Coșuri băieți

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

29 May 2016, 21:59

crema de galbenele e buna? Inainte imi dadeam cu zinerit(la inceput a functionat,dar nu l-am mai folosit cateva luni si dupa ce l-am folosit din nou imi apareau mai multe)
Ceva ciudat: inainte imi apareau cosuri doar pe frunte,acum imi apar pe obraz si pe frunte nu mai apar.
Image
RoyalServer 2
User avatar
DeMeN
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1174
Joined: 18 Aug 2013, 19:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Location: Suceava, România
Has thanked: 20 times
Been thanked: 135 times

29 May 2016, 22:04

Specii. wrote:crema de galbenele e buna? Inainte imi dadeam cu zinerit(la inceput a functionat,dar nu l-am mai folosit cateva luni si dupa ce l-am folosit din nou imi apareau mai multe)
Ceva ciudat: inainte imi apareau cosuri doar pe frunte,acum imi apar pe obraz si pe frunte nu mai apar.

Si mie la fel, wtf :)) nu mai am niciunul pe frunte, in schimb am pe obraji si langa perciuni.
User avatar
KayZee
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 531
Joined: 05 Mar 2013, 14:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Scripter.
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar ! )

29 May 2016, 22:04

Mi-am dat acum cu săpun și apă călduță, mulțumesc de sfaturi, mai astept totuși.
Crema de gălbenele nu prea ajută
User avatar
DeMeN
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1174
Joined: 18 Aug 2013, 19:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Location: Suceava, România
Has thanked: 20 times
Been thanked: 135 times

29 May 2016, 22:08

KayZee wrote:Mi-am dat acum cu săpun și apă călduță, mulțumesc de sfaturi, mai astept totuși.
Crema de gălbenele nu prea ajută

Eu sincer nu te sfatuiesc sa te dai cu un sapun normal (cel cu care se spala pe maini toti din casa) pentru ca iti vor aparea mult mai multe cosuri. Da, este sapun, omoara bacteriile, dar daca e solid si a mai fost atins de 100 de ori, e clar ca bacteriile inca mai sunt pe el si tocmai le intinzi pe fata. Ti-am spus, cumpara un sapun special pentru acnee...chiar daca e 20 lei, incercarea moarte n-are, si de fiecare data dupa ce te speli dai peste el cu niste apa si il pui in ambalajul lui pentru a nu patrunde praful sau alte bacterii si foloseste doar tu acel sapun (totodata, inainte sa te speli pe fata cu el, intai spalate cu apa normala pe maini, nu il lua direct in mana cand ai mainile murdare)
User avatar
KayZee
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 531
Joined: 05 Mar 2013, 14:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Scripter.
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar ! )

29 May 2016, 22:14

Nu am săpun normal, e săpun lichid.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

29 May 2016, 22:22

KayZee wrote:Nu am săpun normal, e săpun lichid.
Daca iti este rusine cu acele cosuri mai ai o solutie temporara, fond de ten ca sa moara masa de nu este incredibil.Nu mai stiu de la ce firma am avut, nici nu iti dadeai seama ca am folosit fond de ten bine ca eu aveam doua trei cosuri de acoperit.
Image
User avatar
KayZee
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 531
Joined: 05 Mar 2013, 14:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Scripter.
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar ! )

29 May 2016, 22:24

Mai folosesc fond de ten uneori, dar nu este prea recomandat să folosești dacă ai coșuri.
User avatar
xBourne
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1537
Joined: 26 Jan 2014, 13:21
Detinator Steam: Da
CS Status: CS GO
Detinator server CS: Da
SteamID: xBourne
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (doua saptamani)
Location: Iasi
Has thanked: 3 times
Contact:

29 May 2016, 23:02

Kommendante wrote:
KayZee wrote:Nu am săpun normal, e săpun lichid.
Daca iti este rusine cu acele cosuri mai ai o solutie temporara, fond de ten ca sa moara masa de nu este incredibil.Nu mai stiu de la ce firma am avut, nici nu iti dadeai seama ca am folosit fond de ten bine ca eu aveam doua trei cosuri de acoperit.
cand ai un cos si iese f in evidenta si se vede urat, da folosesti. Dar cand ai acnee deja o dam de partea celor gay.
Si pentru kayzee, cumpara ti apa termala si acela este sapunul tau de fata. Nu sapun de maini
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

[regulia][/regulia]
User avatar
ksF-
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1237
Joined: 09 Jun 2015, 09:14
Detinator Steam: Da
SteamID: bombardieru
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Membru Club eXtreamCS ( doua saptamana )
Fond eXtream: 0
Contact:

29 May 2016, 23:43

Storcetile frate, zici ca sunteti fatalai cu tot felu de creme.
Daca il storci a doua zi dispare.
La 15 ani am avut multe cosuri pana la 16 ani, le-am stors mereu cand ieseau si de la 16 ani jumate n-am mai avut.
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

30 May 2016, 00:21

nu prea ai ce face....


mie imi mai apareau uneori pe frunte cand ma dadeam cu fixativ in breton :)) sau de la cola
User avatar
Soimul
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2741
Joined: 14 Jan 2008, 21:42
Detinator Steam: Da
SteamID: Valeriann
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Location: Gravesend / UK
Has thanked: 51 times
Been thanked: 131 times

30 May 2016, 08:14

Cosurile mai apar si in functie de ce mananci, si nu trebuie sa pui mainile pe fata, poate ai si colesterol.
Daca ai fost la dermatolog el ce ti-a zis? Ai facut niste analize?
----------------------------------------------------------|
Image
----------------------------------------------------------|
User avatar
xBourne
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1537
Joined: 26 Jan 2014, 13:21
Detinator Steam: Da
CS Status: CS GO
Detinator server CS: Da
SteamID: xBourne
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (doua saptamani)
Location: Iasi
Has thanked: 3 times
Contact:

30 May 2016, 14:29

ksF- wrote:Storcetile frate, zici ca sunteti fatalai cu tot felu de creme.
Daca il storci a doua zi dispare.
La 15 ani am avut multe cosuri pana la 16 ani, le-am stors mereu cand ieseau si de la 16 ani jumate n-am mai avut.
inainte sa deschizi gura, te rog frumos sa taci. Daca tu ai fost un caz f rar, desi nu cred, asta nu inseamna ca la toti este la fel. Am fost de 7 sau de 8 ori la un cabinet dermatologic sa mi le sparga si inca am plus ca atunci cand vad unul copt il sparg eu
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

[regulia][/regulia]
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information