Vise care pot fi controlate

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ValiG
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 120
Joined: 10 Sep 2015, 18:52
Detinator Steam: Da
CS Status: .
SteamID: ghebaru
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti

12 Sep 2015, 17:16

ceea ce mi-ai dat tu este un punct de vedere al cuiva ... adica mi-ai dat nimic
RoyalServer 2
User avatar
AGSQ
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 778
Joined: 29 Dec 2014, 23:53
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Contact:

12 Sep 2015, 20:41

ValiG wrote:ceea ce mi-ai dat tu este un punct de vedere al cuiva ... adica mi-ai dat nimic
Prin definitie nici ceea ce scrii tu aici nu reprezinta nimic, reliefand punctul tau de vedere, care asa cum bine ai apreciat, este doar un punct, intr-o infinitate de energii informationale.
Conform judecatii tale, putem face abstractie de prezenta ta in topic si de insesizabilul tau punct de vedere.
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.

VPS SSD Ieftin IPv6-Only, in Europa, la doar 0.8€/luna!
User avatar
ValiG
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 120
Joined: 10 Sep 2015, 18:52
Detinator Steam: Da
CS Status: .
SteamID: ghebaru
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti

12 Sep 2015, 22:09

ai perfecta dreptate darrrr Biblia pomenesti visul de f multe ori si sa fim sinceri degeaba vorbiti voi ca se contrazice singura si etc atata timp cat BIBLIA dovedeste si a dovedit foarte multe lucruri importante sa nu mai vorbim de cele arheologice *care au fost foooooarte multe*
http://www.doxologia.ro/puncte-de-veder ... espre-vise
User avatar
Yungdru
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1318
Joined: 30 Apr 2013, 14:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Nume anterior: dRU*
Has thanked: 65 times
Been thanked: 25 times
Contact:

13 Sep 2015, 14:03

Asa se intampla cand un om nu isi poate explica ceva da vina de dumnezeu......
Atunci cand adormi subconstientu creeaza imaginile acelea.
Ps:90 % din biblie este o mizerie. (Il astept pe Robert-Goe sa ma faca redus mintal ca de obicei :meme)
User avatar
AGSQ
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 778
Joined: 29 Dec 2014, 23:53
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Contact:

13 Sep 2015, 15:42

dRU* wrote:Asa se intampla cand un om nu isi poate explica ceva da vina de dumnezeu......
Atunci cand adormi subconstientu creeaza imaginile acelea.
Ps:90 % din biblie este o mizerie. (Il astept pe Robert-Goe sa ma faca redus mintal ca de obicei :meme)
Sa inteleg ca ai citit biblia cuvant cu cuvant, din scoarta in scoarta ?
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.

VPS SSD Ieftin IPv6-Only, in Europa, la doar 0.8€/luna!
User avatar
ValiG
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 120
Joined: 10 Sep 2015, 18:52
Detinator Steam: Da
CS Status: .
SteamID: ghebaru
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti

13 Sep 2015, 16:51

dRU* wrote:Asa se intampla cand un om nu isi poate explica ceva da vina de dumnezeu......
Atunci cand adormi subconstientu creeaza imaginile acelea.
Ps:90 % din biblie este o mizerie. (Il astept pe Robert-Goe sa ma faca redus mintal ca de obicei :meme)
De ce o mare parte dintre voi ateii incercati din rasputeri sa convingeti lumea ca nu exista ca sunt prosti etc , o dati in satanism usor usor scuzati-ma ca va zic dar sunteti plini de ura si chiar nu inteleg de ce... :|
Cu ce te incalzeste ca te ambalezi in halul asta si ca te dai putin mai "evoluat" ca orice alt crestin ? Eu nu vad nici macar o parte rea sa zicem in a fii crestin ci numai lucruri bune , te modeleaza si te stimuleaza in a fii bun . Chiar daca "o mare parte" ne numim crestini nu suntem (injuram si facem lucruri rele mai rau ca ateii) dar asta nu inseamna ca trebuie sa dau vina pe Dumnezeu din orice motiv si nu mai acuzati de manipulare Biserica pentru ca pana la urma Dumnezeu nu are nici-o vina ci parinti care cresc acei copii care i trimit la teologie pe motivul "du-te si fa-te preot ca faci bani" ei ne-au invatat de mici sa fim haini si calici si sa fim sclavii banului ... nu vad ce vina are Dumnezeu si ce rau a facut el :-??
Clint
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 550
Joined: 31 Mar 2013, 15:18
Detinator Steam: Da
Has thanked: 35 times
Been thanked: 21 times

13 Sep 2015, 20:29

Imi place parerea lui Robert in videoul asta. Nu ma simt eu in stare sa-mi dau cu parerea dar, nu prea ma inspira biblia din cate vad in jur si din cate am citit nu aduce nimic bun.
Stay chill.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 414 guests