VIDEO ŞOCANT! Bătrân bătut cu sălbăticie

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

01 Apr 2018, 22:53

"Panaramele" care au fost agresate de mosu' de pe aici se imbraca decent, sunt de nota 10 :) ( la scoala ), dar nu au asa multi bani si s-a rezolvat mosu cum a stiut el, ma rog poveste lunga. Cat despre fumat, mi-am dat seama ca esti prost educat in privinta treburilor de genul si nu stii face diferente intre sintetice (etnobotanice) si marijuana :P. Sunt unii pe aici care erau contra mass media si acuma isi varsa frustrarile pe aici fara sa stie daca-i fabricata stirea, daca nu-i fabricata motivul bataii, oh.
RoyalServer
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

01 Apr 2018, 23:30

aware's wrote:"Panaramele" care au fost agresate de mosu' de pe aici se imbraca decent, sunt de nota 10 :) ( la scoala ), dar nu au asa multi bani si s-a rezolvat mosu cum a stiut el, ma rog poveste lunga. Cat despre fumat, mi-am dat seama ca esti prost educat in privinta treburilor de genul si nu stii face diferente intre sintetice (etnobotanice) si marijuana :P. Sunt unii pe aici care erau contra mass media si acuma isi varsa frustrarile pe aici fara sa stie daca-i fabricata stirea, daca nu-i fabricata motivul bataii, oh.
Nu are rost sa mai lungesc discutia cu tine, ma jignesti si nu-mi permit aici sa-ti raspund...probabil esti consumator si te simti jignit la vorba mea "fumat"...pentru mine nu conteaza ca consumi maria,extazi,iarba...etc..in fatza mea pe toti ii consider drogati... la fel ca si betivii...nu conteaza ca consumi vodka,bere,vin...tot consumator esti...eu sunt consumator de bere si recunosc...
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

01 Apr 2018, 23:46

aware's wrote:Sunteti sigur ca n-a fost batran d'ala libidinos care mai mangaia domnisoarele de 12 ani? :P Cunosc un caz de la noi de prin zona si s-a scos batranu' ca deh, e batran :)) si au mers pers. gresite la puscarie.

Edit: DRS, ce-au fumat dupa parerea ta.?
Exista sansa sa fie cum spui tu, daca gaseste cineva mai multe detalii, e bine sa le lase aici. Si eu am vazut la metrou cum un om batran i-a spus unei fete in colanti ca e c*rva fara motiv... deci e posibil orice.
User avatar
A k c 3 n 7
Super moderator
Super moderator
Posts: 5139
Joined: 25 Aug 2014, 21:31
Detinator Steam: Da
CS Status: who dares wins
SteamID: Jandarmeria
Reputatie: Super moderator
Moderatorul anului 2023
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fost eXtream Mod
Fost Intermediar
Nume anterior: Sorinel
Fond eXtream: 0
Location: Unknown
Discord: remusakcent
Has thanked: 4 times
Been thanked: 46 times

01 Apr 2018, 23:51

aware's wrote:Sunteti sigur ca n-a fost batran d'ala libidinos care mai mangaia domnisoarele de 12 ani? :P Cunosc un caz de la noi de prin zona si s-a scos batranu' ca deh, e batran :)) si au mers pers. gresite la puscarie.

Edit: DRS, ce-au fumat dupa parerea ta.?
si chiar de ar fi fost o situatie de genul nu il omori cu bataia, m-a m-ai enervat faptul ca agentul ala de paza a aparut fix dupa ce plecase jegu ala
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

02 Apr 2018, 00:08

Si dupa ce a lesinat saracul om ,tot i-a dat 4 picioare....
Asta e romanul din Romania,noua generatie...
User avatar
The Lord
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 157
Joined: 18 Aug 2013, 19:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Busy
Detinator server CS: nu
SteamID: .
Reputatie: Nume anterior: Manu ;x, RedXeN
Location: București
Been thanked: 2 times
Contact:

02 Apr 2018, 00:12

sergiu4995 wrote:Si dupa ce a lesinat saracul om ,tot i-a dat 4 picioare....
Asta e romanul din Romania,noua generatie...
da asta m-a deranjat si pe mine ca era sa-l omoare acolo,4 picioare sau nu stiu cate ia dat... dupa ce vezi ca e deja jos si in asemena hal?
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

02 Apr 2018, 00:16

DRS, chiar nu m-am simțit jignit de cuvântul „fumat”, m-am simțit jignit de proasta ta informare :P, produsul pe care-l consumi este mult mai nociv ca marijuana (nici nu pot spune nociv, distrugător, marijuana are doar efecte pozitive, citește rapoarte de la țări care au legalizat această plantă, mergi puțin prin vizită), insă în cantități moderate ajută și berea, pe vremuri se consuma în loc de apă fiind mult mai curată.

