Victor Ponta și-a dat DEMISIA !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

04 Nov 2015, 19:19

^ionutz^ wrote:pleaca astia vin altii tot la fel tampiti invatati sa isi faca treburile tot de putere
luam cate un ak47/m4a1 + deagle si ne ducem in parlament ii rezolvam pe toti si aia e ( ca sa fiu in trend cu forumul)
Stii ca daca ai trage vreodata cu deagle in viata reala ti-ai sparge mwia nu ? Sa numai vorbim de m4a1 cu care ti-ai scoate dintii. Mie unul imi pare rau ca nu se mai face armata, daca s-ar mai fi facut multi dintre voi ati fi lasat cs'u si ati fi taiato la munca :P

Ma bucur ca a plecat Monta si sper sa vina la putere oamenii lui Iohannis, sa aibe si ei ocazia sa fure. PSD fura de 20 de ani si nu se mai satura, lasa sa mai fure si altii. Nu va faceti aluzii aiurea, nu exista oameni in Romania care nu fura.

Code: Select all

N-ai furat de frica ca iti cade mana dar ti-ai taiato in strung
Iar acum te bucuri de avantajele vietii de ciung

Parazitii - Caz Penal
RoyalServer 2
User avatar
Cristian
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3105
Joined: 12 Sep 2010, 13:19
Detinator Steam: Da
CS Status: None!
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior : S!l@ba, jackanape, vengeance
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Craiova
Has thanked: 36 times
Been thanked: 149 times

04 Nov 2015, 19:50

@tre3fla, a furat si Ponta, dar a si dat. A marit salariile, a dublat alocatiile, acuma pe 1 daca nu ma insel urma sa mareasca salariile cu 10%. Dar PDL/PNL(BLEGUL ALA DE Iohanis care reprezinta prostia in carne vie), care tace si nu face nimic. La inceput ma gandeam ca e genul de om tacut care face multe lucruri...PDL a furat, dar nu a dat nimic la oameni, a mai taiat din ce aveau.
“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
― Mae West
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

04 Nov 2015, 19:55

jackanape wrote:@tre3fla, a furat si Ponta, dar a si dat. A marit salariile, a dublat alocatiile, acuma pe 1 daca nu ma insel urma sa mareasca salariile cu 10%. Dar PDL/PNL(BLEGUL ALA DE Iohanis care reprezinta prostia in carne vie), care tace si nu face nimic. La inceput ma gandeam ca e genul de om tacut care face multe lucruri...PDL a furat, dar nu a dat nimic la oameni, a mai taiat din ce aveau.
Tot ce a 'realizat' Monta cu ciocanarii lui a fost doar praf in ochi sa poata fura incontinuare. Macar Iohannis nu promite nimic si nici nu face nimic. Eu apreciez chestia asta. Daca nu esti in stare sa faci ceva, numai promite aiurea, doar taci din gura si i-ati banu pe frecat menta.


Mi-ar place sa am in fiecare zi cate un terminat d'ala de doarme pe scaune in parlament cu mine la munca si sa traga si el cat trag eu pe suma aia absolut infirma :-j
User avatar
Cristian
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3105
Joined: 12 Sep 2010, 13:19
Detinator Steam: Da
CS Status: None!
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior : S!l@ba, jackanape, vengeance
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Craiova
Has thanked: 36 times
Been thanked: 149 times

04 Nov 2015, 19:58

Are cumva Iohanis salariu mic? Are salariuc de 105 milioane lei vechi ;) ! Si, daca nu faci nimic, atunci de ce mama ei de treaba ai mai candidat la presedentie?
“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
― Mae West
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

04 Nov 2015, 20:01

jackanape wrote:Are cumva Iohanis salariu mic? Are salariuc de 105 milioane lei vechi ;) ! Si, daca nu faci nimic, atunci de ce mama ei de treaba ai mai candidat la presedentie?
Pana la urma cineva tot tre sa stea pe scaunu ala nu ? Daca e liber vin rusii peste noi si belim carasu :)) Nici un presedinte din 90 pana in 2015 nu a facut nimic si nici nu vor face. E simpla treaba :-s
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

04 Nov 2015, 20:02

jackanape wrote:Are cumva Iohanis salariu mic? Are salariuc de 105 milioane lei vechi ;) ! Si, daca nu faci nimic, atunci de ce mama ei de treaba ai mai candidat la presedentie?
Din auzite iti spun si eu ca doctora de la mine din comuna (stau la tara) are 100 de milioane lei vechi salariu lunar.. deci sa fi presedinte si sa iei atat eu cred ca e destul de putin tinand cont de ce statut are..
Ponta ala chiar daca nu-l suport a facut destul intr-un timp atat de scurt,pai Iohannis care il sustineam toti la inceput n-a facut absolut nimic de cand a venit,cica nu se poate face nimic intr-un timp atat de scurt..
Oricum sunt toti niste hoti deci... chiar daca esti om corect cand ajungi acolo sus te imbolnavesti de "mentalitatea" aia "de ce sa nu iau si eu sunt mai pr0ost?".
User avatar
Cristian
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3105
Joined: 12 Sep 2010, 13:19
Detinator Steam: Da
CS Status: None!
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior : S!l@ba, jackanape, vengeance
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Craiova
Has thanked: 36 times
Been thanked: 149 times

04 Nov 2015, 21:38

Tocmai ce am aflat ca Ponta nu si-a dat demisia pana cand nu a-a aprobat legea pentru marirea salariilor cu 10% de luna viitoare parca. Respect pentru Ponta. Prostia este mare , si se numara printre toti protestatarii de afara. A fost o lovitura de stat, sunt si dovezi. Si voi le faceti pe plac...
“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
― Mae West
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

05 Nov 2015, 00:32

Voi nu ati inteles asta cu marirea. S-au marit salariile, sau marit si preturile.

Deci cum o dai, tot asa e.
Image
Image
Image
User avatar
HRS
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 477
Joined: 03 Oct 2015, 17:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Restrictie mesaje private
Fond eXtream: 0

06 Nov 2015, 20:40

Daca nu era el, acum aveam alocatiile la 42-45 lei :gusta
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5384
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

06 Nov 2015, 21:09

HRS wrote:Daca nu era el, acum aveam alocatiile la 42-45 lei :gusta
:gusta Nu trebuie sa sustinem nimicurile,ca din cauza asta am ajuns multi niste nimeni care se duc catre nicaieri :meme :gusta
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information