Virginitatea la femei

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
*Max3Semne*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 869
Joined: 29 Nov 2011, 19:45
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.max3semne.ro
SteamID: max3semne0
Has thanked: 25 times
Been thanked: 4 times

09 May 2012, 06:23

minciuni wrote:are mai mult de 10 ani fata ?
cred ca vreo 9 ani si 10 lunii :))


ON: aduo la mine sa ti-o rezolv eu daca iti este frica tie :D
RoyalServer 2
LecsuTzu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 239
Joined: 15 Jul 2011, 12:55
Detinator Steam: Da
Has thanked: 5 times
Been thanked: 27 times

09 May 2012, 09:26

[email protected]. wrote:Într-adevăr sunt mulţi care nu ies p'afară şi nu au experientă în acest domeniu. Oricum cine are experientă de pe acest forum în acest domeniu ? Acest subiect este foarte bun, mă ajută şi pe mine deoarece am 14 ani şi poate mai e puţin şi mă dezvirginez.
o dai pe laba pana se rupe ata? =)))


ba da experti sunteti , voi nu stiti cum arata usa la casa ca nu ieseti afara si va dati smcheri si tari aici , laso dreacu asa :-j
JACOBSSSSSSSS
User avatar
[email protected].
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 8
Joined: 07 May 2012, 11:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

09 May 2012, 09:30

Din păcate de la labă nu se poate rupe aţa. Am încercat, dar nimic...
Nu o dau pe labă, dar pe la 15 ani trebuie să încerc şi eu, dacă nu la 14, nu ?
Te invit pe server-ul meu preferat :
Image
Gravity 650.
Developer 350 FPS.
Playeri fideli & admini de treabă.
Limbajul server-ului este foarte strict.
Un loc foarte bun in GameTracker.
User avatar
tw0
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 118
Joined: 10 Mar 2012, 19:38
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

09 May 2012, 10:30

Si ma amuza faptul ca aici regasim toti 'gentlemanii' care se cred 'regele sexului',dar nu e tocmai asa...De ce va umflati in pene ca ati reusit 'odata sa dati in ea' si de acum va simtiti mai 'baieti'?
ON : Placerea fara caciula nu este egala cu placerea cu caciula...Daca stii cand sa 'scuipi' 'da`io pe liber' ;)
Oferim servicii tip: www.gazduire123.net

Code: Select all

Gazduire Web (serverul dedicat pe care ruleaza gazduirea este echipat cu 6 gb ram dedicat Intel Core Duo)
Reseller Web (fata de ceilalti competitori avem urmatoarele avantaje: spatiu si resurse destul de generoase, posibilitate creare nameservere proprii, asystenta configurare reseller si ajutor pentru clienti)
Hosting Radio (spatiu destul de generos, posibilitate upgrade a acestuia la un cos 0)
Gamehosting (hosting cs si samp incepand de la 4 euro)
Inregistrare Domenii (domenii .ro la doar 10 euro pe an / 39 euro pe viata sau domenii .com / .net la 9 euro .
User avatar
*Max3Semne*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 869
Joined: 29 Nov 2011, 19:45
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.max3semne.ro
SteamID: max3semne0
Has thanked: 25 times
Been thanked: 4 times

09 May 2012, 11:29

majoritatea de aici nici nu stiti cum arata o ***** in realitate si mai si va dati asa destepti mai lasati redtube sau alte site-uri pe care le fregventati si app nu cred pe nici 1 de aici care o sa zica ca nu a facut laba in viata lui ca nu il cred sa il minta un copil de la gradinita ca poate are sanse sa il creada
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

09 May 2012, 13:20

Sunteti niste adevarati macho man ... ci max cine a zis sau a negat faptul ca nu a facut niciodat ceea ce ai zis tu ? Te bagi in seama ca un macho adevarat bravi tie !
User avatar
D.Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3948
Joined: 02 Oct 2010, 18:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Away
Detinator server CS: ---
SteamID: @@@
Reputatie: Fost administrator
Location: .dbsql
Has thanked: 263 times
Been thanked: 330 times
Contact:

