Victor Ponta acuzat de coruptie

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Kyuubi
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 501
Joined: 29 Nov 2014, 18:54
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

05 Jun 2015, 21:19

Sustineti-l pe Laurentiu Primo uitativa pe meritocratia.r* el chiar incearca sa schimbe ceva in tara asta.
RoyalServer
User avatar
flosstradamus
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 162
Joined: 04 Jun 2015, 16:47
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

05 Jun 2015, 21:22

Kyuubi wrote:Sustineti-l pe Laurentiu Primo uitativa pe meritocratia.r* el chiar incearca sa schimbe ceva in tara asta.
:troll şi vrei să fii luat în serios?
PHP Developer
User avatar
^ZED^
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1226
Joined: 30 Jan 2015, 10:27
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

05 Jun 2015, 21:38

Abia astept sa fac 18 ani sa plec in Danemarca / Norvegia si ca spalator de wcuri castig mai bine ca un medic. ( fara spaga ).
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

05 Jun 2015, 21:44

Frate sa stiti o democratie nu e condusa de reprezentati ai poporului!
Poporul decide soarta,adica un forum in care cetatenii propun legi si tot ei voteaza,tot in acel loc numit parlament primii 5000 de exemplu pot vota,ca asa toata tara dureaza sau pe plan judetean.
Eu voi fi primul care declara razboi hotiei si oligarhiei.
Romania are acelasi sistem politic ca si rusia,iar americanii si uniunea europeana ne fura din cap pana-n picioare totul impreuna cu hotii din romani(cei care se simt).

Image
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

06 Jun 2015, 15:21

:gusta Ponta pleaca odata si demisioneaza! Nu mai ai scapare! Gata pleaca,ne-am saturat de tine! :gusta
User avatar
VLD00
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1941
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

06 Jun 2015, 15:39

aSh wrote::gusta Ponta pleaca odata si demisioneaza! Nu mai ai scapare! Gata pleaca,ne-am saturat de tine! :gusta
Nu cred ca o sa plece, slabe sanse sa demisioneze.
Inactiv o perioada nedeterminata
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

06 Jun 2015, 15:49

Sunt jocuri politice , cat despre starea tarii da este putin de cacao dar totusi sa nu uitati ca nu numai in Romania sunt parlamentari prosti , uitati-va la situatia Greciei care din cauza unor unora au cele mai mari datorii din Europa pe când Romania NU ! La noi daca legile sunt refăcute si schimbări ceva oameni din Popor tara ar trebui sa meargă dar tot degeaba pentru ca ROMANIA a fost invatata cu regimul comunist adica aveai loc de munca si casa asigurata de Ceausescu ! Acum bătrâni au băgat in cap asta si tinerilor ! Si nou ne facem tara de ras mai ales tigani de ***** . Asta e , sa nu credeti ca suntem o tara de nimic , suntem o tara de lenesi care cu 8 clase sau abia 12 terminate fără bac ne întrebăm de ce ***** avem salariu minim pe economie ...
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
FizZle
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1622
Joined: 17 Jan 2015, 19:33
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: da
SteamID: berserknorse
Fond eXtream: 0
Location: Iasi
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times
Contact:

06 Jun 2015, 15:54

Bogus wrote:O sa fie panarama mare in tara daca Ponta demisioneaza...
Nu mai au tiganii ajutor social
Si fara "pensionarii" la 35 de ani cu pensie de 20 de milioane
Cam asta o sa se intample daca cade PSD-ul din frunte .
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

06 Jun 2015, 17:01

Este prea multa libertate in Romania si asta cu "relatiile" (Lasa ba ca vorbesc eu cu ala sa te bage si pe tine).
Nu stiu trebuie sa scapam de acei oameni si de acei copii ***** cu bani gata.
Nu-mi convine sa vina ala care-l dadea la TV ca venea cu elicopterul la scoala si anul trecut a fost prins ca trisa la bac.Sa vina asta ca ministrul de ... trebuie impuscat.
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

08 Jun 2015, 16:47

aSh wrote::gusta Ponta pleaca odata si demisioneaza! Nu mai ai scapare! Gata pleaca,ne-am saturat de tine! :gusta
Inca sper sa te vad la 20:30 pe antena 3 vs mircea badea,avem nevoie de asta !
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
grande_ecks
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1495
Joined: 18 Sep 2008, 00:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Fost administrator
Location: România, Sibiu.
Been thanked: 33 times

