De unde va luati haine ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Ovidiu_
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3142
Joined: 02 Apr 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 141 times
Been thanked: 295 times
Contact:

04 Apr 2015, 17:37

GYUKY wrote:Baiatul a cerut ceva ieftin. Chiar daca dureaza intre 10-14 zile lucratoare se merita sa astepti : http://sports.woomie.ro . Au haine ieftine si de o calitate deosebita fata de rahaturile ce sunt la noi ieftine si de firma. Toata marfa este adusa din Anglia, de aceea dureaza atat. La peste 300lei parca ai transportul gratuit, odata la 2-3luni se merita sa faci o comanda mai maricica.
m-am uitat 2 minute pe site-u asta la incaltaminte si deja am vazut 2/3/4/5 fake-uri de 2 lei cu pret de peste 2 milioane
RoyalServer
r0nan eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2109
Joined: 15 Mar 2010, 08:10
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost moderator
Restrictie moderator
Nume anterior : b00T
Location: Moreni
Has thanked: 11 times
Been thanked: 68 times

04 Apr 2015, 17:52

bravosport.ro
User avatar
Mr.Kiss.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 343
Joined: 13 Oct 2012, 18:44
Detinator Steam: Da
Has thanked: 66 times
Been thanked: 18 times
Contact:

04 Apr 2015, 18:14

miniprix[dot]ro - nu stiu daca sunt de calitate (hainele), nu am comandat de la ei pana acum, dar daca au reclama de la google banuiesc ca sunt seriosi.
Ai nevoie de un domeniu/webhost de la o firma cu vechime (2000-prezent)? Calitate garantata!

"Un om inteligent este un om care a invatat totul,
a uitat totul, dar care stie unde sa caute."

"There is nothing noble in being superior to your fellow man;
true nobility is being superior to your former self. "

Image
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

04 Apr 2015, 18:25

Ovidiu_ wrote:
GYUKY wrote:Baiatul a cerut ceva ieftin. Chiar daca dureaza intre 10-14 zile lucratoare se merita sa astepti : http://sports.woomie.ro . Au haine ieftine si de o calitate deosebita fata de rahaturile ce sunt la noi ieftine si de firma. Toata marfa este adusa din Anglia, de aceea dureaza atat. La peste 300lei parca ai transportul gratuit, odata la 2-3luni se merita sa faci o comanda mai maricica.
m-am uitat 2 minute pe site-u asta la incaltaminte si deja am vazut 2/3/4/5 fake-uri de 2 lei cu pret de peste 2 milioane
Eu mi-am cumparat doar vreo 3 perechi de tenesi la 30lei pentru munca de care am fost multumit. La haine donnay si everlast sunt de calitate. Aceeasi pereche de pantaloni am cumparat-o cu 55lei de la ei, pe cand in mall (new yorker) 120lei, fix aceeasi pantaloni, aceeasi firma. App fakeuri sunt alea la 20lei care zice ca sunt pierre cardin, dar defapt nu au nicio emblema/scris simte informeaza ca este o eroare de editare cand te suna pentru confirmare, nu cred ca la 200lei perechea vand fakeuri.
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information