Viteza jucatori FIFA12

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Daniel M.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2158
Joined: 14 Feb 2010, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: warez
Fost Moderator
Location: hlds - Brasov
Has thanked: 110 times
Been thanked: 149 times

02 Oct 2011, 19:43

Salutare !

Am un prieten care si-a instalat FIFA12 dar are o problema.
In ce consta aceasta problema, jucatorii fug prea incet cand sunt in sprint mai bine zis cand au mingea la picior. Faza este ca el are si un PC mai bun ca al meu de vreo 2 ori :) iar eu n-am aceasta problema, m-am uitat si la setari le-am comparat cu ale mele, sunt la fel.. m-ar putea ajuta cineva, mai are cineva aceasta problema.. ce este de facut?
RoyalServer
Casual
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4000
Joined: 25 Mar 2009, 22:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Has thanked: 52 times
Been thanked: 655 times
Contact:

02 Oct 2011, 20:08

Poate i se pare doar lui chestia asta in comparatie cu o alta serie FIFA (din anii precedenti.)
Eu cred ca la amandoi se misca la fel, doar ca are el impresia asta... si eu am observat aceeasi chestie la FIFA 12.
TheCrow1337

02 Oct 2011, 20:41

ADORACION wrote:Poate i se pare doar lui chestia asta in comparatie cu o alta serie FIFA (din anii precedenti.)
Eu cred ca la amandoi se misca la fel, doar ca are el impresia asta... si eu am observat aceeasi chestie la FIFA 12.
Întradevăr, şi eu am fost azi la un prieten şi am văzut jocul, şi mie mi s-a părut asta. În comparaţie cu altă FIFA (2007 spre exemplu), jucătorii se mişcă mai încet.
User avatar
xVib[E]R
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2302
Joined: 22 May 2011, 16:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: bind w +quit
Detinator server CS: No.
Location: Romania
Has thanked: 101 times
Been thanked: 360 times
Contact:

02 Oct 2011, 21:31

TheCrow1337 wrote:
ADORACION wrote:Poate i se pare doar lui chestia asta in comparatie cu o alta serie FIFA (din anii precedenti.)
Eu cred ca la amandoi se misca la fel, doar ca are el impresia asta... si eu am observat aceeasi chestie la FIFA 12.
Întradevăr, şi eu am fost azi la un prieten şi am văzut jocul, şi mie mi s-a părut asta. În comparaţie cu altă FIFA (2007 spre exemplu), jucătorii se mişcă mai încet.
Da, jucatorii se misca mai incet in timpul sprintului, cu mingea la picior, pentru ca 'sefii' au vrut sa para mult mai real. Nu ca la 07-08 etc, unde bagi un sprint .. dai 2 pase => gol :)
----------------------------------------
VIPSZONEGAMES RO
----------------------------------------
FORUMUL vă stă la dispoziţie !

Image
__________________________________________________________________________________________________________________________________

MixCloud | SoundCloud | YouTube - Y!M:[email protected]
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 427 guests