WarGods ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
kidd0x
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1054
Joined: 06 Oct 2018, 14:41
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/kidd0x/
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Location: Constangeles
Discord: kidd0x
Has thanked: 172 times
Been thanked: 81 times

04 Oct 2021, 00:26

Stie cineva ce se intampla cu wg de este off?
RoyalServer 2
zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 840
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

04 Oct 2021, 10:20

Se pare ca hostul a fost suspendat, banuiesc ca pentru neplata. In orice caz, in ultimul timp, era o porcarie de site plina de reclame. Cu greu iti dadeai seama pe ce sa dai click ca sa nu ti se deschida vreo reclama la frigidere sau trotinete electrice. Oricum.. cui ii pare rau dupa el? Un admin bun face cat 1000 wargods-uri. Era cea mai proasta metoda de a testa un jucator pentru coduri, de asta majoritatea serverelor de calitate au interzis verificarea prin el. O metoda facuta pentru admini fara experienta, cu 3 ore (maxim) de CS jucate, sau pentru orbi, care nu isi pot da seama cu ochiul liber cand au parte de un codat. De asemenea, daca ne referim la Shield lor (parca aveau si asa ceva), HLDS-Shield face cat 1000 wargods-uri. Nu vad nici un motiv pentru care cineva ar mai folosi wargods in 2021.
User avatar
eXeDuS1
Membru nou
Membru nou
Posts: 1
Joined: 01 Oct 2021, 09:12
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time

04 Oct 2021, 12:53

zark wrote:
04 Oct 2021, 10:20
Se pare ca hostul a fost suspendat, banuiesc ca pentru neplata. In orice caz, in ultimul timp, era o porcarie de site plina de reclame. Cu greu iti dadeai seama pe ce sa dai click ca sa nu ti se deschida vreo reclama la frigidere sau trotinete electrice. Oricum.. cui ii pare rau dupa el? Un admin bun face cat 1000 wargods-uri. Era cea mai proasta metoda de a testa un jucator pentru coduri, de asta majoritatea serverelor de calitate au interzis verificarea prin el. O metoda facuta pentru admini fara experienta, cu 3 ore (maxim) de CS jucate, sau pentru orbi, care nu isi pot da seama cu ochiul liber cand au parte de un codat. De asemenea, daca ne referim la Shield lor (parca aveau si asa ceva), HLDS-Shield face cat 1000 wargods-uri. Nu vad nici un motiv pentru care cineva ar mai folosi wargods in 2021.
Exact, mi se pare o prostie in primul rand, pe majoritatea serverelor de respawn pe care am jucat am luat ban pentru ca nu am dat wargods asta, cand eu sunt jucator curat de cand m-am apucat de cs, efectiv adminii care nu stiu sa isi dea seama daca respectivul este codat, inseamna ca sunt, cum ai spus si tu, fara experienta.
User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

04 Oct 2021, 13:47

User avatar
Laurentiu P.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2550
Joined: 10 Jul 2013, 21:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fond eXtream: 100
Has thanked: 26 times
Been thanked: 64 times
Contact:

04 Oct 2021, 14:50

Acel moment ca joci cu wall și îți cere WG și tupeu dai verificarea de la alt jucător curat, cu același nume... mai apoi anunță că esti "clean" 🤣

On: o prostie cu WG mai ales de când au băgat adsense(sau ce e), și fix din momentul ala am evitat orice accesare a site-ului....
no...
User avatar
Scooby-Doo
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 271
Joined: 23 Oct 2014, 23:27
Detinator Steam: Da
CS Status: ~Online~
Detinator server CS: ZOMBIE.OLDGODS.RO
SteamID: darian433
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Discord: Darian433#0850
Has thanked: 21 times
Been thanked: 16 times
Contact:

05 Oct 2021, 00:15

Addicted:- wrote:
04 Oct 2021, 13:47
ia legatura cu tiger https://steamcommunity.com/id/amx_tiger
alta metoda? de 2 zile i-am dat ad si n-a raspuns.
Discord: Darian433#0850

Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information