Unde vă jucaţi mix-uri? Pentru cei care joacă, bineînţeles.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
play-strike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 168
Joined: 10 Jun 2012, 02:37
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: hns.play-strike.ro
SteamID: goldengolden12
Location: Bucuresti
Has thanked: 8 times
Been thanked: 12 times
Contact:

29 Jun 2013, 03:44

moonshine wrote:
play-strike wrote:
eXpres wrote:
Pe nisq nu il cunosc foarte bine defapt aproape deloc, a intrat o singura data pe server la mine si s-a jucat si probabil i-a placut de aia nu a zis nimic de mixwarriors.
Vad ca ai si cedat nervos dar nu inteleg de ce, ce ti-am facut eu ? m-am luat eu de forumu tau cumva ? singur iti faci probleme amice si daca iti faci probleme nu o sa ai o viata lunga pe forumul asta.
Cat despre membri eu nu imi pun jucatorii sa isi faca cont pe forum, domeniu mixwarriors.com este pentru dns-uri la servere, nimic mai mult.
Adminii mei sunt foarte okey spre deosebire de ai tai, ai mei dau ban jucatorilor foarte rar doar cand nu respecta anumite reguli mai stricte dar banul nu este permanente este de cateva ore cel mult, nu am avut ocazia sa ma joc pe serverele tale sa vad cum sunt cu adevarat adminii dar din auzite mi-am dat seama ca nu sunt niste admini foarte buni.
Crede-ma ca e destul de greu sa "manuiesti" 200 admini. Nu se poate compara g-mix cu mixwarriors pentru ca suntem cu mult peste voi din toate punctele de vedere,iar toti cei care te sustin doar te pupa in *** pentru ca ai Mod. Aj.Ai mai multe comentarii pozitive decat playeri pe server,ciudat. Hai sa lasam off-topicul pentru ca deja am lamurit-o.



Banuiesc ca faci parte din staff-ul g-mix .. Daca un membru al staff-ului injura ca un rrom turbat , imi imaginez ce e acolo.


@Am jucat azi un mix pe mixwarriors , playerii sunt mult mai intelegatori.
Si unde ai vazut tu ca am injurat ? De ce va sustin doar membrii cu 60-100 posturi ? Doar sa-l pupati in *** pe expres ca are moderator ajutator. Va rog eu postati ON TOPIC ! S-a facut destul off.
Image
Grupul GMIXERS este dedicat mix-urilor ! Detinem 11 servere de WAR[2 eac+ts.g-mix.ro] si peste 1.000 membri !
http://www.g-mix.ro
RoyalServer
User avatar
NisQ
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4070
Joined: 26 May 2011, 01:52
Detinator Steam: Da
CS Status: 4k hours and still countin'
Detinator server CS: GG.FRAGWAY.COM
SteamID: nisq4vibe
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: LONDON U.K
Has thanked: 29 times
Been thanked: 75 times
Contact:

29 Jun 2013, 13:17

play-strike: Nu pup in cur pe expres pentru ca are un server de war si nici pe akiro, joc pe g-mix si voi juca cand pot si daca pot (din cauza adminilor si jucatorilor) Jucam pe oldstyle dar cum unii si-au luat lumea-n cap, asta e.

G-mix mi se pare ochei, dar sunt multi admini care sufera de acces si prea multi jucatori *****.
Workin' on my sheet - https://dreambabes.co.uk/
User avatar
exy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 6389
Joined: 11 Aug 2010, 14:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: eXpres *viewsonic
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Organizator Cupe eXtreamCS
Castigator eXtream XMAS Championship
Castigator eXtream CS:GO Cup 2014
Location: Norway
Has thanked: 326 times
Been thanked: 385 times

29 Jun 2013, 13:25

play-strike wrote:
Si unde ai vazut tu ca am injurat ? De ce va sustin doar membrii cu 60-100 posturi ? Doar sa-l pupati in *** pe expres ca are moderator ajutator. Va rog eu postati ON TOPIC ! S-a facut destul off.
Cred ca ai gresit cu ultima parte pentru ca tu ai inceput offtopicu si tot tu l-ai continuat.
Daca crezi ca baieti de mai sus ma sustin pe mine si nu pe tine pentru ca sunt moderator te cam inseli, nu le pot aduce niciun beneficiu daca sunt moderator, accesele mele sunt foarte mici. Ei probabil ma sistin pe mine pentru ca pot vorbi calm fara sa jignesc cum faci tu.
Casual
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4000
Joined: 25 Mar 2009, 22:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Has thanked: 52 times
Been thanked: 655 times
Contact:

29 Jun 2013, 13:28

play-strike, tu esti adus aici si instruit sa ii contracarezi pe astia care sustin tabara adversa? Nu prietene, opinia lor o schimbi prin fapte si ce fel de beneficii aduci grupuletului si jucatorilor tai.

