zeroping.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

camelin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 133
Joined: 06 Dec 2007, 14:52
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: DA
SteamID: camelin_cs
Reputatie: Fost detinator HNS.eXtreamCS.com
Fost detinator CS3.eXtreamCS.com
Fost admin CS2.eXtreamCS.com
Fost admin DR.eXtreamCS.com
Restrictie moderator
Fost moderator
Been thanked: 1 time

26 Feb 2014, 02:05

Ba da are, daca are chitantele cum ca a platit serverele sau daca a fost pe paypal plata print-uri la cont, tranzactie + o copie de pe buletin, atunci ai cu siguranta posibilitatea sa le recuperezi.
Image

- Ts.RedFear.Ro se organizeaza in fiecare seara WN 2vs2 cu premii in bani si implicit 5vs5, detalii gasiti pe ts3. -

- Oferta KGB Hosting luna Aprilie 10 euro cu toate beneficiile incluse + xRedirect - detalii pe forum.
RoyalServer
User avatar
xinfo-
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 270
Joined: 17 Oct 2012, 21:21
Detinator Steam: Da
CS Status: LoL
SteamID: croiss_
Has thanked: 20 times
Been thanked: 13 times
Contact:

26 Feb 2014, 07:01

CIUBO. /snowyworld/ wrote:Ba chiar ar mai avea ce face, dacă pe cei de la zp i-ar durea de clienții lor s-ar interesa și s-ar schimba radical situația.. Dacă pe ei îi doare la 15km distanță, ce să faci? Încearcă să-i suni și să vorbești cu ei la telefon.
Daca nici datele corect nu le-a pus ce mai vrei ? Nu acuza firma cand e vorba de 'greseala' clientului.
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

26 Feb 2014, 09:00

CIUBO. /snowyworld/ wrote:Ba chiar ar mai avea ce face, dacă pe cei de la zp i-ar durea de clienții lor s-ar interesa și s-ar schimba radical situația.. Dacă pe ei îi doare la 15km distanță, ce să faci? Încearcă să-i suni și să vorbești cu ei la telefon.
De fapt, cei de la ZeroPing chiar sunt oameni ok... eu am luat un server de la userul essonid, dupa 3 zile a schimbat parola de la cont, dar am vorbit cu oamenii si mi-au transferat serviciul pe contul meu.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information