Sorinel... (nu incriminez moșul ăsta din filmare), dacă ar fi fost un moș care-și făcea de cap cu fiica/sora ta (abuzuri bla bla) tu ce ai fi făcut? probabil ai fi sunat la poliție, poate nu... și ai fi mers să-l mustrezi personal, fiecare om te poate impresiona când este pus în situații extreme de genul, ar fi interesant să ne ofere careva informații mai multe referitoare la moșul ăsta.

Nu putem de asemenea exclude că băieții n-au consumat ceva de genul sinteticelor, alcool, ce-i drept, cât despre agentul de pază există și acolo factori diverși. Dar ideea cea mai rea este... să nu fie o știre fabricată. :), știm cu toții cât de câcat este massmedia.
Last edited by DRS on 02 Apr 2018, 03:32, edited 1 time in total.
Reason: Tipic consumatorilor... ex nu e nociv, nu creaza dependenta... na fiecare cu conceptia lui.
User avatar
Mr.Dr.Sir.Go
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 351
Joined: 20 Dec 2015, 14:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: http://VandConturiNetflix.store/
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Membru Club eXtreamCS (21 Feb - 21 Iun)
Schimbare nume (-4 luni)
Nick anterior: Paul112
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

02 Apr 2018, 03:05

DRS wrote:
aware's wrote:"Panaramele" care au fost agresate de mosu' de pe aici se imbraca decent, sunt de nota 10 :) ( la scoala ), dar nu au asa multi bani si s-a rezolvat mosu cum a stiut el, ma rog poveste lunga. Cat despre fumat, mi-am dat seama ca esti prost educat in privinta treburilor de genul si nu stii face diferente intre sintetice (etnobotanice) si marijuana :P. Sunt unii pe aici care erau contra mass media si acuma isi varsa frustrarile pe aici fara sa stie daca-i fabricata stirea, daca nu-i fabricata motivul bataii, oh.
Nu are rost sa mai lungesc discutia cu tine, ma jignesti si nu-mi permit aici sa-ti raspund...probabil esti consumator si te simti jignit la vorba mea "fumat"...pentru mine nu conteaza ca consumi maria,extazi,iarba...etc..in fatza mea pe toti ii consider drogati... la fel ca si betivii...nu conteaza ca consumi vodka,bere,vin...tot consumator esti...eu sunt consumator de bere si recunosc...
Capacitatea ta mintala este exact ca a golaniloar astia doi care bat un amarat de batran...zero.Vorbesti fara sa cunosti..iti dai cu parea fara sa cunosti si te mai crezi si deasupra tuturora..doar pentru ca tu bei bere..Esti un zero barat..in 2018 nu cunosti diferenta intre o iarba si droguri..dar de dat cu parerea iti dai..ca tu poti ..ca tu doar bei bere.

Iar despre golani aia doi ..sper sa faca puscarie si in puscarie sa aibe aceiasi soarta ca a batranului ..o data la doua zile.
Last edited by DRS on 02 Apr 2018, 03:30, edited 1 time in total.
Reason: BN prietene... asa e cum spui tu...lasa sa fiu eu 0 barat ca beau eu bere si sa fii tu destept ca e droghezi :)
S.S.S
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 61
Joined: 14 Mar 2018, 18:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

02 Apr 2018, 07:53

e diferenta de la cer la pamant intre legale si iarba.. nici nu poti compara sula cu prefectura dar sa spui ca indiferent ce e esti drogat e o lipsa de informare si mai ales ca esti tanar ar trebui sa stii lucrurile astea @drs
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

02 Apr 2018, 13:39

E ca-n Don Quijote cu DRS, o altă versiune a luptei cu morile de vânt. Nu știu de ce ne-am mai chinuit să-i explicam când el scrie maria - iarbă (le consideră diferite), nici nu știe care-i care sau dacă-s același lucru, e trist să trăiești in negreață, alt g**s cu berea-n mână. :P
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

02 Apr 2018, 19:48

Close...off topic...

Indiferent ce spuneti voi cei care va drogati...v-am zis tot drogati va numiti...Mai bine cu berea'n mana awere decat cu cuiul in mana.
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
User avatar
# Kerosen.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2002
Joined: 04 Dec 2013, 20:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mersi
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 74 times
Contact:

02 Apr 2018, 20:20

DRS wrote:Close...off topic...

Indiferent ce spuneti voi cei care va drogati...v-am zis tot drogati va numiti...Mai bine cu berea'n mana awere decat cu cuiul in mana.
L-ai inchis ca te certi tu cu baietii, hai lasa-l deschis si mergi la o bere sa te linistesti
Referitor la clip, din ce am citit pe facebook au fost identificati, acum sunt curios ce informatii se vor publica maine
Sper sa nu mai fiti copii sa va certati pe niste prostii, ca eu vreau sa mai aflu niste informatii pentru ca mi se pare tare interesant cum vor fi pedepsiti
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information