Coșuri băieți

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

30 May 2016, 21:30

Cu spirt tata, pui pe ceva vata si freci pe unde ai cosuri, ai sa fi uimit cata murdarie o sa fie pe vata aia dupa ce dai pe cosuri, dupa ce repeti procedura de mai multe ori iti trece, da sa nu uiti sa te speli in fiecare dimineata pe fata
RoyalServer
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

30 May 2016, 21:41

salutare n-am stat sa citesc tot topicul pentru ca forumul asta e notoriu pentru raspunsuri cretine si n-am chef

am avut acnee acuta pentru mult timp si am incercat tot felul de creme si vrajeli si n-a mers nimic, intr-un final am inceput sa iau roaccutan (sau varianta ieftina sotret, nu e nici o diferenta, e aceeasi substanta, doar marci diferite) iar dupa 4 luni a disparut tot.

daca ai doar cateva bucati nu e mare ***** dar asa am inceput si eu si incet s-au inmultit fara sa observ, pana a ajuns intr-un punct nasol rau de tot
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
User avatar
DeMeN
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1174
Joined: 18 Aug 2013, 19:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Location: Suceava, România
Has thanked: 20 times
Been thanked: 135 times

30 May 2016, 22:00

aware's wrote:Cu spirt tata, pui pe ceva vata si freci pe unde ai cosuri, ai sa fi uimit cata murdarie o sa fie pe vata aia dupa ce dai pe cosuri, dupa ce repeti procedura de mai multe ori iti trece, da sa nu uiti sa te speli in fiecare dimineata pe fata
Spirtul usuca fata si tot nu te ajuta cu nimic. Si eu m-am dat cu spirt (si nu orice spirt...spirt de fata) si am consumat 2 sticlute mici in 1 luna si nu a dat nici un rezultat, de aceea nu recomand.
PauL.mZq
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 405
Joined: 16 May 2011, 19:34
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( doua saptamani )
Location: Suceava
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

30 May 2016, 22:04

Fa dus in fiecare zi, acum ca a venit vara stai cat mai mult la soare ( razele solare au o multime de efecte benefice asupra tenului ), schimba-ti cat mai des fețele de la perna, evita sa pui mana pe fata. Mie cand imi mai apare cate un cos pun putina pasta de dinti pe el si trece fara probleme.
hi
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

30 May 2016, 22:06

DeMeN wrote:
aware's wrote:Cu spirt tata, pui pe ceva vata si freci pe unde ai cosuri, ai sa fi uimit cata murdarie o sa fie pe vata aia dupa ce dai pe cosuri, dupa ce repeti procedura de mai multe ori iti trece, da sa nu uiti sa te speli in fiecare dimineata pe fata
Spirtul usuca fata si tot nu te ajuta cu nimic. Si eu m-am dat cu spirt (si nu orice spirt...spirt de fata) si am consumat 2 sticlute mici in 1 luna si nu a dat nici un rezultat, de aceea nu recomand.
Spirt de fata, pai fa cu spirt normal, eu cu ala m-am facut si nu am probleme :~)
User avatar
KayZee
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 531
Joined: 05 Mar 2013, 14:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Scripter.
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar ! )

30 May 2016, 22:35

O să încerc și cu spirt, mulțumesc tuturor oentru implicare și mai așteptăm sfaturi că văd că sunt mai mulți membrii cu probleme asemănătoare.
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

30 May 2016, 22:43

KayZee wrote:O să încerc și cu spirt, mulțumesc tuturor oentru implicare și mai așteptăm sfaturi că văd că sunt mai mulți membrii cu probleme asemănătoare.
nu pune spirt, e foarte rau si coroziv pentru piele, cand vine vorba de acnee si pielea de pe fata in general ai nevoie de substante cat mai calme si usoare, spirtul ala o sa-ti distruga pielea

daca vrei un remediu natural si "disponibil" in casa, pentru 1-2 cosuri care sunt inflamate si vrei sa scapi de ele, pune niste miere pe ele si acopera cu un leukoplast peste noapte, iar dimineata spala-te pe fata. Mierea e dezinfectanta deci e aceeasi chestie ca si spirtul dar fara chimicale si nu e asa de agresiv
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
User avatar
.::Adrianix52::.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 518
Joined: 03 Sep 2012, 16:19
Detinator Steam: Da
CS Status: ...
Detinator server CS: DTR.HelpCS.RO
SteamID: adrianix52
Location: Romania
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Contact:

31 May 2016, 17:09

Am avut si eu in trecut probleme cu cosurile (si acum imi mai apar uneori 1,2). In fiecare zi cand ma trezeam ma spalam pe fata cu sapun (doar dove am folosit, varianta pentru fata/pielea fetei,nu stiu cum i se zice). Spalandu-te frecvent (adica in fiecare zi) cu el, o sa vezi ca intr-o saptamana incep deja sa dispara din cosuri.