08 Jun 2015, 17:12

Clic wrote:Ce era sa faca clovnul Klaus ? Altfel nu poate sa-si bage el cateii la ministere . Nu tin cu nimeni ... E prea multa hotie in tara asta . Daca ai pile faci ce vrei ( In cazul lui Basescu si Udrea ) .
Nu-l suport pe Klaus . Prostiile care le-a facut el de ce nu se fac televizate ? Faza cu copii care i-au dat in strainatate , faza cu scolile date germanilor . NU POTI AVEA INCREDERE IN NIMENI !
Acum am văzut ce prostie mare ai scris. Nu gândești deloc frumos și corect. Dacă ai peste 18 ani și dacă ai fost la vot, înseamnă că ai votat cu Victoraș - drept dovadă, Victoraș a mințit mult și nu a făcut nimic. După cum observi și dacă ești interesat de politică de când Klaus Iohannis este președinte s-a schimbat câte ceva - zilnic, de la mic la mare sunt anchetați de DNA. Nu poate repara în 5 ani ce a stricat altul în 10 ani. E foarte greu. Tot Iohannis o să iasă președinte și în 2019.

Mentalitatea ta, Clic, trebuie schimbată. Și trebuie să faci ceva în privința asta. Că „nu-l suporți” este o afirmație care dă dovadă de imaturitate și este egală cu 0 dar asta nu înseamnă că nu este un președinte bun.

Cum scria cineva: „România nu merită un așa președinte bun!

Asta scriam eu înainte să fie ales președinte, tot aici pe eXtreamCS.
grande_ecks wrote: Cum poţi afirma unele lucruri aşa doar, să-ţi faci simţită prezenţa pe forum? Sau ceilalţi care nu aveţi vârsta legală de vot...de ce scrieţi despre ceva despre care habar nu aveţi? Ok, sunteţi români, aveţi dreptul la o opinie...total de acord dar nu mai citiţi ce scriu unii şi alţii pe internet şi după aia veniţi pe alte forum-uri şi scrieţi exact ce a scris un alt idot pe un alt site.
Deocamdată, Sibiul este singurul oraș din România onorat cu funcția de Capitală Culturală a Europei. Putem discuta dacă primarul Klaus Iohannis a avut un merit decisiv sau nu în asumarea acestei misiuni în anul 2007. Eu cred că da, dar răspunsul nu contează foarte mult. Ceea ce contează este că orașul a confirmat și a crescut în tiparele așezate atunci, iar acest merit nu poate fi contestat. Numărul turiștilor din țară și din străinătate a crescut, evenimentele culturale au continuat să se desfășoare cu aceeași intensitate pe toată durata fiecărui an, din 2007 până astăzi, iar titlul de Capitală Culturală este afirmat zilnic. Printre “efectele secundare”: Sibiul are 10% din populația Bucureștiului, dar mai bine de jumătate din capacitatea lui de cazare.

Trăiesc în Sibiu, un oraș în care toată lumea vorbește despre Klaus Iohannis: locuitori, turiști, copii și adulți, români și străini. Era nevoie ca Forbes să claseze Sibiul pe locul 8 între cele mai idilice locuri pentru a trăi din Europa pentru a înțelege că viața în acest oraș are un farmec aparte? Probabil că nu, însă orice confirmare este binevenită…Câți dintre sibieni ar dori să trăiască într-un alt oraș din România? Să fie ceva ce se respiră în aer, plutește în apa de băut sau poate fi identificat în calitatea traiului de zi cu zi? Toată lumea zice că Sibiul este astfel datorită lui Klaus Iohannis…
Singura modalitate de contact este Steam-ul: /ID/Narmer sau pe ctOS.ro

Image
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

08 Jun 2015, 17:23

Hahahaha, asta e cel mai mare hot.
Si faza cu actualul presedinte ca este mai hot decat Ponta. Cum dracu se face ca DNA-ul a inceput sa actioneze de cand au inceput alegerile?
Sunteti prosti informati si mai aveti si tupeu sa comentati. Sunteti doar niste nimicuri spalati pe creier de televizor si dupa veniti aici sa comentati, cand aveti pe cineva inauntrul guvernului sa iti spuna ce si cum atunci vi aici sa comentezi. Pana atunci taci si citeste.
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 420 guests