Zgomote [rezolvat!]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
projectileful
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1590
Joined: 19 May 2012, 09:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: BucharestHooligan
Ban 1 luna
Ban 3 luni
Utilizator neserios (tepar)
Location: UK
Has thanked: 88 times
Been thanked: 107 times

12 Aug 2012, 14:29

Kanthos wrote:Nu te mai gandi. Sfatul meu, pune-ti muzica sau mircea badea pe mp3, te ajuta sa adormi. Daca crezi ca e ceva ciudat, du-te cu cineva in pod sau du-te chiar tu singur, o sa vezi ca nu e nimic.
Unde sa se mai duca?
Vrei sa-si imagineze vreun zgomot sa crape inima in el?
Nu este de joaca cu lucrurile astea, iti provoci singur frica si poti face vreun atac de panica si mori, ai grija.

Code: Select all

while($money < 1.000.000$) $work++;
RoyalServer 2
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

12 Aug 2012, 14:31

-edit.

Redeschis la cerere! :)
User avatar
rex
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2011, 14:57
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 45 times
Been thanked: 15 times

12 Aug 2012, 20:30

ba , voi deja ati dat-o in offtopic si prostii, eu am 15 ani iar prietenu' meu are 16 , cainele era intr-o balta de sange i-a facut poza am vazut-o pe telefonu' lui , iar zgomotele sunt reale , de curios am pus aseara telefonu la inregistrat si se auzeau bataturi , odata chiar m-am trezit si am auzit , nu sunt astea in capu meu , ca daca erau in capu meu mergeam la biserica / medic .. astea nu sunt lucruri de glumit , dracii astia chiar exista , nu fantome sau chestii din astea , nu cred in astea , dar satana si astea cu toate ca nu-s de partea ei , chiar exista si s-a dovedit si la fenomene stranii si din astea , nu m-au influentat neaparat filmele , dar bataile , zgomotele , sunt reale ! spre exemplu se zice ca daca te uiti de la 3 jumate la 5 dimineata este cienva la geam , si prietena mea care are tot 15 ani de curioasa a incercat , eram la ea acasa in noaptea aia , era sa faca atac de cord dupa ce a inchis perdeaua , mi-a zis ca era o creanga cu un fel de coarne care batea in geam .. dupa cum am zis , astea nu-s lucruri de glumit , e realitatea in care traim
User avatar
projectileful
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1590
Joined: 19 May 2012, 09:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: BucharestHooligan
Ban 1 luna
Ban 3 luni
Utilizator neserios (tepar)
Location: UK
Has thanked: 88 times
Been thanked: 107 times

12 Aug 2012, 20:34

E logic ca Satana exista, este peste tot, insa trebuie doar sa ai incredere in tine si sa il tii pe Dumnezeu aproape, vorbeste cu tine, constiinta ta care este Duhul Sfant, te poti calma singur.

Code: Select all

while($money < 1.000.000$) $work++;
User avatar
KudosFAN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 560
Joined: 07 Feb 2012, 15:20
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mai joc !
Detinator server CS: Nu.
SteamID: wnnkz
Location: Oradea
Has thanked: 18 times
Been thanked: 30 times
Contact:

12 Aug 2012, 20:36

Daniel M. wrote:
KudosFAN wrote:Degeaba apelezi la biserica. Daca chiar ai vazut cu adevarat, dai cu sare la usi si la geamuri, si iati ceva facut din FIER PUR, iar daca incerca sa atace sa-l lovesti cu asta, dispare. Daca e vreo fantoma, deshumeaza corpul si dai cu sare pe oase, si dupa ii dai foc. Si ai rezolvat !
Prietene, te-ai uitat la prea multe episoade din Supernatural, sincer!!! :))

Hehehe, stiu :D. Dar na, poate merge :-??

