15 years after that fucking day !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Amun
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2004
Joined: 06 Apr 2008, 22:03
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Sawyer
Fost Moderator
Has thanked: 80 times
Been thanked: 116 times

22 May 2012, 20:08

d3iu18 wrote:
rex wrote:
d3iu18 wrote:Ba cand va aud ca vorbiti de astia asa, ii divinizati in ***, pisamas pe ei de raperi.
Ei au o cultura si o traditie , intr-adevar merita respect, nu ca voi , manelisti imputiti cu telefoanele la maxim pe strada si sprey-ati la cuur..
P.S: Sorry pentru limbaj si off-topic , dar este puru' adevar.. .
Bine ma. Cand o sa ai si tu nunta (daca o sa ai) sa te distrezi pe muzica lui Notorius
vezi tu .. cam asta e diferenta intre tine si mine sau rex .
in timp ce tu te rupi pe salam la nunta ta, gandeste-te ca peste cativa ani il vei creste pe fiul tau si te va ruga sa ii arati si lui un videoclip de la nunta ta , moment mai penibil ca ala in care se va auzi muzica lui salam si guta nu cred ca exista .
RoyalServer
d3iu18
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 40
Joined: 19 May 2012, 09:50
Detinator Steam: Da
CS Status: s3x
Detinator server CS: CSDM.ForceGS.RO
SteamID: fanta60
Location: Severin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Contact:

22 May 2012, 20:37

Eu n-am zis ca nu imi place cum canta, da` nici chiar asa. Cand mai va aud "RESPECT DRAGON" sau altii cedry2k :-j duceti-va frate ! , canta foarte misto, da` nu sa ii divinizez in *** .. Amun de ce sa fie un moment penibil cand toata lumea baga manele la nunta ? Eu sincer iti spun, pana acum n-am vazut pe cineva care sa puna la nunta rap, deci
Hai pe ForceGS.Ro !
Amun
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2004
Joined: 06 Apr 2008, 22:03
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Sawyer
Fost Moderator
Has thanked: 80 times
Been thanked: 116 times

22 May 2012, 20:47

d3iu18 wrote:Eu n-am zis ca nu imi place cum canta, da` nici chiar asa. Cand mai va aud "RESPECT DRAGON" sau altii cedry2k :-j duceti-va frate ! , canta foarte misto, da` nu sa ii divinizez in *** .. Amun de ce sa fie un moment penibil cand toata lumea baga manele la nunta ? Eu sincer iti spun, pana acum n-am vazut pe cineva care sa puna la nunta rap, deci
nu a zis nimeni ca ii divinizeaza dar sunt oameni care au pus bazele unui gen muzical respectat in ziua de astazi . nu a spus nimeni de rap la nunti , tu ai generalizat dintr-un simplu comentariu .
poti pune o multime de alte genuri la nunti in afara de manele si rap . (ex. dance,populara,clasica)
Si nu mai spune tu ca "toti" baga manele la nunta , probabil ai orizonturile atat de mici incat nu ajungi sa vezi o nunta in adevaratul sens al cuvantului .
User avatar
claudiu25
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3282
Joined: 18 Dec 2010, 22:43
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: nu detin
SteamID: nu am
Has thanked: 98 times
Been thanked: 420 times
Contact:

22 May 2012, 21:46

d3iu18 wrote:Eu n-am zis ca nu imi place cum canta, da` nici chiar asa. Cand mai va aud "RESPECT DRAGON" sau altii cedry2k :-j duceti-va frate ! , canta foarte misto, da` nu sa ii divinizez in *** .. Amun de ce sa fie un moment penibil cand toata lumea baga manele la nunta ? Eu sincer iti spun, pana acum n-am vazut pe cineva care sa puna la nunta rap, deci
Fratie, daca nu iti place cultura lor, stilul lor de viata si muzica lor, eu zic sa nu te mai bagi ca rahatul in ploaie si sa comentezi despre ei. Nu iti place muzica lor, nu asculti muzica lor, si NU STII NIMIC DESPRE EI dar totusi tu vii si te bagi aici in topic comentand despre ei :| Pai cum vine asta ? :))

Nu iti place... nu asculti, nu te uiti, nu comentezi. Asculti ce-ti place si bine!

Nu vreau sa ma cert cu nimeni pe aici, dar chiar intreci masura!
Aşa cum pot renunţa la fumat pentru că nu fumez,
Nu pot să renunţ la scris pentru că nu am talent.


- Marin Sorescu
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

22 May 2012, 22:41

d3iu18 wrote:Eu n-am zis ca nu imi place cum canta, da` nici chiar asa. Cand mai va aud "RESPECT DRAGON" sau altii cedry2k :-j duceti-va frate ! , canta foarte misto, da` nu sa ii divinizez in *** .. Amun de ce sa fie un moment penibil cand toata lumea baga manele la nunta ? Eu sincer iti spun, pana acum n-am vazut pe cineva care sa puna la nunta rap, deci
A diviniza nu-i tot una cu a respecta, te rog rectifica.
d3iu18
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 40
Joined: 19 May 2012, 09:50
Detinator Steam: Da
CS Status: s3x
Detinator server CS: CSDM.ForceGS.RO
SteamID: fanta60
Location: Severin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Contact:

22 May 2012, 22:50

claudiu25 - puteam sa jur ca tu o sa intervii, marele iubitor de rapperi .


Ultimul meu post aici.
Hai pe ForceGS.Ro !
User avatar
claudiu25
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3282
Joined: 18 Dec 2010, 22:43
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: nu detin
SteamID: nu am
Has thanked: 98 times
Been thanked: 420 times
Contact:

23 May 2012, 14:47

d3iu18 wrote:claudiu25 - puteam sa jur ca tu o sa intervii, marele iubitor de rapperi .


