S-A UMPLUT DE BULANGII #NoapteaTârziu (Cover Doddy feat Lora

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
iuly2195
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 627
Joined: 18 Apr 2012, 17:48
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator ajutator
Has thanked: 71 times
Been thanked: 11 times
Contact:

29 Jul 2014, 22:38

geniala melodia :))
Image Image
RoyalServer
CATAL1N!
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 874
Joined: 26 Dec 2009, 16:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (25 feb)
Ban 3 luni !
Has thanked: 50 times
Been thanked: 54 times

29 Jul 2014, 22:57

DRS wrote:
MrSpoke wrote:
DRS wrote:MAre dreptate, numai cocalari care incearca sa iasa in evidenta, ba se rad pe picioare,piept...ba se imbraca foarte strimt!
Nu cred ca daca te razi pe "pept" esti cocalar. Daca baiatul are piept si face sala de ani buni cred ca ii sta bine ras.
e doar o pararere.
Eu NU sunt de acord cu epilatul pe piept, in cel mai fericit caz(cum fac si eu) il scurtez cu masina de tuns..il fac marimea 2. Daia femeile se desconsidera si inseala la maxim, pai zi si tu daca erai o femeie ti-ar fi placut sa te culci cu o alta femeie? Femeile din ziua de azi cu "asa zisii barbati" nu se mai simt protejate, sa simta ca are un barbat adevarat langa ele, sunt o gramada de actori(americani) care au par pe piept si de ce crezi ca au mare succes? Tocmai ca femeile vad ceva barbatesc in acele persoane... eu daca eram femeie nu ma atinceam de un "barbat" dasta...pai mai repede ma duceam si ma regulam cu o alta femeie ca nu era mare diferenta. :))))
Hahaha, de cand padurea de pe tine reprezinta barbatia ? :| Daca ai pieptul lucrat si niste picioare frumoase, lucrate, iti sta foarte bine :) + ca fara par pe picioare e mult mai lejer, mai ales daca faci ceva sport.
jacobs
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3326
Joined: 04 Apr 2009, 17:59
Detinator Steam: Da
CS Status: do it nigga
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 luni)
Organizator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Arbitru Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Coordonator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Sponsor Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Restrictie PM
Location: king of everything
Has thanked: 3 times
Been thanked: 129 times

29 Jul 2014, 23:01

CATAL1N! wrote:
DRS wrote:
MrSpoke wrote:
Nu cred ca daca te razi pe "pept" esti cocalar. Daca baiatul are piept si face sala de ani buni cred ca ii sta bine ras.
e doar o pararere.
Eu NU sunt de acord cu epilatul pe piept, in cel mai fericit caz(cum fac si eu) il scurtez cu masina de tuns..il fac marimea 2. Daia femeile se desconsidera si inseala la maxim, pai zi si tu daca erai o femeie ti-ar fi placut sa te culci cu o alta femeie? Femeile din ziua de azi cu "asa zisii barbati" nu se mai simt protejate, sa simta ca are un barbat adevarat langa ele, sunt o gramada de actori(americani) care au par pe piept si de ce crezi ca au mare succes? Tocmai ca femeile vad ceva barbatesc in acele persoane... eu daca eram femeie nu ma atinceam de un "barbat" dasta...pai mai repede ma duceam si ma regulam cu o alta femeie ca nu era mare diferenta. :))))
Hahaha, de cand padurea de pe tine reprezinta barbatia ? :| Daca ai pieptul lucrat si niste picioare frumoase, lucrate, iti sta foarte bine :) + ca fara par pe picioare e mult mai lejer, mai ales daca faci ceva sport.
Imaginati-va ce are la subrat si la puta ca el nu se rade :)
User avatar
Vlad eXtream
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 603
Joined: 08 Aug 2011, 01:39
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: SUD.LALEAGANE.RO
SteamID: roby_pz
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Location: Baia Mare
Has thanked: 114 times
Been thanked: 56 times
Contact:

29 Jul 2014, 23:17

"Ce frumoasa e viata, pana ma suna mama sa plimb cateaua" =))
SUD.LALEAGANE.RO
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

30 Jul 2014, 11:27

jacobs wrote:
CATAL1N! wrote:
DRS wrote: Eu NU sunt de acord cu epilatul pe piept, in cel mai fericit caz(cum fac si eu) il scurtez cu masina de tuns..il fac marimea 2. Daia femeile se desconsidera si inseala la maxim, pai zi si tu daca erai o femeie ti-ar fi placut sa te culci cu o alta femeie? Femeile din ziua de azi cu "asa zisii barbati" nu se mai simt protejate, sa simta ca are un barbat adevarat langa ele, sunt o gramada de actori(americani) care au par pe piept si de ce crezi ca au mare succes? Tocmai ca femeile vad ceva barbatesc in acele persoane... eu daca eram femeie nu ma atinceam de un "barbat" dasta...pai mai repede ma duceam si ma regulam cu o alta femeie ca nu era mare diferenta. :))))
Hahaha, de cand padurea de pe tine reprezinta barbatia ? :| Daca ai pieptul lucrat si niste picioare frumoase, lucrate, iti sta foarte bine :) + ca fara par pe picioare e mult mai lejer, mai ales daca faci ceva sport.
Imaginati-va ce are la subrat si la puta ca el nu se rade :)
Glumetule :) Nu are treaba zona pubiana si sub-brat-ul(in cele 2 zone trebuie sa fi prea nesimtit sa nu te razi) cu parul de pe piept si picioare... nu prea am ce discuta cu dastia ca inca exista tulei galben :)

On:
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 421 guests