Tutoriale Photoshop Incepatori

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
-AMSTAFF!
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 962
Joined: 18 May 2011, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: a.k.a умоc.tudorgraphics.
Has thanked: 176 times
Been thanked: 79 times
Contact:

24 Nov 2012, 23:02

Serios?
Uite niste tutoriale recente, tutoriale pe care nu le gasesti peste tot.
http://www.ro-sotw.com/desen/cum-desenezi-in-creion
http://www.ro-sotw.com/forum/index.php? ... i-un-logo/


+ aici ai destule tutoriale ca sa inveti ceva, vechi, noi, sunt bune, succes!
http://www.ro-sotw.com/forum/index.php? ... photoshop/
RoyalServer
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

25 Nov 2012, 14:24

ce treaba are desenatu in photoshop cu desenatu in CREION , frate daca tot ii ridici in slavi atat pe aia , invata tu cu cine vrei de acolo , am gasit alte site-uri mult mai bune cu tutoriale excelente pentru incepatori , a si da e o comunitate "fantoma" dar macar inveti ceva , si iti sare lumea in ajutor asa ca ia-ti ro-sotw si zburati din topic aman2
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13713
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

25 Nov 2012, 15:27

chill_toica wrote:ce treaba are desenatu in photoshop cu desenatu in CREION , frate daca tot ii ridici in slavi atat pe aia , invata tu cu cine vrei de acolo , am gasit alte site-uri mult mai bune cu tutoriale excelente pentru incepatori , a si da e o comunitate "fantoma" dar macar inveti ceva , si iti sare lumea in ajutor asa ca ia-ti ro-sotw si zburati din topic aman2
Mai pune si tu un punct ca de aceea exista.

Ai intrebat si noi ti-am raspuns dar esti prea nesimtit, o sa inveti photoshop in 10.000.000 de ani cu site-urile tale fantoma.Sunt cativa incepatori care deja ajung la mid level din ceea ce au invatat pe rosotw, si nu mai comenteaza ca sunt 2-3 tutoriale.Esti prea increzut, crezi ca le stii pe toate?

Vrei sa faci si tu index-uri ca toata lumea de pe extreamcs? :)) =)) Nu ai talent si nici nu o sa ai, si primatele deseneaza mai bine ca tine. B-)
Image
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

25 Nov 2012, 18:07

Terra. wrote:
chill_toica wrote:ce treaba are desenatu in photoshop cu desenatu in CREION , frate daca tot ii ridici in slavi atat pe aia , invata tu cu cine vrei de acolo , am gasit alte site-uri mult mai bune cu tutoriale excelente pentru incepatori , a si da e o comunitate "fantoma" dar macar inveti ceva , si iti sare lumea in ajutor asa ca ia-ti ro-sotw si zburati din topic aman2
Mai pune si tu un punct ca de aceea exista.

Ai intrebat si noi ti-am raspuns dar esti prea nesimtit, o sa inveti photoshop in 10.000.000 de ani cu site-urile tale fantoma.Sunt cativa incepatori care deja ajung la mid level din ceea ce au invatat pe rosotw, si nu mai comenteaza ca sunt 2-3 tutoriale.Esti prea increzut, crezi ca le stii pe toate?

Vrei sa faci si tu index-uri ca toata lumea de pe extreamcs? :)) =)) Nu ai talent si nici nu o sa ai, si primatele deseneaza mai bine ca tine. B-)
ma ce rasa ta de la maimuta in coa sari ca ars asa? nu ti-am dat sa sugi de dimineata? aaa am uitat ca te-a crescu amstaff la o tzatza daia explodezi asa , pe astia ca tine , daca nu i-as lua de cap si i-as calca cu masina , fwkin child.
Last edited by Mitzocul on 25 Nov 2012, 18:54, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit un avertisment pentru limbaj vulgar!
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13713
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

25 Nov 2012, 22:50

chill_toica wrote:
Terra. wrote:
chill_toica wrote:ce treaba are desenatu in photoshop cu desenatu in CREION , frate daca tot ii ridici in slavi atat pe aia , invata tu cu cine vrei de acolo , am gasit alte site-uri mult mai bune cu tutoriale excelente pentru incepatori , a si da e o comunitate "fantoma" dar macar inveti ceva , si iti sare lumea in ajutor asa ca ia-ti ro-sotw si zburati din topic aman2
Mai pune si tu un punct ca de aceea exista.

Ai intrebat si noi ti-am raspuns dar esti prea nesimtit, o sa inveti photoshop in 10.000.000 de ani cu site-urile tale fantoma.Sunt cativa incepatori care deja ajung la mid level din ceea ce au invatat pe rosotw, si nu mai comenteaza ca sunt 2-3 tutoriale.Esti prea increzut, crezi ca le stii pe toate?

Vrei sa faci si tu index-uri ca toata lumea de pe extreamcs? :)) =)) Nu ai talent si nici nu o sa ai, si primatele deseneaza mai bine ca tine. B-)
ma ce rasa ta de la maimuta in coa sari ca ars asa? nu ti-am dat sa sugi de dimineata? aaa am uitat ca te-a crescu amstaff la o tzatza daia explodezi asa , pe astia ca tine , daca nu i-as lua de cap si i-as calca cu masina , fwkin child.
Daca iti dau un abecedar esti multumit? Nu sunt copil spre surprinderea ta, si nu il cunosc pe acest amstaff de care vorbesti (OZN pe excs?).Eu ti-am spus ceea ce trebuia, dar cum am avut dreptate (fiind un increzut) ai inceput sa iti valorifici cunostintele de prin cartier sau spatele cartierului.

Mult noroc in arta photoshop-ului "desinger-ule" :)) .
Image
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

26 Nov 2012, 00:07

mult noroc si tie mai durule ca astia ca tine am intalnit multi , suferiti si va dati tari pe un forum ma? si cand iesiti pe afara va uitati in stanga si in dreapta sa nu va bata "ala" la care suferiti pe net? mai bine ai incerca sa-ti dai foc ma pustiule ca mai mult de 12/13 ani n-ai , vezi-ti de treaba ta .
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13713
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

26 Nov 2012, 08:41

La 23 de ani nu prea ma simt pusti, tu ce zici? Ce ma te-ai vazut cu membru club si te simti un smecher, unde era ala care stie sa bata si au frica de el copii in scutec.Ce ma vrei sa ma bati, iti dau adresa mea prin PM.

Stau in Ploiesti aproape de TDB, vino pe aici prietene sa te tratam putin. B-)
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information