Vise ciudate

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
scheloja
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 996
Joined: 26 Nov 2015, 15:43
Detinator Steam: Nu
CS Status: ENGLISH IS POWER.
Detinator server CS: nu
SteamID: ONETRICK RENGAR
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Location: Italia

21 Aug 2016, 17:27

Aseara am visat ca in casa la mine era poarta din filmul Chainsaw Massacre, era toata de metal, se auzea sunete de urle si inalta 4 metri.. dupa m-am dus sa ma culc la mamaia ca imi era frica sa mai dorm acasa si m-am trezit :/
CampDarxftw
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 8
Joined: 30 Jul 2016, 17:31
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Location: Botosani
Contact:

21 Aug 2016, 20:13

qenko

Am avut si eu vise cu serpi .. eram la scoala si dintr-o data apar o multime de serpi si am inceput sa ma bat cu ei...si am cautat pe net dar nu am gasit nimic ...am gasit doar ce ai gasit tu...

Nu stiu acum daca tu ai incercat sa te impui in fata serpilor dar na ..

Eu am rezolvat problema .. astfel : Am stat o zi intreaga in casa .. linistit adica fara sa ies afara sa ma gandesc la nimic doar stateam la pc , la telefon sau la televizor si ma plimbam prin casa ... Deci nu eram obosit ..Si am scapat de acel vis...

Dar visul mi-a adus destule necazuri ..cum ar fi certuri in familie..dar eu eram calm ..pur si simplu nu imi pasa de nimic ..Deci sepri iti aduc necazuri dar tie nu iti pasa...Sfat : Mai relaxeaza-te.. :)
Scripting

Code: Select all

Configurez Servere De CS 1.6/Minecraft
Contact

Code: Select all

[email protected] Y!M
cosmin.repede1 skype
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6265
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

22 Aug 2016, 21:30

qenko wrote:Deci am căutat pe internet dar n-am găsit nimic
Visez acest vis de 3 zile la rând,

Se face că sunt în cameră cu părinții mei , eu vin de la muncă, și îmi las caserola goală unde îmi țin eu mâncarea, apoi dintr-o dată încep să vină o grămadă de șerpi la caserolă, șerpi lungi dar medii, în vis aveam și senzația că șerpi aveau ouă dar nu știu de ce.

Pe internet spune că sunt necazuri,
Dar dacă visezi șerpi în casa ta spune că ai noroc.
Voi ce credeți?
Din cate am observat eu, la visele pe care le-am avut anterior....sunt doar semnificatiile transpuse in forme abstracte a unor FRICI. De fiecare data cand apare o teama de-a ta, ea se "materializeaza" sub forma unui vis, incercand sa iti comunice intr-un mod EXAGERAT lucrul de care te temi.
Incearca sa iti dai seama despre ce frica e vorba si invinge lucrul de care te temi.

Iar in rest, stai linistit...nu se va intampla nici bine, nici rau.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot], Petal [Bot], Semrush [Bot] and 124 guests