VIDEO: Agresivitate ca in filme(clickbait)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Cristian
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3105
Joined: 12 Sep 2010, 13:19
Detinator Steam: Da
CS Status: None!
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior : S!l@ba, jackanape, vengeance
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Craiova
Has thanked: 36 times
Been thanked: 149 times

30 Aug 2016, 02:25

Ma abtin sa comentez asupra unor specimene care sustin foarte putin ce au facut cei doi. Salbaticia de care au dat dovada, dar si ura pe care o puneau in lovituri nu sunt justificate. Baiatul batut este in COMA.
“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
― Mae West
RoyalServer 2
User avatar
xHype
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 18 Feb 2015, 21:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (30 Aug - 30 Oct)
Fond eXtream: 0
Contact:

30 Aug 2016, 07:01

Cristian wrote:Ma abtin sa comentez asupra unor specimene care sustin foarte putin ce au facut cei doi. Salbaticia de care au dat dovada, dar si ura pe care o puneau in lovituri nu sunt justificate. Baiatul batut este in COMA.
Baiatu' nu e în comă..

NoNamed wrote:
xHype wrote:Mare căcat. Când interlopii mutilează oameni nu zice nimeni nimic. Acum, că filmul ăsta apare pe internet, toată lumea e cu fundu' în sus.
Cred ca tu daca ai fii fost in locul tipului batut ai fii spus "Doamne ajuta !" daca traiai cand se opreau aia . Multi vorbiti ca sa va aflati in treaba, insa ce e in sufletul persoanei ce a simtit asta nu va ganditi . Ti se pare ceva normal ca la 15 / 16 ani sa patesti asa ceva intr-o "tara civilizata" ?

P.S : Pentru cei ce vor sa ma contrazica : aici nu am vorbit doar despre ce au facut animalele din videoclipul de mai sus ci in general , de ce a ajuns sa faca omul ...
Ce-i cu tine nene? Am zis eu că-s de acord cu asta? Nu știi să citești? Am spus doar că e prea multă dramatizare pe un caz care se întâmplă zilnic în România. Zilnic cineva își ia bătaie, dar proștii ăștia au pus și pe net. Mai ieși și tu din casă.
Image
User avatar
RedForce
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1478
Joined: 17 Sep 2007, 18:20
Detinator Steam: Da
SteamID: redforcex
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
0.1/3
Location: Calea Moşilor, Bucureşti
Has thanked: 353 times
Been thanked: 135 times

30 Aug 2016, 09:02

xHype wrote:
Cristian wrote:Ma abtin sa comentez asupra unor specimene care sustin foarte putin ce au facut cei doi. Salbaticia de care au dat dovada, dar si ura pe care o puneau in lovituri nu sunt justificate. Baiatul batut este in COMA.
Baiatu' nu e în comă..

NoNamed wrote:
xHype wrote:Mare căcat. Când interlopii mutilează oameni nu zice nimeni nimic. Acum, că filmul ăsta apare pe internet, toată lumea e cu fundu' în sus.
Cred ca tu daca ai fii fost in locul tipului batut ai fii spus "Doamne ajuta !" daca traiai cand se opreau aia . Multi vorbiti ca sa va aflati in treaba, insa ce e in sufletul persoanei ce a simtit asta nu va ganditi . Ti se pare ceva normal ca la 15 / 16 ani sa patesti asa ceva intr-o "tara civilizata" ?

P.S : Pentru cei ce vor sa ma contrazica : aici nu am vorbit doar despre ce au facut animalele din videoclipul de mai sus ci in general , de ce a ajuns sa faca omul ...
Ce-i cu tine nene? Am zis eu că-s de acord cu asta? Nu știi să citești? Am spus doar că e prea multă dramatizare pe un caz care se întâmplă zilnic în România. Zilnic cineva își ia bătaie, dar proștii ăștia au pus și pe net. Mai ieși și tu din casă.
Cine știe în ce oraş sau sat stai tu de se întâmplă "zilnic" acolo la tine. La mine nu se întâmplă zilnic şi când se întâmplă se află, de asta există 112 și mass-media.

Foarte bine că a fost filmat, măcar 2 ani să facă deşi nu cred, e România..
User avatar
busted
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2878
Joined: 30 Jul 2010, 12:44
Detinator Steam: Da
SteamID: busteeeeeeeeeed
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Fost Moderator
Location: Iasi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 61 times
Contact:

30 Aug 2016, 10:15

"mai dai legale?"
csionutz98
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 488
Joined: 26 Sep 2014, 13:29
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time

30 Aug 2016, 10:51

busted wrote:"mai dai legale?"

Intr un fel si o merita, dar nu in halul ala
User avatar
busted
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2878
Joined: 30 Jul 2010, 12:44
Detinator Steam: Da
SteamID: busteeeeeeeeeed
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Fost Moderator
Location: Iasi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 61 times
Contact:

30 Aug 2016, 10:56

csionutz98 wrote:
busted wrote:"mai dai legale?"

Intr un fel si o merita, dar nu in halul ala
Au tras un semnal de alarma :)))))))))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information