Zgomote [rezolvat!]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
rex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 08 Oct 2011, 14:57
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 45 times
Been thanked: 15 times

12 Aug 2012, 20:53

bun , in sfarsit v-am convins ca nu glumesc , iar sunetele / pozele nu am sa le pot pune fiind ca de ceva timp sunt in vacanta in Cluj la cineva si e cam pustie zona , in Floresti , iar nu am cablu de date aici ..bataile nu se aud de afara , pe cine am vecin au doar 2 copii de 5,6 ani care dorm bustean la ora aia , sobolani/soareci nici vorba pe aici, lemne nu sunt aici ..voi degeaba radeti , eu de exemplu m-am trezit azi noapte si am auzit o bataie puternica si ceva miscandu-se langa pat , va spun ca am simtit un gol in stomac si mi-au incremenit ochii , nu ca as fii terorizat , dar astea nu sunt lucruri de care trebuie sa radeti , pun pariu ca daca vi se intampla ceva si sunteti singuri acasa cum sunt eu pun pariu ca v-ati pisa pe voi de frica casa e foarte mare , multe camera .. si aseara am coborat sa ma conving ca nu e nimic dar am auzit ceva ca un animal chinuit si am luat-o la fuga era sa cad pe scari nici becurile nu le-am mai gasit..


Iar BoOm.wero , sa stii ca filmele nu m-au influentat , nu mi-e frica de monstrii mutanti fantome , pentru ca stiu ca nu exista , eu mai tare ma gandesc la satan , el exista si umbla in toate colturile sa faca rau si din astea..
RoyalServer 2
XSS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 05 Aug 2012, 13:21
Detinator Steam: Da
CS Status: SA:MP Expert !
Detinator server CS: 84.247.54.87:27015
SteamID: Privat :)
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times
Contact:

12 Aug 2012, 20:55

Cheama un preot de urgenta.
User avatar
Mark. xPeria
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

12 Aug 2012, 20:57

Nu am zis că te-ar fi înfluenţat filmele ci spuneam asta la modul general. Ne poţi pune o poză cu casa ta ? Să vedem şi noi zona ?
Gogames
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 07 Apr 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Stau pe scaun
Detinator server CS: Cs.gogames.ro
Reputatie: Restrictie mesaje private (Exp. 13 aug. 2012)
Location: Timisoara
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Contact:

12 Aug 2012, 20:57

KudosFAN wrote:Te referi la postul meu?
din curiozitate cati ani ai ?


ON: Mintea joaca feste
Image
User avatar
Mark. xPeria
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

12 Aug 2012, 20:59

Nu se ştie niciodată dacă chiar mintea e de vină pentru unele întâmplări inexplicabile.
User avatar
otomanu32
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

12 Aug 2012, 21:00

o intrebare: unde sunt barbatii de alta data care munceau de cand veneau acasa tremura si carnea de pe ei, nici sa manance nu puteau ?
cand va veti muta la casa voastra tot asa o sa faceti ?:| sotia voastra ce sa mai zica ?
te inteleg: 15 ani..
frate fa ceva sa te oboseasca sa fii rupt si cand vii acasa numa fantome sa nu auzi :)) Serios!!!
User avatar
KudosFAN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 07 Feb 2012, 15:20
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mai joc !
Detinator server CS: Nu.
SteamID: wnnkz
Location: Oradea
Has thanked: 18 times
Been thanked: 30 times
Contact:

12 Aug 2012, 21:02

Sau foloseste "Tabla Ouija" sa comunici cu Orice ar fi ele, si sa le spui sa plece.
User avatar
warclau
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 322
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

12 Aug 2012, 21:02

Cred ca e de la filmele alea la care te uiti , te-au speriat prea rau . Ia-ti ceva de baut si imbata-te ca porcu in noaptea asta si sa vezi ce somn bagi dupa



KudosFAN wrote:Sau foloseste "Tabla Ouija" sa comunici cu Orice ar fi ele, si sa le spui sa plece.

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Dean Winchester , ce ai tati ?
User avatar
Mark. xPeria
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

12 Aug 2012, 21:03

Eu zic să te duci să alergi prin pădure, să stai puţin la aer curat şi să îţi limpezeşti mintea şi gândurile. Şi poate vei uita cele întâmplate.

@wacrlau el are 14 ani şi vrei să o dea în alcool ?
User avatar
KudosFAN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 07 Feb 2012, 15:20
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mai joc !
Detinator server CS: Nu.
SteamID: wnnkz
Location: Oradea
Has thanked: 18 times
Been thanked: 30 times
Contact:

12 Aug 2012, 21:06

Nu glumesc la faza asta, de ce nu ?
User avatar
Mark. xPeria
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

12 Aug 2012, 21:08

Dacă foloseşti tabla ouija atunci când auzi asemenea zgomote poţi să te muţi din casă. Nu recomand să o foloseşti dacă nu mai eşti cu cineva lângă tine. Mulţi care au încercat să facă asta singuri abia au scăpat cu viaţă.
User avatar
Cristiann
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 505
Joined: 17 Jul 2009, 16:56
Detinator Steam: Nu
CS Status: Livin' in da' hood baby!
Detinator server CS: Nu
SteamID: N/A
Reputatie: Nume anterior: traznituu
Location: Calarasi
Has thanked: 67 times
Been thanked: 28 times

12 Aug 2012, 21:09

Banuiesc ca totul este in mintea ta, probabil din cauza ca te uiti la prea multe filme horror sau joci multe jocuri de genul horror. Iti aduci aminte de ce se intampla in filmu' ala si auzi acele voci in mintea ta. Asta se intampla. Mai iesi pe afara, oxigeneaza-ti creieru' nu sta intruna numai in casa si te uita la filme.
Image Image
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

[regulia][/regulia]
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information