Te laudai cu numarul membrilor de pe forum, pai pe mine, ca jucator ma intereseaza ce fel de forum si cati useri ai tu sau ma intereseaza sa iau parte la un mix decent si relaxant?

P.S. Nu sustin pe nimeni, deoarece nici nu mai joc asa ceva.
Porc.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1080
Joined: 09 May 2013, 23:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 79 times
Been thanked: 79 times
Contact:

29 Jun 2013, 14:00

Nu am nimic cu Mixwarriors , dar de fiecare data cand ma uit pe forum la servere sunt goale , voi cum ziceti ca jucati acolo?
www.facebook.com/vstrazii - versuri , poze ..
User avatar
exy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 6389
Joined: 11 Aug 2010, 14:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: eXpres *viewsonic
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Organizator Cupe eXtreamCS
Castigator eXtream XMAS Championship
Castigator eXtream CS:GO Cup 2014
Location: Norway
Has thanked: 326 times
Been thanked: 385 times

29 Jun 2013, 14:24

Porc. wrote:Nu am nimic cu Mixwarriors , dar de fiecare data cand ma uit pe forum la servere sunt goale , voi cum ziceti ca jucati acolo?
Poate ca pana acum 1 saptamana asa era dar de curand pe war5 mereu e cineva care se joaca.
User avatar
play-strike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 168
Joined: 10 Jun 2012, 02:37
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: hns.play-strike.ro
SteamID: goldengolden12
Location: Bucuresti
Has thanked: 8 times
Been thanked: 12 times
Contact:

29 Jun 2013, 14:53

Casual wrote:play-strike, tu esti adus aici si instruit sa ii contracarezi pe astia care sustin tabara adversa? Nu prietene, opinia lor o schimbi prin fapte si ce fel de beneficii aduci grupuletului si jucatorilor tai.

Te laudai cu numarul membrilor de pe forum, pai pe mine, ca jucator ma intereseaza ce fel de forum si cati useri ai tu sau ma intereseaza sa iau parte la un mix decent si relaxant?

P.S. Nu sustin pe nimeni, deoarece nici nu mai joc asa ceva.
Amice eu nu sunt adus aici si instruit,iar opinia lor e libera si pot zice ce vor.Daca tot zicei ca jucati pe mixwarriors macar fiti realisti sau macar subiectivi.
Nu se lauda nimeni cu membrii de pe forum ,dar cand vin indivizii si zic in felul urmator : "mixwarrios da clasa la g-mix" sau alte prostii d-astea nu te poti abtine.Cum poti compara o comunitate care nu trece de 10 jucatori pe toate serverele cu o comunitate populata unde este activitate zilnica,servere pline non-stop si un staff capabil ?
Asta-i staff-ul mixwarriors : Utilizatori înregistraţi: eXpres, Google [Bot]
@nisq In legatura cu adminii daca cineva calca pe bec zboara si gasim un inlocuitor imediat asa ca nu-i o problema prioritara.
P.S : Nici nu am auzit de mixwarriors. De ce continuati sa postati dupa mine daca eu fac off-topic ? Repet : totul este lamurit.
Image
Grupul GMIXERS este dedicat mix-urilor ! Detinem 11 servere de WAR[2 eac+ts.g-mix.ro] si peste 1.000 membri !
http://www.g-mix.ro
KiLl MaN
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1385
Joined: 12 Nov 2008, 19:41
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: mitzoc_ul
Location: Piatra-Neamt
Has thanked: 116 times
Been thanked: 116 times

29 Jun 2013, 14:56

play-strike wrote:
Casual wrote:play-strike, tu esti adus aici si instruit sa ii contracarezi pe astia care sustin tabara adversa? Nu prietene, opinia lor o schimbi prin fapte si ce fel de beneficii aduci grupuletului si jucatorilor tai.