09 May 2012, 13:39

tw0 wrote:Si ma amuza faptul ca aici regasim toti 'gentlemanii' care se cred 'regele sexului',dar nu e tocmai asa...De ce va umflati in pene ca ati reusit 'odata sa dati in ea' si de acum va simtiti mai 'baieti'?
ON : Placerea fara caciula nu este egala cu placerea cu caciula...Daca stii cand sa 'scuipi' 'da`io pe liber' ;)
Uite unul care gandeste liber! BRAVO !
Click pentru a vizualiza | Afiseaza codul
Image
User avatar
*Max3Semne*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 869
Joined: 29 Nov 2011, 19:45
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.max3semne.ro
SteamID: max3semne0
Has thanked: 25 times
Been thanked: 4 times

09 May 2012, 15:12

krystann wrote:Sunteti niste adevarati macho man ... ci max cine a zis sau a negat faptul ca nu a facut niciodat ceea ce ai zis tu ? Te bagi in seama ca un macho adevarat bravi tie !

hmmm te cam supara adevaru prietene, mi se pare ca tu te cam bagi aiurea
User avatar
VaLDeS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2776
Joined: 11 Feb 2008, 18:41
Detinator Steam: Da
CS Status: pe mari si oceane
SteamID: valdes93
Reputatie: Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: România
Has thanked: 64 times
Been thanked: 103 times

09 May 2012, 15:22

din cate am citit pe aici , jumatate nu trec de 14 ani si ei fac sex mai mult decat parintii lor !

@ Masaroo : fa cu prima oara , si dupa ce ai dat 1 gol , continui sa marchezi in primul meci , dupa aceea porti o discutie cu ea si vezi ca exista pastilele de a 2-a zi , si tu scapi de "fes" si ia ea pastile dimineatza bo$$ !

Restu' pupincuricilor under 14 , traiti-va copilaria , folositi redtube si taceti din gura !
Image

STEAM ID : valdes93 :flag_ro:
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

09 May 2012, 15:24

Vai bastani sunteti ma direct BAIETI DE CARTIER CU AFACERI SI DROGURI CURVE !BRAVO MA MIE FRICA DE VOI SA NU CUMVA SA STRIGATI LA MINE CA FUG DIN RO
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

09 May 2012, 16:02

VaLDeS wrote:din cate am citit pe aici , jumatate nu trec de 14 ani si ei fac sex mai mult decat parintii lor !

@ Masaroo : fa cu prima oara , si dupa ce ai dat 1 gol , continui sa marchezi in primul meci , dupa aceea porti o discutie cu ea si vezi ca exista pastilele de a 2-a zi , si tu scapi de "fes" si ia ea pastile dimineatza bo$$ !

Restu' pupincuricilor under 14 , traiti-va copilaria , folositi *Reclama* si taceti din gura !
Vorbesti de pastilele alea parca ar fi bomboane.


Foloseste frate prezervative, ca niciodata nu stii ce se poate intampla. Esti tanar.

PS: Sunt virgin, dar nu ma laud cu alte chestii. Doar dau niste sfaturi pe care le-au trait niste prieteni de-ai mei si din care am invatat si eu ceva.
Image
Image
Image
User avatar
VaLDeS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2776
Joined: 11 Feb 2008, 18:41
Detinator Steam: Da
CS Status: pe mari si oceane
SteamID: valdes93
Reputatie: Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: România
Has thanked: 64 times
Been thanked: 103 times

10 May 2012, 13:25

TzaCaNeL wrote:
VaLDeS wrote:din cate am citit pe aici , jumatate nu trec de 14 ani si ei fac sex mai mult decat parintii lor !

@ Masaroo : fa cu prima oara , si dupa ce ai dat 1 gol , continui sa marchezi in primul meci , dupa aceea porti o discutie cu ea si vezi ca exista pastilele de a 2-a zi , si tu scapi de "fes" si ia ea pastile dimineatza bo$$ !

Restu' pupincuricilor under 14 , traiti-va copilaria , folositi *Reclama* si taceti din gura !
Vorbesti de pastilele alea parca ar fi bomboane.


Foloseste frate prezervative, ca niciodata nu stii ce se poate intampla. Esti tanar.

PS: Sunt virgin, dar nu ma laud cu alte chestii. Doar dau niste sfaturi pe care le-au trait niste prieteni de-ai mei si din care am invatat si eu ceva.

Tzacanel , de aceea i-am propus sa discute cu fata ,ca sunt fete care sunt de acord cu asta , dar unele nu :) Daca are o relatie lunga cu tipa , inseamna ca va fi de acord :D
Image

STEAM ID : valdes93 :flag_ro:
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information