Teapa Novuslink

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

TrUkaT*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 142
Joined: 16 May 2010, 21:50
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 31 times
Been thanked: 5 times
Contact:

28 Jul 2012, 10:18

fan_haulin wrote:Eu fac addons-uri personalizate si colorate la 2-3 euro nu la 30 lei :))) Si le dau primul la useri seriosi :)
Sunt si eu la user seriosi ...o sa te contactez
RoyalServer
TrUkaT*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 142
Joined: 16 May 2010, 21:50
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 31 times
Been thanked: 5 times
Contact:

28 Jul 2012, 10:18

fan_haulin wrote:Eu fac addons-uri personalizate si colorate la 2-3 euro nu la 30 lei :))) Si le dau primul la useri seriosi :)
Sunt si eu la user seriosi ...o sa te contactez
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

28 Jul 2012, 10:20

pai ce sa dai tu in judecata cand nu stii nici sa scrii corect... ma rog, il stiu pe danezu serios,nu cred ca ti-ar face una ca asta
TrUkaT*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 142
Joined: 16 May 2010, 21:50
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 31 times
Been thanked: 5 times
Contact:

28 Jul 2012, 10:48

PlayWorldRo wrote:pai ce sa dai tu in judecata cand nu stii nici sa scrii corect... ma rog, il stiu pe danezu serios,nu cred ca ti-ar face una ca asta
Ei bine eu nu stiu sa scriu , dar oare tu sti sa citesti ? Tu vorbesti de danezu , cine e ala ?
Ps: Uitate in dovada si tu si apoi posteaza ce crezi cu adevarat si citeste cap - coada topic`ul acesta !
Rotr1nG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 9
Joined: 28 Jul 2012, 13:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

28 Jul 2012, 13:27

Da, deci din discutia ta cu daNzEt care observ are cateva ore 4 5 ore, deci ati lucrat la addonsul tau in tot acest timp, observ ca la sfarsit iti spune ca veti continua maine si ca el va pleca la munca!
Eu personal l-am intrebat pe daNzEt si mi-a spus in felul urmator:
Dupa toate aceste ore cat a stat dupa "curul" tau spunandu-i ca vai nici macar jumate nu este addons-ul si etc dar defapt era terminat peste 70% a cedat si ti-a spus ca v-eti continua maine (ora 5:00) cand s-a intamplat asta. El nu mai vrut sa discute cu nimeni si a setat grupul de pe messenger unde te aflai si tu pe invizibil. Iar tu ai intrat pe este la cateva minute cu fel de fel de tampenii gen: Tepare, iti bati joc de mine si etc, ceea ce reiese din ultimele poze unde el chiar nu are habar despre ce ziceai tu. Deci tu ai crezut ca el ti-a dat ignore dar nu a facut-o (pentru ca nu vad nici o dovada), iar tu ca un copil tembel ai intrat si ai inceput sa arunci in stanga si indreapta cu niste cuvinte pline de un tupeu fantastic!
Bineinteles ca omul a cedat nervos si si-a bagat "scula" in addons-ul tau cand te-a vazut cat de "idiot" esti!

Toata vina iti apartine prietene, trebuia sa astepti pana a 2-a zi sa vezi daca omul te mai contacteaza daca nu insemna teapa.
Si vorba lor daca era teapa dupa ce ii trimeteai banii iti dadea ignore nu dupa ce sta si rezolvati addonsul impreuna, deci aici chiar ai dat dovada de "brain damaged".
Ti-ai facut-o cu mana ta, eu daca eram in locul lui iti umpleam si frigiderul de injuraturi la cat de ... esti !
Last edited by Rotr1nG on 28 Jul 2012, 13:38, edited 1 time in total.
User avatar
Roman(ESCU) eSq
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 139
Joined: 16 Jul 2012, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Antonia.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Been thanked: 7 times
Contact:

28 Jul 2012, 13:34

Tu esti daNzEt asta sigur. "Eram terminat pana peste 70%". Tu esti...:-j
Recomand:
Image
Rotr1nG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 9
Joined: 28 Jul 2012, 13:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

28 Jul 2012, 13:40

Nu sunt daNzEt, sunt un alt administrator de pe Novuslink si anume ScumpikU ... uitate la emailul meu.

