Windows vista + serial ! URGENT ! [rezolvat!]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
shadikul
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 07 Jan 2009, 23:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: DND
Detinator server CS: cs.warseries.net

29 Jan 2009, 17:44

Cine imi poate da "FAST" un torrent cu windows vista cu serial cu tot...Sper ca fara buguri...Nu conteaza 32x 64x ! Multumesc !
Un clan eSports care vrea sa adauge un star la lumea gamingului.Clanul este inca in formare.Cautam membri pentru DotA , Counter-Strike baieti , Counter-Strike fete , Fifa si curse.Deocamdata clan-leaderi ne trebuie pentru Counter-Strike fete , fifa si racing.Pentru orice informatie legata de membrii , orice fel de intrebari , raporturi , discutii , probe trimiteti un e-mail la [email protected] ; [email protected] si asteptati-va raspunsul.

Site: www.higaming.eu
iRC Channel : #higaming
RoyalServer
shadikul
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 07 Jan 2009, 23:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: DND
Detinator server CS: cs.warseries.net

29 Jan 2009, 18:00

Multumesc mult ! :x
Un clan eSports care vrea sa adauge un star la lumea gamingului.Clanul este inca in formare.Cautam membri pentru DotA , Counter-Strike baieti , Counter-Strike fete , Fifa si curse.Deocamdata clan-leaderi ne trebuie pentru Counter-Strike fete , fifa si racing.Pentru orice informatie legata de membrii , orice fel de intrebari , raporturi , discutii , probe trimiteti un e-mail la [email protected] ; [email protected] si asteptati-va raspunsul.

Site: www.higaming.eu
iRC Channel : #higaming
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 414 guests