Traiasca Romania

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

15 Mar 2017, 01:49

Daca un strain te numeste "tigan" pune capu in pamant, taci si inghite. Iti meriti pe deplin adjectivul cu care ai fost caracterizat. Poate nu puti a hoit sau din contra - a parfum ieftin dat cu tonele, poate nu te dai cu gel in par in loc sa te speli, poate nu ai pielea inchisa la culoare si poate obisnuiesti sa te speli pe dinti in fiecare dimineata in loc sa mesteci guma mentolata din cand in cand dar asta nu inseamna ca nu iti meriti renumele de "tigan" pe care l-ai capatat la nivel international.

Din pacate, in comunitatile internationale, Romania este cunoscuta pentru tiganii de cetatenie romana care jefuiesc, renesc si omoara oameni atat in tara cat si in afara dar mai ales in afara iar tu, roman fiind, nu ar trebui sub nici o forma sa te superi cand cineva te face "tigan" pentru ca tu le asculti si promovezi muzica de *****, ai o parte din obiceiurile lor jegoase si ai drept idoli niste interlopi tigani care au facut avere din furaciuni, jafuri si alte gainarii cu care se ocupa orice mizerie asemeni lor.

Chiar daca nu le asculti muzica sau nici macar nu suporti tiganii esti la fel de vinovat pentru faima de care sa bucura in mod nemeritat manelistii si tiganii deoparte pentru simplul fapt ca permiti sa intample acest lucru. Daca esti parinte iar copilul tau are asemenea idoli inseamna ca esti un parinte prost care nu a stiut sa-si indrepte copilul pe calea cea buna, sa-i arate adevaratele valori pe care sa le urmeze, de la care are ceva bun de invatat si pe care il poate avea drept model de urmat in viata. Daca esti un simplu tanar care asculta mizeriile alea doar pentru ca anturajul tau o face si le place iar tu nu vrei sa pari diferit de teama ca prietenii tai te vor abandona atunci retine ca esti o mica scursura a societatii fara nici un viitor care nu are nici cea mai mica idee cat de mult rau face societatii cu un simplu share pe facebook al unui videoclip cu manele. Ar fi bine sa-ti intre in cap stimabile ca niciodata nu te vei ridica mai sus de statutul de "capsunar" in Spania sau orice alt fel de culegator de fructe, legume sau flori prin alte tari. Singura mea rugaminte la adresa ta este sa nu te inmultesti ! Foloseste prezervativul de ori de cate ori este nevoie pentru ca ai o boala cu posibila transmitere sexuala !
| Afiseaza codul
Image
Sa-mi explice si mie cum o melodie veche de 63 de ani si arhicunoscuta si indragita la nivel international poate fi al patrulea rezultat la cautarile pe Youtube iar o mizerie de manea veche de doi ani sa fie primul rezultat ?

Cred ca in momentul asta am exact aceeasi sentimente pentru tigani si pentru o mare parte din romani deoparte ca acelea ce le avea Hitler pentru evrei, dintr-un anume motiv.
Frumoasa tara avem, pacat ca-i locuita !
Traiasca Romania si la cat mai multe alegeri manarite, ne meritam soarta :)
RoyalServer
User avatar
zigweed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1094
Joined: 27 Oct 2015, 16:35
Detinator Steam: Da
SteamID: zshare
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Contact:

15 Mar 2017, 08:58

Te-ai uitat la chefi la cutite nebunake. :')
CIUBO. /snowyworld/
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2076
Joined: 02 Jul 2013, 18:17
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Fost Intermediar
Location: Basel
Has thanked: 40 times
Been thanked: 86 times

15 Mar 2017, 12:01

N-ai facut mare descoperire, sa stii :)))
User avatar
vAc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3118
Joined: 10 Apr 2011, 20:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 229 times
Been thanked: 227 times

15 Mar 2017, 12:13

I know this is not the point but... daca asculti manele non stop normal ca iti da o manea ca prim rezultat :kappa:

Image
ArmyBroken
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 213
Joined: 19 Jan 2015, 20:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

15 Mar 2017, 13:46

vAc wrote:I know this is not the point but... daca asculti manele non stop normal ca iti da o manea ca prim rezultat :kappa:

Image

Image

stanga-jos.
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

15 Mar 2017, 15:34

Aata e. Prin postul tau nu schimbi nici macar cu un deget situatia
User avatar
^ZED^
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1226
Joined: 30 Jan 2015, 10:27
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