ONTOPIC: Ba cu dracii nu e de glumit, dute la preot, sa sfinteasca si sa exorcizeze locul. Aveti grija sa nu va posedeze(Nu glumesc). Imi pare rau de tine, la varsta asta sa traiesti asftel de fenomene. Totusi as vrea si eu sa vad, poti sa pui pozele, si sunetele inregistrate? Sa ne dam si noi seama, si sa vedem daca nu ne bati joc de noi.
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

12 Aug 2012, 20:42

frate acum serios, te cred ! pune si tu zgomotele alea sa le ascultam si noi...
poate e vreun vecin de-al tau care taie lemnele noaptea,copii care arunca cu pietre, ciori ... pot fi multe explicatii ..pot fi chiar si sobolani/soareci :|
eu noaptea cand am dormit in balcon auzeam pe la 1 noaptea niste fosneturi, 10 minute numai fosneturi si am plecat din balcon :)) n-am mai dormit acolo nici in ruptul capului
User avatar
Mark. xPeria
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3096
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

12 Aug 2012, 20:43

Scuze că mă bag după ce s-a rezolvat dar nu mă pot abţine. Să ştiţi că chestiile astea sunt în mare parte adevărate. Eu de obicei seara pe la 11-12 stau cu lumina stinsă în cameră (cu toate că stau într-un bloc de 10 etaje) văd la capul patului nişte umbre cu coada ochiului şi când întorc capul să văd ce e dispar. Mi s-a mai întâmplat odată să visez că, camera mea era plină de demoni şi pot să jur cu mâna pe inimă că am văzut o siluetă neagră la capul patului stând nemişcată şi uitându-se fix la mine. Pur şi simplu am încremenit. Şi nu sunt tâmpit să mă afecteze filmele de groază + că am şi 18 ani, aproape 19 şi nu văzusem nici film de groază de zile bune.

Sfatul meu este să o laşi mai moale cu asemenea filme care te bagă în sperieţi de-abinelea şi să vezi ceva care chiar merită văzut la vârsta ta.
HAZZELIKES!
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 161
Joined: 01 Jun 2012, 20:58
Detinator Steam: Da
Location: Neverland
Has thanked: 12 times
Been thanked: 15 times

12 Aug 2012, 20:45

rex wrote:cainele era intr-o balta de sange i-a facut poza am vazut-o pe telefonu' lui , iar zgomotele sunt reale , de curios am pus aseara telefonu la inregistrat si se auzeau bataturi
Daca pui aceste dovezi pe forum, te cred. Altfel, nu.
User avatar
KudosFAN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 560
Joined: 07 Feb 2012, 15:20
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mai joc !
Detinator server CS: Nu.
SteamID: wnnkz
Location: Oradea
Has thanked: 18 times
Been thanked: 30 times
Contact:

12 Aug 2012, 20:47

Sau uitate la Supernatural. Eu inainte sa urmaresc serialul ma cacam pe mine cand veneam seara acasa, si cand eram singur acasa(chiar si ziua). Dar dupa asta nu mai am probleme, mi-am facut curaj. Poate unii o sa spuneti ca sunt *****, ca sunt copil, etc. Dar pentru mine acest serial ma invatat sa nu-mi mai fie frica. Si sa stici ca frica asta o aveam dintro experienta paranormala ;). Rex daca as fi in pielea ta, m-as speria, dar as actiona cat mai repede. Bafta.
User avatar
Mark. xPeria
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3096
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

12 Aug 2012, 20:49

Doamne ce sfaturi puteţi să daţi unii. Din moment ce vedeţi că ceva în care credeţi sau nu vă sperie de vă cad chiloţii de ce vă mai uitaţi fraţilor la ele ? Ca să aveţi traume toată viaţa ? /:)
User avatar
KudosFAN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 560
Joined: 07 Feb 2012, 15:20
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mai joc !
Detinator server CS: Nu.
SteamID: wnnkz
Location: Oradea
Has thanked: 18 times
Been thanked: 30 times
Contact:

12 Aug 2012, 20:51

Te referi la postul meu?
User avatar
Mark. xPeria
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3096
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

12 Aug 2012, 20:51

Nu neapărat la postul tău.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 682 guests