Turul II Al Alegerilor Prezidentiale 2009

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked

Ce candidat votati in Turul II Al Alegerilor Prezidentiale 2009

Traian Basescu
33
47%
Mircea Geoana
37
53%
 
Total votes: 70
AlleXyS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 91
Joined: 02 Nov 2009, 20:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: E criza , n'am bani de status !!
Detinator server CS: In trecut
Has thanked: 1 time

06 Dec 2009, 21:54

gashu cata dreptate ai :| :| :| :|

un baiat destept
RoyalServer 2
User avatar
mNT.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 770
Joined: 05 Aug 2008, 03:00
Detinator Steam: Da
CS Status: CHEATER
Detinator server CS: NU
SteamID: nuls.tiu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Location: IASI
Has thanked: 18 times
Been thanked: 47 times

06 Dec 2009, 22:09

Si ce ? credeti ca deacum revine comunismul ? sunteti doar niste frustrati obsedati de comunism :|
Image
Loading...
Image
AlleXyS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 91
Joined: 02 Nov 2009, 20:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: E criza , n'am bani de status !!
Detinator server CS: In trecut
Has thanked: 1 time

06 Dec 2009, 22:13

baa...de ce toti s'au unit cu Geoana ? Antonescu , vechiul Iliescu , parca si Vadim , cred ca si ciobanu ala de Becali ca nu'l suporta pe Base...dar cel mai important , romanul prost !!


Asa ati votat , asa vom trai toti din cauza unora timp de 5 ani , apoi cine stie ce specimen va mai iesi presedinte , poate Becali sau nebunul de Vadim !!
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

06 Dec 2009, 22:32

AlleXyS wrote:baa...de ce toti s'au unit cu Geoana ? Antonescu , vechiul Iliescu , parca si Vadim , cred ca si ciobanu ala de Becali ca nu'l suporta pe Base...dar cel mai important , romanul prost !!

Asa ati votat , asa vom trai toti din cauza unora timp de 5 ani , apoi cine stie ce specimen va mai iesi presedinte , poate Becali sau nebunul de Vadim !!
Prietene cred ca ai peste 50 posturi in topicul asta. M-am decis sa-mi bat capul cu tine. Pai fi atent... am inteles din toate posturile tale ca tactu' e in PD-L ca altfel nu-mi explic cum poti fi asa imbecil.

In afara de faza cu copilul ala, Mantog (din PD-L) a scapat basma curata dupa ce a omorat un om dintr-o ambulanta, avand 200km/h la volanul BMW-ului sau ( http://www.tv-net.ro/Stiri-Accidentu...lamentara+5408 ). Judecatorul a spus ceva de genul ca oricum trebuia sa moara pacientul... va dati seama cata mafie e in PD-L. Daca iesea Basescu eram mai ceva ca pe vremea lu' Ceausescu.

De el ne-am convins, nu vad de ce nu l-am vedea si pe Geoana la treaba? Plus ca mie, personal, imi place foarte mult de Iohannis, chiar daca e tacut, si mai retras, neamtul tace si face. Pe Geoana l-au tras mult in jos tiganu' de Vanghelie si Hrebenciuc, cat despre Iliescu, stati linistit ca a fost mai bun presedinte ca Basescu, dar avea si el niste oameni langa el, tinand cont ca a avut 3 mandate.

Dupa cum a zis si crazy.cipri printr-un post ratacit, si tin sa-i dau dreptate, citez: "Intelectualii voteaza cu Geoana", si adaug eu, "taranii cu Basescu". Nu vreau sa jignesc pe nimeni si nici sa manipulez, dar cam asa sta situatia.

Sincer, amicul meu, te agiti degeaba, nu cred ca ai peste 13-14 ani, nu ai absolut nicio treaba cu politica si daca te respecti pe tine, nu mai posta in topicul asta.

PS: Sunt trist ca l-a batut Geoana doar cu cateva procente pe mafiotu' ala.
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
AlleXyS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 91
Joined: 02 Nov 2009, 20:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: E criza , n'am bani de status !!
Detinator server CS: In trecut
Has thanked: 1 time

06 Dec 2009, 22:39

De el ne-am convins, nu vad de ce nu l-am vedea si pe Geoana la treaba?
pai ba desteptule , ca altfel n-am cu msa vorbesc cu destia ca tine.... daca am sta sai vedem pe fiecare de ce's in stare , ce'ar mai fi de Romania asta ? Am vazut ce a incercat sa faca Base pan acum , unele a reusit , altele nu , acum ca a scapat de lichelele din partid vroia sa ne ridice si pe noi la standardele europene , dar nah , ati votat voi cu Geoana , sa va scoata Geoana din Epoca de piatra !!


PS : voturile nu s'au temrinat , inca mai sunt cele di nstrainatate , si din cate am inteles sunt mult in favoarea lui Basescu , deci lupta nu e incheiata , maine dimineata vom vedea !!!

Sincer, amicul meu, te agiti degeaba, nu cred ca ai peste 13-14 ani, nu ai absolut nicio treaba cu politica si daca te respecti pe tine, nu mai posta in topicul asta.
Problema mea cati ani am , cred ca am cu 5-6 mai mult ca tine , dar nu asta conteaza ... important e ca TRAIESC IN ROMANIA ASTA INFECTA , si vad ce se intampla aici !!!

