Vodlocker

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
VegaS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5963
Joined: 28 Sep 2014, 16:12
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost intermediar
Fost membru Club eXtreamCS
Fond eXtream: 0
Location: Zalău, Sălaj

29 Jun 2015, 20:39

Da, dar din 10 views vreo 5-6 se contorizează. Și trebuie să se uite vreo 3-4 minute.
Apoi link-ul filmului/serialului trebuie pus pe site-uri gen iwatchonline... lăsând comentarii pe acolo, ca să strângi views din USA/Canada... Dacă faceți upload la 1000 de episoade, nu înseamnă că și câștigați. Trebuie să puneți numai de anul acesta. Trebuie postate dimineața, când ies episoadele noi. Aveți de făcut download/upload/promovat
iar pe la 7-8 să fiți ready de postat, că sunt alte câteva mii care așteaptă, ca și voi. Ai nevoie de timp și voință mare. Cred că voi încerca și eu, așa, cât să-mi fac o idee și mai ales dacă generatoarele de views ajută la ceva.
De plătit vă plătește, atâta doar să nu spam-ați (prea mult) site-urile, că vă luați ban și nu mai aveți unde promova link-urile. Enjoy!
RoyalServer
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

29 Jun 2015, 20:40

TzUcK wrote:Site-ul plateste . Nu o sa pun dovezi de plata , sunt destule pe internet . Acest site fiind unul dintre cele mai serioase website-uri de acest gen .
Exact.
Acum, normal ca faci greu $ daca nu ai trafic, pacat ca baiatul nu a specificat si cum faci trafic.

P.S: Sunt atatea jurnale pe clubptc in legatura cu vodlocker si cu ce site-uri poti folosi ca sa faci trafic , dati un ochi acolo sau dati un search pe google.

Pe mine vodlocker ma plateste, de acolo am facut majoritatea banilor, si bani seriosi, aveam zile si cand faceam 10$/zi. Dar daca ai o viteza la internet de 1 mb/s la torrent, nu te astepta sa faci mult..

In acest domeniu iti trebuie cel putin o viteza medie de 10mb/s pe torrent si mult timp. Este adevarat, nu trebuie sa investesti ca sa faci bani, dar daca vrei sa faci calumea trebuie investit pentru anumite conturi pe diferite site-uri de publicitate.
User avatar
Teamprinsff
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 232
Joined: 03 Apr 2015, 16:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Am sa scriu intr-o carte.
Detinator server CS: Fost
SteamID: XXXXXXXXXXX
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti

29 Jun 2015, 20:40

sunt smecher si nu ma inregistrez pe reff tau.
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

29 Jun 2015, 20:43

TzUcK wrote:Site-ul plateste . Nu o sa pun dovezi de plata , sunt destule pe internet . Acest site fiind unul dintre cele mai serioase website-uri de acest gen .
Daca prezinti un serviciu, prezinta-l cu tot tacamul... ai sa-ti dau un exemplu...eu sunt Iohanes...ma crezi chiar daca refuz sa-ti arata dovada de pe buletin? :))
DavidDaniel
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 6
Joined: 24 Jun 2015, 17:25
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

29 Jun 2015, 21:41

Salut tuturor!

Raspund pentru cei care vor sa stie mai multe, va astept pe id`ul meu de skype.
Ideea este sa postezi cat mai multe seriale/filme DE TOP pe cat mai multe site`uri.
Este o treaba de lunga durata dar se merita, eu va spun ce fac pentru ca sunt incepator dar stiu ca exista un potential in vodlocker.

Adica ce fac eu ...
1. imi fac cont pe vodlocker.com

2. intru pe Upload Files

3. click pe copy files

mai departe deschid alta pagina si intru pe http://watchseries-online.ch/
- click pe last 350 eps. - click pe oricare
mai departe click pe "all hosts" si cautati vodlocker.com
click pe oricare host cu voldocker, se va deschide o fereastra si copiati link`ul si PASTE in copy file dupa vodlocker.com

click pe COPY LINKS ABOVE, in acel moment veti avea propiul link al serialului respectiv si va duceti inapoi pe pagina de unde ati accesat link`ul si click pe add si SAVE.

Nu sunt bun in a prezenta, dar practic acest lucru si sunt dispus sa va arat.

