Ulei de ricin

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Clint
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 550
Joined: 31 Mar 2013, 15:18
Detinator Steam: Da
Has thanked: 35 times
Been thanked: 21 times

08 Nov 2014, 21:34

AES wrote:Asa credeam si eu pana mi-a spus cineva acolo unde ma pensez, sa nu fac prostia asta, ca nu e adevarat, nu-ti creste barba, asa credeam si eu..dar nu te ajuta cu nimic.
Nu are cum sa te ajute daca te pensezi, el ajuta firele deja existente. "Sa nu crezi ca daca te dai in palma o sa-ti creasca par"
Stay chill.
User avatar
AES
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 140
Joined: 30 Oct 2014, 19:10
Detinator Steam: Nu
CS Status: RETIRED
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

08 Nov 2014, 23:27

Clint wrote:
AES wrote:Asa credeam si eu pana mi-a spus cineva acolo unde ma pensez, sa nu fac prostia asta, ca nu e adevarat, nu-ti creste barba, asa credeam si eu..dar nu te ajuta cu nimic.
Nu are cum sa te ajute daca te pensezi, el ajuta firele deja existente. "Sa nu crezi ca daca te dai in palma o sa-ti creasca par"
Citeste mai bine ce am scris, "Asa credeam si eu pana mi-a spus cineva acolo unde ma pensez, sa nu fac prostia asta, ca nu e adevarat, nu-ti creste barba," Pana mi-a spus cineva acolo unde ma pensez, in caz ca nu vezi, numai comenta.
Clint
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 550
Joined: 31 Mar 2013, 15:18
Detinator Steam: Da
Has thanked: 35 times
Been thanked: 21 times

09 Nov 2014, 11:51

Am stat si am citit cu voce tare acea fraza si tot nu m-am prins... ori oi fi eu turc ori tu.
"Pana mi-a spus cineva acolo unde ma pensez, sa nu ma dau cu ulei de ricin ca nu creste barba."

Uleiul de ricin nu este magic dragul meu, el acctioneaza unde firul de par este ras sau tuns, daca tu dai unde radacina este indepartata nu are ce sa-ti faca.
E ca si cum tu ai avea niste flori, si le-ai smulge cu tot cu radacina dupa care uzi locul unde erau. Tu te astepti sa-ti creasca mari si frumoase? :))
Stay chill.
User avatar
akatonkuuut
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 09 Nov 2014, 12:54
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Location: Noua Moscova

09 Nov 2014, 13:01

Trebuie sa te dai minim o luna ca sa ti se vada, dar daca pielea e mai sensibila o sa-ti iasa cosuri.
User avatar
AES
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 140
Joined: 30 Oct 2014, 19:10
Detinator Steam: Nu
CS Status: RETIRED
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

09 Nov 2014, 19:16

Clint wrote:Am stat si am citit cu voce tare acea fraza si tot nu m-am prins... ori oi fi eu turc ori tu.
"Pana mi-a spus cineva acolo unde ma pensez, sa nu ma dau cu ulei de ricin ca nu creste barba."

Uleiul de ricin nu este magic dragul meu, el acctioneaza unde firul de par este ras sau tuns, daca tu dai unde radacina este indepartata nu are ce sa-ti faca.
E ca si cum tu ai avea niste flori, si le-ai smulge cu tot cu radacina dupa care uzi locul unde erau. Tu te astepti sa-ti creasca mari si frumoase? :))
MI-A SPUS CINEVA ACOLO UNDE MA PENSEZ, SA NU MA DAU CU ULEI DE RICIN PE FATA CA NU-MI CRESTE BARBA, ASA E OK ?!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot], Petal [Bot] and 72 guests