"Traim in Romania"

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
meLvin
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 820
Joined: 02 Jul 2012, 13:14
Detinator Steam: Da
SteamID: zanacamatar
Reputatie: Ban 2 luni !
Utilizator neserios (tepar)
Location: Rosiori de Vede
Has thanked: 35 times
Been thanked: 28 times

19 Nov 2012, 11:17

Image

Salutare tuturor.

Am tot vazut pe acest forum cat si in foarte multe surse de 'informare/socializare' cand un copil frustrat sau oricine face cate o 'magarie' vine un inteligent si scrie fraza: 'Asta e romania', 'Traim in Romania" s.a.m.d !!! Oameni buni nu e de vina Patria Romana ca am avut 'norocul' sa se nasca aici niste specimene rar intalnite in restul lumii.
Recunosc si eu mai aveam prostul obicei sa spun 'asta e romania' ,dar am constientizat ca nu este corect sa discriminezi si sa acuzi o tara intreaba din cauza unor Scursuri ale societatii ce au placere sa 'TZAPEASCA' alte persoane si nu se gandesc ca poate acea persoana pentru cei 10 euro=45 lei a muncit o zi sau sa rugat de parinti 2 saptamani sa faca rost de acei bani.

Sper ca intelege-ti esentialul din acest topic.
RoyalServer
User avatar
vAc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3118
Joined: 10 Apr 2011, 20:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 229 times
Been thanked: 227 times

19 Nov 2012, 11:26

Câtă dreptate ai , in orice topic in care e cearta sau teapa exista minim 1 "Traim in Romania" . Da-ti un search pe forum cu "traim in Romania" .




cand un copil frustrat sau oricine face cate o 'magarie' vine un alt frustrat"

P.S. : "tara intreaba"
Last edited by vAc on 19 Nov 2012, 19:51, edited 1 time in total.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13713
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

19 Nov 2012, 11:57

Asta este Romania,si da ma cred un super inteligent cu iq de MONKEY.Normal ca este bine ceea ce zice deoarece avem
- analfabeti si needucati (Cred ca intelegeti de ce needucati,scriu asa cum aud chiar si cuvintele din limba engleza.Si sa nu mai zic de cei care scriu tip "pitzi" s.a.m.d)
- copii care sunt educati si invata destul de bine.(Acestia au parinti care nu le acorda asa de multa libertate,mai ales fetelor si asta o zic din ceea ce am vazut.Sunt copii saraci care invata bine si copii bogati de nu au habar ce inseamna VIATA.[Consum de droguri,isi etaleaza talentul in furat chiar de au bani cat sa fie ingropati in ei(Caz vazut la TV)].)
- copii cu IQ foarte mare incat sunt recrutati de MENSA.(No comment)


PS: Intelegeti.
Image
User avatar
abbymiez
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 406
Joined: 28 Dec 2009, 23:23
Detinator Steam: Da
CS Status: salut
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni ( 14.06.2010 )
Ban 3 luni ! ( 10.10.2010 )
Has thanked: 39 times
Been thanked: 30 times

19 Nov 2012, 12:52

VOI ASTIA 3 DE SUS, ATI MASACRAT GRAMATICA LIMBII ROMANE
JESUS

auzi hal de cuvinte 'TZAPEASCA', 'INTELEGE-TI', 'sau sa rugat de parinti'

ba eu nu inteleg, cum mama dracului va permiteti voi, care nu stiti sa legati 2 fraze (in scris) fara s-aveti o greseala, sa vorbiti despre tara noastra ?
din partea mea puteti sa plecati in congo fratii mei, sa vedeti acolo trai frumos ce-au aia :P :*
frustratii dr_eq.
User avatar
BiLLy
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 914
Joined: 20 May 2010, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Restrictie PM (scoasa)
Has thanked: 62 times
Been thanked: 29 times

19 Nov 2012, 12:54

Crezi ca rezolvi ceva daca ai facut topicul ?!



Vorba aia : Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul ! ;)
User avatar
Alexeeee
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 523
Joined: 28 Feb 2010, 13:00
Detinator Steam: Da
Has thanked: 16 times
Been thanked: 22 times

19 Nov 2012, 13:17

Daca sunteti scarbiti de Romania,nu va tine nimeni prieteni, plecati..plecat pe unde apucati.Eu imi iubesc tara, imi respect istoria tarii mele.Daca voi nu sunteti de acord cu tara asta cum este acum, va rog, chiar va ROG..plecati.
User avatar
Mark. xPeria
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3096
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

19 Nov 2012, 13:19

Ei sunt scarbiti de majoritatea oamenilor cu o gandire imatura. Nu de tara :).
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13713
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

19 Nov 2012, 13:27

abbymiez wrote:VOI ASTIA 3 DE SUS, ATI MASACRAT GRAMATICA LIMBII ROMANE
JESUS

auzi hal de cuvinte 'TZAPEASCA', 'INTELEGE-TI', 'sau sa rugat de parinti'

ba eu nu inteleg, cum mama dracului va permiteti voi, care nu stiti sa legati 2 fraze (in scris) fara s-aveti o greseala, sa vorbiti despre tara noastra ?
din partea mea puteti sa plecati in congo fratii mei, sa vedeti acolo trai frumos ce-au aia :P :*
Nu ma include si pe mine taran imbecil crescut in congo,inteleg ca ai enumerat greselile celor 2 dar nu ma include.