Un link ca sa va explice mai bine http://vodlocker.com/make_money.html

Salut!
User avatar
alynut
Administrator
Administrator
Posts: 7126
Joined: 02 Jul 2012, 06:31
Detinator Steam: Da
CS Status: In concediu, activez mai rar .
SteamID: alynut991
Reputatie: Fost Administrator
Fost Intermediar
Location: Bucuresti
Has thanked: 183 times
Been thanked: 446 times

29 Jun 2015, 21:49

Salut .
Am uploadat un film fanst and furios 7 l-am postat pe site ul asta http://topfilmenoi.biz/2015/04/fast-and-furious-7-2015/
al 2lea player, faza e ca doar eu vad acel player, am intrat la altii in pc si nu le apare nu pot viziona filmu doar eu .
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

29 Jun 2015, 21:58

Aline la mine se vede...problema mica este ca se incarca un pic mai greu...si inca o problema...al tau e filmat in cinema... iti dau eu player pentru film HD....

David sa inteleg ca este un site de upload filme care te plateste pentru view? Apropo pe site are si optiunea de ati adauga subtitrarea din PC?
Last edited by alynut on 29 Jun 2015, 22:03, edited 1 time in total.
Reason: Da te plateste pentru view, nu are acea optiune trebuie sa urci filme deja subtitrate .
User avatar
fan_haulin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2592
Joined: 08 Jun 2010, 20:35
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 271 times
Been thanked: 106 times
Contact:

29 Jun 2015, 22:06

Dovezi de plata ?
User avatar
alynut
Administrator
Administrator
Posts: 7126
Joined: 02 Jul 2012, 06:31
Detinator Steam: Da
CS Status: In concediu, activez mai rar .
SteamID: alynut991
Reputatie: Fost Administrator
Fost Intermediar
Location: Bucuresti
Has thanked: 183 times
Been thanked: 446 times

29 Jun 2015, 22:18

fan_haulin wrote:Dovezi de plata ?
Site-ul este serios plateste, sunt sute de dovezi de plata .

http://i59.tinypic.com/x6hmw4.png
http://i59.tinypic.com/2vb3s54.png
http://i58.tinypic.com/dgscx4.png

M-am apucat si eu intr-un timp de el, doar ca trebuie sa ai vizite din alte tari sa faci multi $ pentru romania plateste putin .
User avatar
CRAZE
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 641
Joined: 04 Dec 2014, 18:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (noua luni)
Unban achitat
Fond eXtream: 0
Location: California
Contact:

29 Jun 2015, 22:26

Merită de încercat ?
DavidDaniel
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 6
Joined: 24 Jun 2015, 17:25
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

29 Jun 2015, 22:31

Un sfat ar fi sa nu folositi site-uri romanesti pentru ca nu o sa faceti cine stie ce :))), inca un sfat ar fi sa mergeti doar pe seriale DE TOP|

si in legatura cu dovezi de plata eu nu am ce sa-ti arat pentru ca sunt boboc , cauta pe net si o sa gasesti mii de dovezi si etc

Maine am timp sa va arat live cum procedez eu

P/S http://vodlocker.com/make_money.html
User avatar
TzUcK
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2947
Joined: 19 Jul 2009, 15:44
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 70 times
Been thanked: 140 times
Contact:

29 Jun 2015, 22:53

DRS wrote:
TzUcK wrote:Site-ul plateste . Nu o sa pun dovezi de plata , sunt destule pe internet . Acest site fiind unul dintre cele mai serioase website-uri de acest gen .
Daca prezinti un serviciu, prezinta-l cu tot tacamul... ai sa-ti dau un exemplu...eu sunt Iohanes...ma crezi chiar daca refuz sa-ti arata dovada de pe buletin? :))
Salut , nu eu sunt creatorul subiectului si nu e interesul meu sa il prezint . Eu doar am spus care este parerea mea deoarece activez de ceva timp si am un venit pasiv doar din acest domeniu , adica nu lucrez de mult cu ei si totusi mai castig ceva .

EDIT dupa comm mod : Nu doresc sa stie lumea cat si ce fac . Prefer sa raman anonim . Multumesc !
Last edited by DRS on 29 Jun 2015, 22:58, edited 2 times in total.
Reason: Ok, am inteles dar ca sa argumentezi postul tau si a lui David, trebuia niste dovezi...nu ma intereseaza cele de pe net.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information