Varicela (varsat de vant)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Raluuu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 186
Joined: 08 Nov 2014, 10:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

13 May 2015, 20:07

A facut cineva? Am facut si eu duminica si in fiecare zi apar tot mai multe bube dinastea, am peste 18 deci s-ar putea sa stau mai mult fara scoala? cat tine boala asta la adulti? m-am uitat pe net si nu spune exact doar la copii. Mi-ar prinde bine inca o saptamana fara scoala cu toate ca suport niste mancarimi si dureri de cap :troll
Image
RoyalServer 2
StereoHere
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 06 Jan 2015, 20:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

13 May 2015, 20:08

Eu am avut o saptamana dar la varsta de 12 ani :))
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

13 May 2015, 20:11

Raluuu wrote:A facut cineva? Am facut si eu duminica si in fiecare zi apar tot mai multe bube dinastea, am peste 18 deci s-ar putea sa stau mai mult fara scoala? cat tine boala asta la adulti? m-am uitat pe net si nu spune exact doar la copii. Mi-ar prinde bine inca o saptamana fara scoala cu toate ca suport niste mancarimi si dureri de cap :troll
Stai stai stai stai asa.

Ai 18 ani, deci presupun ca esti a-XII-a. Te bucuri ca stai acasa in clasa a-XII-a ?
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
User avatar
cristian.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1392
Joined: 15 Sep 2012, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Away
SteamID: insanetk
Reputatie: Fost moderator
Location: Botosani
Has thanked: 18 times
Been thanked: 24 times

13 May 2015, 20:15

Every wrote:
Raluuu wrote:A facut cineva? Am facut si eu duminica si in fiecare zi apar tot mai multe bube dinastea, am peste 18 deci s-ar putea sa stau mai mult fara scoala? cat tine boala asta la adulti? m-am uitat pe net si nu spune exact doar la copii. Mi-ar prinde bine inca o saptamana fara scoala cu toate ca suport niste mancarimi si dureri de cap :troll
Stai stai stai stai asa.

Ai 18 ani, deci presupun ca esti a-XII-a. Te bucuri ca stai acasa in clasa a-XII-a ?
Asa-i in ziua de azi.

ON: Maxim 2 saptamani tine.
DOROHOI.USP.RO // CLASSIC // TNI - NXS
www.usp.ro
www.tni.ro - www.nxs.ro
User avatar
Raluuu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 186
Joined: 08 Nov 2014, 10:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

13 May 2015, 20:18

Every wrote:
Raluuu wrote:A facut cineva? Am facut si eu duminica si in fiecare zi apar tot mai multe bube dinastea, am peste 18 deci s-ar putea sa stau mai mult fara scoala? cat tine boala asta la adulti? m-am uitat pe net si nu spune exact doar la copii. Mi-ar prinde bine inca o saptamana fara scoala cu toate ca suport niste mancarimi si dureri de cap :troll
Stai stai stai stai asa.

Ai 18 ani, deci presupun ca esti a-XII-a. Te bucuri ca stai acasa in clasa a-XII-a ?
Vrei sa plang ? Oricum in perioada asta e doar banchetu pozele, medile le am incheiate aproape la toate, deci nu stiu ce poate fii rau.
Vezi ca deviezi de la subiect.
Image
User avatar
iLuSiOn
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 881
Joined: 06 May 2011, 17:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Contact:

13 May 2015, 20:27

sa nu te puna nici dracu sa-ti rupi cojile, nici macar sa nu te dai noaptea cand dormi de perna. daca ai pe fata protejeaza-te, leaga-te cu lanturi daca o sa te manance, nu cred ca vrei sa ai vre-un drum romanesc pe fata, evident cu gropi ca altfel nu avem si evident cum am eu.
StereoHere
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 06 Jan 2015, 20:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

13 May 2015, 20:28

iLuSiOn wrote:sa nu te puna nici dracu sa-ti rupi cojile, nici macar sa nu te dai noaptea cand dormi de perna. daca ai pe fata protejeaza-te, leaga-te cu lanturi daca o sa te manance, nu cred ca vrei sa ai vre-un drum romanesc pe fata, evident cu gropi ca altfel nu avem si evident cum am eu.
Si eu am avut gauri sau cum le zici tu dar mi-a dat medicul o crema si mi-au trecut imediat :)
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

13 May 2015, 20:44

Eh... date cu un pic de p3nisalina si trece daca vrei sa scapi de mancarimi :-s, bubele or sa ramana deci ai motiv sa stai acasa :D
15MM
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 226
Joined: 10 Mar 2015, 21:21
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

13 May 2015, 20:48

daca iesi din casa se imflameaza mai tare pielea
ia-ti de la farmacie creme din alea mentolate ca sa nu te scarpini

tine peste 1 saptamana

nu inteleg de ce te bucuri
User avatar
Raluuu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 186
Joined: 08 Nov 2014, 10:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

14 May 2015, 00:02

stiu chestile astea, m-am dat cu crema mentolata, doar am rupt una acum de pe gat ca n-o mai suportam, daca e sa am gaura traiesc cu asta :))
nu stiam ca n-am voie sa ies, am stat la soare ca cica se usca :))...
Image
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

14 May 2015, 02:05

Ce creme, visati ma pe timp-ul meu de mos nu se dadea cu creme si ma mai si scarpinam si nu am semne de la ele, totusi mai bine dute la doctor nu suntem noi doctori ca sa iti spunem cat tine pe mine din cate imi aduc aminte ma tinut cateva zile asta cand eram mai mic 11-12 ani.

Totusi dute la medic ei stiu mai bine decat noi.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
15MM
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 226
Joined: 10 Mar 2015, 21:21
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

14 May 2015, 10:53

miber wrote:Ce creme, visati ma pe timp-ul meu de mos nu se dadea cu creme si ma mai si scarpinam si nu am semne de la ele, totusi mai bine dute la doctor nu suntem noi doctori ca sa iti spunem cat tine pe mine din cate imi aduc aminte ma tinut cateva zile asta cand eram mai mic 11-12 ani.

Totusi dute la medic ei stiu mai bine decat noi.
pnm nu-ti trebuie medic pentru asa ceva, sunt boli pe care le-au avut sau o sa le aibe toti

medicu iti zice ce am zis mai sus, iti da o crema mentolata care sa iti reduca din mancarime si atat
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information