Hai GEOANA , Hai COMUNISMU , HAI CHINUL , HAI destramarea tarii :-$

o sa ajungem ca tarile din Africa , o tara amarata , plina de oameni saraci , de oameni bolnavi , oameni care mor de foame pe strazi , tineri care isi cauta de servici 5 ani ca sa ia 1000 RONi pe 14 ore de munca , si de gangsteri , mafioti , PSDisti cu salariul de 100 ori mai mare , cu zeci de mii de euro in buzunar , muncind mult pentru ei , distranduse si dormind ca porcii la munca (defapt la capitolul asta suntem campioni mondiali) , cu mertzzaaannnee , BMWuri..... 5 vile la munte si 3 hoteluri la mare , care pleaca in fiecare week-end in excursii in Paris sau Londra cu unul din cele 6 avioane personale !! Asta va fi Romania
Last edited by AlleXyS on 06 Dec 2009, 22:44, edited 2 times in total.
kiwi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 300
Joined: 08 Jul 2009, 09:47
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

06 Dec 2009, 22:39

Maine la ora 8:00 vom avea primele estimari privind rezultatele partialeal alegerilor prezidentiale ;)
Atunci vom vedea dintre cei doi candidati cine va avea dreptate ;)
Asa ca va rog sa va linistiti cei cu portocalii,si marea coalitie PSD si PNL sa aiba rabdare pana la rezultatele finale.Multumesc
User avatar
gashu
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1018
Joined: 30 Sep 2008, 02:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: Da
Location: Brasov
Has thanked: 86 times
Been thanked: 46 times

06 Dec 2009, 22:42

@BraNNNN-Dy: in seara asta imaginile vorbesc :) :

Image

PS: am mai zis, si repet: amandoi sunt in mocirla dar totusi base' e putin mai curat ca geoana :)
AlleXyS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 91
Joined: 02 Nov 2009, 20:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: E criza , n'am bani de status !!
Detinator server CS: In trecut
Has thanked: 1 time

06 Dec 2009, 22:48

Brandy , ti-am zis ca esti mai pripas....ai doar 17 ani si nu te duce capul mult !!1


Brandy nu stie cei viatza , probabil masa si tacsu au vreo meserie banoasa frecand menta , il tine in puf , ii face toate poftele , si asta e viatza pentru el , e perfecta , nu vede partea neagra , dar pentru celelalte milioane de romani treaba nu sta asa !!!

Ce bine mi'ar parea sa se dea rezultatele peste cap si sa castige Base , sa muriti PSDistii de necaz , sa va duceti intr'o rapa si sa dati pamant peste voi
AlleXyS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 91
Joined: 02 Nov 2009, 20:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: E criza , n'am bani de status !!
Detinator server CS: In trecut
Has thanked: 1 time

06 Dec 2009, 22:51

Ultima ora
Sondaj la ora 21
Basescu 50,4%
Geoana 49,6%

Opa....PSDistii ...v'o lauti in bot =)) oare or fi adevarate sondajele astea ? le'am vazut pe un forum....si daca nu's acum , peste cateva ore vor fi !!!! :-"


nu stiu cat de corecte sunt , dar stiu ca nici acum nu se cunoaste presedintele !!!
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

06 Dec 2009, 22:59

AlleXyS wrote:Brandy , ti-am zis ca esti mai pripas....ai doar 17 ani si nu te duce capul mult !!1

Brandy nu stie cei viatza , probabil masa si tacsu au vreo meserie banoasa frecand menta , il tine in puf , ii face toate poftele , si asta e viatza pentru el , e perfecta , nu vede partea neagra , dar pentru celelalte milioane de romani treaba nu sta asa !!!

Ce bine mi'ar parea sa se dea rezultatele peste cap si sa castige Base , sa muriti PSDistii de necaz , sa va duceti intr'o rapa si sa dati pamant peste voi
Tata lucreaza la Consiuliul Judetean Dolj, daca chiar vrei sa-mi bat capul cu tine, si stiu foarte bine cum sta situatia. Nu sunt PSD-ist, dar vreau doar sa nu mai fie Basescu presedinte. Postezi in nestire in topicul asta, esti obsedat rau de tot, dar esti si foarte naiv (sa nu zic altceva), o tii pe a ta. Tine-o frate, fa 2000 posturi in topicul asta, eu stiu ce stiu, si cei care au votat cu Geoana mai au ceva in cap.

PS: Daca ar iesi dimineata Basescu presedinte, ar fi cea mai mare frauda, si stiti cu totii asta, ca exit-poll-urile nu prea dau gres, ci in situatia de fata, ar trebui adauga-te multe procente lui Geoana.

E ultimul meu post in topicul asta, poti sa scrii ce vrei. Numai bine.
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
User avatar
mNT.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 770
Joined: 05 Aug 2008, 03:00
Detinator Steam: Da
CS Status: CHEATER
Detinator server CS: NU
SteamID: nuls.tiu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Location: IASI
Has thanked: 18 times
Been thanked: 47 times

06 Dec 2009, 23:14

Si totusi basescu nu accepta idea ca a pierdut alegerile , asa se intampla cand ai prea multa incredere in tine ...
Image
Loading...
Image
<3 TeK
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 38
Joined: 26 Nov 2009, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Dau De Pica NeTu
Has thanked: 2 times

07 Dec 2009, 08:10

BEC

Ora 8
Basexu - 50,4
Geoana - 49,6


La 11 o sa vedem cine castiga cu adevarat .
FinaLongju2 - SunRise

--> Lv 79 <--> Razboinic Mental <--
--> Lv 80 <--> Ninja Lama <--

--> Regat Jinno <--

Am Hack De Skilluri :X (Traduce Jocul in Lb.Romana+2 Skilluri)
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Facebook [Bot], Petal [Bot] and 475 guests