Ultimul meu post aici.
Pai cum sa nu intervin, daca eu sunt rapper si tu te rupi pe salam acasa si vii si comentezi de Cedry2k si multi altii cand tu nu nu ai habar nimic despre ei. Dai dovada de lipsca de bibilica.
Aşa cum pot renunţa la fumat pentru că nu fumez,
Nu pot să renunţ la scris pentru că nu am talent.


- Marin Sorescu
User avatar
zeus4s
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2621
Joined: 02 May 2010, 08:54
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back.
Reputatie: Ban 3 luni
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: New York
Has thanked: 4 times
Been thanked: 300 times
Contact:

23 May 2012, 14:53

Nu a fost o mare personalitate , totusi RIP.
User avatar
claudiu25
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3282
Joined: 18 Dec 2010, 22:43
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: nu detin
SteamID: nu am
Has thanked: 98 times
Been thanked: 420 times
Contact:

23 May 2012, 15:07

zeus4s wrote:Nu a fost o mare personalitate , totusi RIP.
Defapt, a fost una dintre cele mai mari! :)

http://ro.wikipedia.org/wiki/The_Notorious_B.I.G.
Aşa cum pot renunţa la fumat pentru că nu fumez,
Nu pot să renunţ la scris pentru că nu am talent.


- Marin Sorescu
User avatar
LEVIS+
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3297
Joined: 12 Jul 2011, 12:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost intermediar
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost detinator war.eXtreamCS.com
Fost manager rs.eXtreamCS.com
Fost manager dr.eXtreamCS.com
Location: Constanţa
Has thanked: 104 times
Been thanked: 342 times
Contact:

23 May 2012, 15:13

claudiu25 wrote:
d3iu18 wrote:claudiu25 - puteam sa jur ca tu o sa intervii, marele iubitor de rapperi .


Ultimul meu post aici.
Pai cum sa nu intervin, daca eu sunt rapper si tu te rupi pe salam acasa si vii si comentezi de Cedry2k si multi altii cand tu nu nu ai habar nimic despre ei. Dai dovada de lipsca de bibilica.
Cand va vad ca sariti sa-i aparati pe raperii vietii , parca va dau de mancare.
Inteleg ca esti rapper ca il asculti pe Cedry pe Chimi pentru ca sti romana , da' de la grasu asta ce intelegi tu ? Face gaura in Atlantic daca cade din avion.
Nu sunt rapper - mai ascult cateva care imi plac dar e aiurea. Doar Eminem imi place cum canta dintre toti rapperii americani.
"În viaţă întâlneşti o mulţime de lume şi câţiva oameni." - Moliere
User avatar
claudiu25
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3282
Joined: 18 Dec 2010, 22:43
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: nu detin
SteamID: nu am
Has thanked: 98 times
Been thanked: 420 times
Contact:

23 May 2012, 15:23

LEVIS+ wrote:
claudiu25 wrote:
d3iu18 wrote:claudiu25 - puteam sa jur ca tu o sa intervii, marele iubitor de rapperi .


Ultimul meu post aici.
Pai cum sa nu intervin, daca eu sunt rapper si tu te rupi pe salam acasa si vii si comentezi de Cedry2k si multi altii cand tu nu nu ai habar nimic despre ei. Dai dovada de lipsca de bibilica.
Cand va vad ca sariti sa-i aparati pe raperii vietii , parca va dau de mancare.
Inteleg ca esti rapper ca il asculti pe Cedry pe Chimi pentru ca sti romana , da' de la grasu asta ce intelegi tu ? Face gaura in Atlantic daca cade din avion.
Nu sunt rapper - mai ascult cateva care imi plac dar e aiurea. Doar Eminem imi place cum canta dintre toti rapperii americani.
Grasu ala ? Grasu ala / Tu nu realizezi ce spui, zici ca asculti Eminem, daca te intreb ceva despre el, n-ai habar ma omule!

Vrei sa pari smecher si tu ca-ti dau cu parerea despre rapperi si ca stii cum sa-i abordezi, dar defapt spui numai prostii.

Tu crezi ca eu il respect pe omul ala pentru ca e gras? Putin imi pasa, si putin ma intereseaza pe mine ca e gras. Il respect pentru muzica pe care a facut-o si pentru tot ceea ce a reusit el sa realizeze atat cat a fost in viata.

Daca nu stii nimic, si daca nu iti place muzica lor, nu te mai baga ca rahatu' in ploaie sa comentezi si tu ca sa te afli in treaba, sa mai faci si tu un post pentru moderator si sa zica lumea ca esti mare inteligent.

Mai bine taci atunci cand nu stii ce vorbesti si despre ce vorbesti!
Aşa cum pot renunţa la fumat pentru că nu fumez,
Nu pot să renunţ la scris pentru că nu am talent.


- Marin Sorescu
User avatar
dragonashu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 11 Dec 2011, 20:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: Sunt un titan man, celebru pe oriunde.
Location: CT.94.FUG
Has thanked: 94 times
Been thanked: 97 times

23 May 2012, 15:53

claudiu te agiti prea mult, daca omu nu asculta, nu ascula, poti sa ii zici ca a fost si presedinte el tot cu aia merge.
Astia care nu stiti nu stiu de ce mai postati,faceti si voi un topic cu inna sau salam..

Si inca ceva daca nu sti ENLGEZA poti tu sa iti bagi muzica lu biggie in ureche si cand dormi ca tot degeaba.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information