun.
Apoi fara sprijin nu te poti indrepta.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information