Turneu pool pe mess [Editia 1]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
CriSti♫
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 344
Joined: 20 Jun 2010, 16:04
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 10 times
Been thanked: 28 times

20 Aug 2010, 09:23

Eheee,hai să vă povestesc ce mi s-a întamplat aseara...i-am dat add lu' santa şi in pauza meciului am vrut să fac un amical cu el.Cine credeţi că imi raspunde mie ? \:d/ o.....prietenă? >:D< Intrăm noi în vorbă ,şi fata îmi da invitatie la pool b-( ,ba chiar mi-am luat bătaie cu 3-0 =)) [eram rupt de oboseală] mai departe numai are rost să zic că am ras cu ea vreo 10 min[sau ea de mine :-@ :)) ] i-am spus că mă duc pana afară şi ....pană afară am ajuns la......pozici :)) ,am mai discutat cu ea vreo 10 minute şi m-am pus in pat vreo 10 min[eu obosit,nu a durat 5 min şi eram 8-| ]De dimineata.... m-am trezit fara santa pe messenger 8-| .

P.S Santa ,e de treabă fata,are şi simţul umorului :)) drăgută foc tipa[nu o lua in nume de rau :)) ]
RoyalServer 2
dejoc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1783
Joined: 04 Mar 2010, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 120 times
Been thanked: 101 times

20 Aug 2010, 12:35

CriSti♫ wrote:Eheee,hai să vă povestesc ce mi s-a întamplat aseara...i-am dat add lu' santa şi in pauza meciului am vrut să fac un amical cu el.Cine credeţi că imi raspunde mie ? \:d/ o.....prietenă? >:D< Intrăm noi în vorbă ,şi fata îmi da invitatie la pool b-( ,ba chiar mi-am luat bătaie cu 3-0 =)) [eram rupt de oboseală] mai departe numai are rost să zic că am ras cu ea vreo 10 min[sau ea de mine :-@ :)) ] i-am spus că mă duc pana afară şi ....pană afară am ajuns la......pozici :)) ,am mai discutat cu ea vreo 10 minute şi m-am pus in pat vreo 10 min[eu obosit,nu a durat 5 min şi eram 8-| ]De dimineata.... m-am trezit fara santa pe messenger 8-| .

P.S Santa ,e de treabă fata,are şi simţul umorului :)) drăgută foc tipa[nu o lua in nume de rau :)) ]
OFF : Asa e cand n-ai prietena :-<
ON : Jucati azi ?
User avatar
sAnTaSTAR!
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1046
Joined: 26 Mar 2009, 16:48
Detinator Steam: Da
CS Status: sefulake ~
Reputatie: Ban 3 luni !
Ban 1 luna !
Location: little paris
Has thanked: 90 times
Been thanked: 48 times

20 Aug 2010, 19:36

:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D


am luat bataie cu 2-1

GGGG
<33333333
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information