p.s.: n-am stat sa citesc tot topicul sa vad daca a mai spus cineva asta.
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

31 May 2016, 18:05

Carnacior wrote:salutare n-am stat sa citesc tot topicul pentru ca forumul asta e notoriu pentru raspunsuri cretine si n-am chef

am avut acnee acuta pentru mult timp si am incercat tot felul de creme si vrajeli si n-a mers nimic, intr-un final am inceput sa iau roaccutan (sau varianta ieftina sotret, nu e nici o diferenta, e aceeasi substanta, doar marci diferite) iar dupa 4 luni a disparut tot.

daca ai doar cateva bucati nu e mare ***** dar asa am inceput si eu si incet s-au inmultit fara sa observ, pana a ajuns intr-un punct nasol rau de tot
Doamne fereste, tu realizezi ca daca sunt 2-3 care te baga in seama ii poti distruge? roaccutanele nu se iau dupa ureche, inainte sa incepi un tratament cu roaccutane trebuie sa iti faci analize pe care le duci la dermatolog si daca el spune ca e ok, atunci poti incepe sa iei otravurile alea, le spun asa ca au efecte adverse foarte grave si mai bine stau cu, cosuri pe fata decat sa ma distruga chestiile alea. Cand am avut probleme cu acneea am fost la un dermatolog care mi-a dat roaccutane si m-am ingrozit cand am citit tot despre el, mai bine beam furadan decat sa iau asa ceva.
Eu mi-am luat din kaufland un ceai numit cei 3 frati patati, beam o cana de ceai dimineata pe stomacul gol si ma stergeam pe fata cu ceaiul respectiv pe parcursul zilei, acum abia daca mai am un cos
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

31 May 2016, 21:12

S3ekEr^ wrote:
Carnacior wrote:salutare n-am stat sa citesc tot topicul pentru ca forumul asta e notoriu pentru raspunsuri cretine si n-am chef

am avut acnee acuta pentru mult timp si am incercat tot felul de creme si vrajeli si n-a mers nimic, intr-un final am inceput sa iau roaccutan (sau varianta ieftina sotret, nu e nici o diferenta, e aceeasi substanta, doar marci diferite) iar dupa 4 luni a disparut tot.

daca ai doar cateva bucati nu e mare ***** dar asa am inceput si eu si incet s-au inmultit fara sa observ, pana a ajuns intr-un punct nasol rau de tot
Doamne fereste, tu realizezi ca daca sunt 2-3 care te baga in seama ii poti distruge? roaccutanele nu se iau dupa ureche, inainte sa incepi un tratament cu roaccutane trebuie sa iti faci analize pe care le duci la dermatolog si daca el spune ca e ok, atunci poti incepe sa iei otravurile alea, le spun asa ca au efecte adverse foarte grave si mai bine stau cu, cosuri pe fata decat sa ma distruga chestiile alea. Cand am avut probleme cu acneea am fost la un dermatolog care mi-a dat roaccutane si m-am ingrozit cand am citit tot despre el, mai bine beam furadan decat sa iau asa ceva.
Eu mi-am luat din kaufland un ceai numit cei 3 frati patati, beam o cana de ceai dimineata pe stomacul gol si ma stergeam pe fata cu ceaiul respectiv pe parcursul zilei, acum abia daca mai am un cos
stai linistit ca nu "distrug" pe nimeni ca isotetrin se da doar la prescriptie asa ca oricum e nevoie de dermatolog
si n-am avut nici un efect advers foarte grav in 4 luni de tratament mai putin buzele uscate si crapate care e normal pentru ca e afectata toata mucoasa corpului

doar pentru ca lista de efecte adverse e lunga, nu inseamna ca toate se intampla. Sunt trecute acolo pentru ca sunt obligati din punct de vedere legal sa le treaca, la majoritatea efectelor majore sunt sanse sub 1% sa se intample

oricum doctorul iti zice asta si singurele analize de care ai nevoie sunt cele de ficat (si sarcina la femei)
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
User avatar
DeMeN
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1174
Joined: 18 Aug 2013, 19:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Location: Suceava, România
Has thanked: 20 times
Been thanked: 135 times

31 May 2016, 21:32

As vrea si eu sa merg la dermatolog si am o intrebare...ati fost intai la doctorul de familie si va dat trimitere sau ati mers direct la dermatolog? Am inteles ca daca ai trimitere nu platesti nimic, iar daca nu ai platesti aproximativ 50 lei, de asta intreb.
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

31 May 2016, 22:44

DeMeN wrote:As vrea si eu sa merg la dermatolog si am o intrebare...ati fost intai la doctorul de familie si va dat trimitere sau ati mers direct la dermatolog? Am inteles ca daca ai trimitere nu platesti nimic, iar daca nu ai platesti aproximativ 50 lei, de asta intreb.
da, fa rost de trimitere prima data
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 401 guests