15 Mar 2017, 17:42

Băi rasistule sunt 2 tipuri de rromi.
Nimeni nu decide în ce țară se naște, ce culoare să aibă sau ce nație, dă-te-n morții mă-ti.
Last edited by COLBYLICIOUS on 15 Mar 2017, 17:54, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru limbaj vulgar.
ArmyBroken
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 213
Joined: 19 Jan 2015, 20:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

15 Mar 2017, 17:51

^ZED^ wrote:Băi rasistule sunt 2 tipuri de rromi.
Nimeni nu decide în ce țară se naște, ce culoare să aibă sau ce nație, dă-te-n morții mă-ti.
ba eu chiar nu-s resist, eu nici cu romani mei nu-s mandru.

ba, eu sincer daca as fii presedinte/minstru, as initia un proiect, citesti o carte, statul iti da 50 lei, si primesti ce carte vrei, pe ce tema vrei tu, psihologie, razboi, dezv spirituala, sf, orice frate, numai sa citesti.
odata ce citeste o carte sau doua, realizeaza ca e super fain si o sa citeasca din proprie initiativa.
eu sincer, am citit prima data Napoleon Bonaparte de Gheorghe Eminescu, faina carte de istorie, m-a prins.
dupa am citit Cei trei muschetari, ba stateam ca disperatul, parca era un serial, dar nu se compara o carte cu serialul, serialul nu-mi transmite nici o emotie, cartea o face.

ca sa combati prostia ai nevoie de cultura.
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

15 Mar 2017, 18:53

Imi pare bine ca erau despartite teritoriile cand m-am nascut :)) ba cel putin imi place la moldovani cand is beti dupa o petrecere ceva :))
Image
User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

15 Mar 2017, 19:15

^ZED^ wrote:Băi rasistule sunt 2 tipuri de rromi.
Nimeni nu decide în ce țară se naște, ce culoare să aibă sau ce nație, dă-te-n morții mă-ti.
sa inteleg ca si tu esti din ala? pe mine nu ma intereseaza in ce tara se naste un nigga cu dinti de aur.. ma intereseaza ca poate face ceva ce poate pune intr-o lumina rea tara asta, bine a spus Vadim Tudor, ca daca iesea presedinte aduna toti tiganii din Romania pe un stadion si ii impusca :kappa: tiganii nu l-au votat pe Vadim.. spre exemplu la mine in liceu.. 40-30% sunt tigani.. si sunt mari smecheri.. mi-e asa o scarba... pe timpul lui Ceausescu, tiganii lucrau cot la cot cu romanii, dar cand au aparut manelele si cocalarismele s-au prostit.. <- specii amenintatoare
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

15 Mar 2017, 20:57

^ZED^ wrote:Băi rasistule sunt 2 tipuri de rromi.
Nimeni nu decide în ce țară se naște, ce culoare să aibă sau ce nație, dă-te-n morții mă-ti.
Ba hamas, la urma urmei eu cu tine personal nu am nimic ca doar nu te cunosc si nu mi-ai facut nimic. Imi pare rau si in acelasi timp bine sa aud ca nici tie nu prea iti place sa fii tigan.

Eu am boala in mare parte pe tigani - si nu te supara ca va numesc asa, voi singuri va recomandati drept tigani, nu o fac ca sa va jignesc. Am boala pe tiganii care DISTRIBUIE rahatu care il scot pe gura, am boala pe tiganii care se dau rotunzi si isi etaleaza "valizele" de bani pe care nici macar sa-i numere nu stiu, am boala pe tiganii care polueaza societatea asta care este obligata sa-i suporte dar mai mult am boala pe romanii care nu numai ca le permit astfel de chestii dar le si incurajeaza si adopta la randul lor.

Asta e, imi pare rau daca ti-a dat o lacrima :P
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

15 Mar 2017, 23:14

Prost nu e ala care cere , ci ala care oferă , voi sunteti prostii , pulimea care plange si da vina pe altii la rândul lor .
Sunt roman si bat unii țigani pe unde ii prind ?
Ideea de baza este ca in chestia cu capsunari si asa mai departe nu are nici p treaba cu țiganii .
Suntem un popor prost , Leneși si delăsători .
Țiganii cu bani nu fac bani de pe urma romanilor va asigur .
Lăutarii fac bani tot de la țigani , cersesc țiganii , fura țiganii , vrei sa iei atitudine , eliminați din tara cum voia Vadim fiecare tigan si ungur dar va asigur ca la fel o sa fie .
Daca tu esti pampalau si online nu Iti e greu da ai tupeu si sa arunci cu pietre in ei , inseamna ca fata in fata Iti e cam frica de ei punct .
Nu mai plângeți ca V-au furat un portofel , plângeți ca un roman V-a furat jumate din tara ?
THINK it`s not illegal yet !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information