In fine nu dau 2 bani pe ce crezi tu, doar mi-am spus punctul de vedere, cine are capul pe umeri stie ce decizie sa ia din tot acest balamuc, cine nu sa mai treaca pe la scoala.
Last edited by Rotr1nG on 28 Jul 2012, 13:41, edited 1 time in total.
User avatar
Roman(ESCU) eSq
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 139
Joined: 16 Jul 2012, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Antonia.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Been thanked: 7 times
Contact:

28 Jul 2012, 13:41

Omul a zis ca l-a lasat de luni, si el avea la dispozitie 2 zile. Ti se pare normal? Sincer, rusine sa va fie!
Recomand:
Image
Rotr1nG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 9
Joined: 28 Jul 2012, 13:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

28 Jul 2012, 13:44

Da, a zis ca l-a lasat de luni am vazut toata cenversatia celor 2 de la 0 nu de unde a facut el printuri.
Intradevar l-a lasat de luni, dar pe langa asta a repetat aceste cuvinte de multe ori: Te rog nu te grabi sa il termini cat mai repede, nu ma intereseaza cat dureaza, vreau sa fie exact cum am cerut. (rog pe trukat sa afirme ca a zis asa ceva). Luni i-a trimis banii iar de marti seara omul a inceput sa lucreze, nu are doar un addons pe cap, are mai multe, nu este ca tine simplu poster pe forum pe aici care habar nu are despre ce este vorba.
Dar nu cred ca asta este problema discutiei ca a durat prea mult rezolvarea addons-ului nu?

Vrei sa vezi ce contine addons-ul dai add pe messenger si ai sa vezi ca ce a facut acolo nu faci tu in 1 saptamana iti garantez.
Last edited by Rotr1nG on 28 Jul 2012, 13:49, edited 1 time in total.
User avatar
Roman(ESCU) eSq
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 139
Joined: 16 Jul 2012, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Antonia.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Been thanked: 7 times
Contact:

28 Jul 2012, 13:49

De ce ma ataci asa? Prin aceste afirmatii, se vede ca esti el clar, daNzEt. Oricum, varza sunteti astia de la NovusLink, hosting praf, am luat odata cu un prieten si cadea odata la 2 zile SERVER-UL. Salut, ii dau dreptate lui TrUkaT*, el a trimis banii si trebuia sa se apuce de cand a trimis banii. 30RON bancar e altceva decat 7-8E SMS. Gura mai mica tu, daca nu vreti sa aveti SERVERELE picate.
Recomand:
Image
Rotr1nG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 9
Joined: 28 Jul 2012, 13:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

28 Jul 2012, 13:54

CLICK Afla cine sunt daca tot crezi ca sunt daNzEt !
Imi apar prietenii, pentru ca el nu vine sa isi bata capul cu cine copii pe aici care se contrazic intre ei si abereaza fel de fel de tampenii !

:)) ma amuzi sincer ... cu serverele picate. Chiar esti amuzant, macar de stiai ce vorbesti dar o zici degeaba :)

Noi suntem praf ca va luam banii voua pe chestii care nu stiti sa le faceti?

Dai click aici sa vezi cat de praf suntem: CLICK1 & CLICK2

Cuvantul "praf" nu este potrivit pentru noi ai gresit, alege mai bine prea buni pentru tine.

Tu nu esti in stare sa modifici o baza de date si imi spui mie ca ne pici serverele.
Veziti de treaba ta baietas ca nu sti cu ce se mananca!

Sper sa ca daNzEt sa mai gaseasca prosti ca acesta poate le vin mintea la cap.
Last edited by Rotr1nG on 28 Jul 2012, 13:57, edited 1 time in total.
User avatar
Roman(ESCU) eSq
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 139
Joined: 16 Jul 2012, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Antonia.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Been thanked: 7 times
Contact:

28 Jul 2012, 13:56

Bine, vedem noi. Hai sa lasam asta la o parte, dar de asta ce zici? Nu prea respectati ce ziceti, nu? Nu mai alegeti "firme" fantoma, astia au auzit de un dedicat si vor acum sa faca hosting.

Code: Select all

• Addons-ul este configurat dupa bunul plac al clientului si se finalizeaza in 3 zile de la comanda.
Recomand:
Image
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information