Te laudai cu numarul membrilor de pe forum, pai pe mine, ca jucator ma intereseaza ce fel de forum si cati useri ai tu sau ma intereseaza sa iau parte la un mix decent si relaxant?

P.S. Nu sustin pe nimeni, deoarece nici nu mai joc asa ceva.
Amice eu nu sunt adus aici si instruit,iar opinia lor e libera si pot zice ce vor.Daca tot zicei ca jucati pe mixwarriors macar fiti realisti sau macar subiectivi.
Nu se lauda nimeni cu membrii de pe forum ,dar cand vin indivizii si zic in felul urmator : "mixwarrios da clasa la g-mix" sau alte prostii d-astea nu te poti abtine.Cum poti compara o comunitate care nu trece de 10 jucatori pe toate serverele cu o comunitate populata unde este activitate zilnica,servere pline non-stop si un staff capabil ?
Asta-i staff-ul mixwarriors : Utilizatori înregistraţi: eXpres, Google [Bot]
@nisq In legatura cu adminii daca cineva calca pe bec zboara si gasim un inlocuitor imediat asa ca nu-i o problema prioritara.
P.S : Nici nu am auzit de mixwarriors. De ce continuati sa postati dupa mine daca eu fac off-topic ? Repet : totul este lamurit.

Si pe g-mix ma rog sa gasesc un sv mai gol cand am chef de un cs :))

Daca nu, intram pe unu` full si stam spec asteptam sa iasa cineva :d

g-mix <3
Image
User avatar
Blue ;x
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2141
Joined: 16 Jan 2011, 13:07
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 103 times
Been thanked: 171 times
Contact:

29 Jun 2013, 15:10

HERZ wrote:MIXWARRIORS e țeav

G-mix - Image
Image Image

Creez artwork steam - 25 de lei!
Creez logo/banner gratis!
User avatar
exy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 6389
Joined: 11 Aug 2010, 14:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: eXpres *viewsonic
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Organizator Cupe eXtreamCS
Castigator eXtream XMAS Championship
Castigator eXtream CS:GO Cup 2014
Location: Norway
Has thanked: 326 times
Been thanked: 385 times

29 Jun 2013, 15:20

play-strike wrote:
Casual wrote:play-strike, tu esti adus aici si instruit sa ii contracarezi pe astia care sustin tabara adversa? Nu prietene, opinia lor o schimbi prin fapte si ce fel de beneficii aduci grupuletului si jucatorilor tai.

Te laudai cu numarul membrilor de pe forum, pai pe mine, ca jucator ma intereseaza ce fel de forum si cati useri ai tu sau ma intereseaza sa iau parte la un mix decent si relaxant?

P.S. Nu sustin pe nimeni, deoarece nici nu mai joc asa ceva.
Amice eu nu sunt adus aici si instruit,iar opinia lor e libera si pot zice ce vor.Daca tot zicei ca jucati pe mixwarriors macar fiti realisti sau macar subiectivi.
Nu se lauda nimeni cu membrii de pe forum ,dar cand vin indivizii si zic in felul urmator : "mixwarrios da clasa la g-mix" sau alte prostii d-astea nu te poti abtine.Cum poti compara o comunitate care nu trece de 10 jucatori pe toate serverele cu o comunitate populata unde este activitate zilnica,servere pline non-stop si un staff capabil ?
Asta-i staff-ul mixwarriors : Utilizatori înregistraţi: eXpres, Google [Bot]
@nisq In legatura cu adminii daca cineva calca pe bec zboara si gasim un inlocuitor imediat asa ca nu-i o problema prioritara.
P.S : Nici nu am auzit de mixwarriors. De ce continuati sa postati dupa mine daca eu fac off-topic ? Repet : totul este lamurit.

Amice eu nu am facut mixwarriors sa fie cel mai mare grup de mix-uri daca voiam sa fac asta gaseam admini nu zic cum ca apoi te superi sa faca mix-uri in fiecare zi si sa sufere pe servere
Eu nu imi oblig adminii sa faca mix, ei se joaca doar cand vor ei
Daca voiam sa fie mixwarriors peste g-mix fi sigur ca era, pot avea mai multe servere si admini decat poti tu numara si pentru ca ai deviat asa mult de la subiect si jignesti lumea thread-ul va fi inchis, salut.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information