Trezirea la realitate. Tipare si modele pentru prosti.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

09 Apr 2012, 00:56

vim wrote:Pe acest forum exista 3 categorii de useri. Cei maturi si inteligenti, cei in curs de maturizare si cei care urmeaza efectul de turma. Nu stiu care grupa este mai mare, dar cert este ca urmand dictonul "dupa ce ca sunt prost, mai si semnalizez", cei din ultima grupa se fac mai tare auziti. Poate de aici si parerea asta majoritara ca aceasta comunitate decade.
Unul dintre motivele pentru care a decăzut este faptul că serverele sunt vai de mama lor. Nu se ocupă nimeni de ele și de când le știu, mereu au fost pe ele aceleași addon-uri de-ampulea și aceeași admini suferinzi și incapabili.
vim wrote: Din cate stiu forum-ul de pe extream.ro este unul generalist si nu stiu in ce stadiu se afla proiectul, dar poate ar ajuta daca sectiunile generaliste de pe extreamcs s`ar transforma in redirectionare catre extream.ro, iar aici sa ramana doar topic`uri legate strict de joc (chiar si la discutii generale). Asta ar putea sa ajute atat la popularea celuilalt forum, cat si la aerisirea acestuia, prin eliminarea discutilor care nu au legatura cu jocul.
I s-a propus lui La@ur de o grămadă de ori, dar nu a fost de acord :)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 379 guests