Code: Select all

ba eu nu inteleg, cum mama dracului va permiteti voi, care nu stiti sa legati 2 fraze (in scris) fara s-aveti o greseala, sa vorbiti despre tara noastra ? 
Ma scuzi al 3-lea erai tu cu multiple comma (virgulă), nu mai vorbi de altii cand si tu esti paralel.
Last edited by kingdwr on 20 Nov 2012, 21:09, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru atac la persoana.
Image
User avatar
Bogus
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3375
Joined: 19 Sep 2009, 11:38
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Has thanked: 90 times
Been thanked: 210 times

19 Nov 2012, 14:41

melvin post | Afiseaza codul
[quote="meLvin"]Image

Salutare tuturor.

    Am tot vazut pe acest forum cat si in foarte multe surse de 'informare/socializare' cand un copil frustrat sau oricine face cate o 'magarie' vine un inteligent si scrie fraza: 'Asta e romania', 'Traim in Romania" s.a.m.d !!! Oameni buni nu e de vina Patria Romana ca am avut 'norocul' sa se nasca aici niste specimene rar intalnite in restul lumii.
Recunosc si eu mai aveam prostul obicei sa spun 'asta e romania' ,dar am constientizat ca nu este corect sa discriminezi si sa acuzi o tara intreaba din cauza unor Scursuri ale societatii ce au placere sa 'TZAPEASCA' alte persoane si nu se gandesc ca poate acea persoana pentru cei 10 euro=45 lei a muncit o zi sau sa rugat de parinti 2 saptamani sa faca rost de acei bani.

Sper ca intelege-ti esentialul din acest topic.[/quote]
Vrei un raspuns bun la postarea ta? De vina sunt forum-urile si site-urile care apar in urma deschiderii unor servere, de vina sunt copii care pun educatia/scoala pe locul 2. Daca stau putin sa ma gandesc, cred ca suntem tara cu cele mai multe site-uri in materie de CS, jocuri.
User avatar
Audi
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2365
Joined: 23 Nov 2009, 22:01
Detinator Steam: Da
Has thanked: 163 times
Been thanked: 240 times

19 Nov 2012, 14:59

abbymiez wrote:VOI ASTIA 3 DE SUS, ATI MASACRAT GRAMATICA LIMBII ROMANE
JESUS

auzi hal de cuvinte 'TZAPEASCA', 'INTELEGE-TI', 'sau sa rugat de parinti'

ba eu nu inteleg, cum mama dracului va permiteti voi, care nu stiti sa legati 2 fraze (in scris) fara s-aveti o greseala, sa vorbiti despre tara noastra ?
din partea mea puteti sa plecati in congo fratii mei, sa vedeti acolo trai frumos ce-au aia :P :*
Tu esti ala care faci parte din categoria celor "destepti"?
User avatar
LuCI...
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 870
Joined: 09 Jan 2012, 20:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Înşelându-i pe alţii, te înşeli pe tine.
Detinator server CS: CS.ExtreamCS.Com
SteamID: gaby_razer
Location: Iasi
Has thanked: 75 times
Been thanked: 47 times
Contact:

19 Nov 2012, 15:26

Suntem praf :-j :)) ,Astept sa iau carnetu, mai am cateva sedinte si am plecat din tara asta fara viitor, Iar pentru cei care tot zic ca isi iubesc tara, cred ca o zic in gluma, sau de dragu de a face +1 .Prietenii mei care va iubiti tara, Va place ca parintii vostri care vau dat viata si sunt mai presus de orice, muncesc pe niste bani putini si munca multa? Va place ca majoritatea care au facultati si care au invatat muncesc pentru 10 milioane? Nu zic ca in alta tara "sunt caini cu covrigi in coada" Dar pana si cei de la Salubris au 2 masini + o casuta frumoasa si sunt foarte respectati. Acum sa nu mai scriu si ce curatanie gasesti in alte tari.Romania se tot duce in jos...Din cauza acestei tari nu ma vad cu prieteni care ne stiam de la gradinita, din cauza acestei tari nu imi vad multe neamuri si din cauza acestei tari pleaca din ce in ce mai multe persoane apropiate noua, ele fiind frati / parinti / prieteni. Asa ca nu mai scrieti voi ca va iubiti tara ca sa vada altii ca vezi domne tu esti patriot.
Image
Image Noul Y!M: iasi.luci
CATAL1N!
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 874
Joined: 26 Dec 2009, 16:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (25 feb)
Ban 3 luni !
Has thanked: 50 times
Been thanked: 54 times

19 Nov 2012, 15:44

Replica "Traim in Romania" e doar o ironie, dar capusorul ala a vostru se gandeste doar la CS + ca asasinati grav lb. romana, vai de capu vostru.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information