Ziua care a schimbat lumea

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

NnNN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Detinator Steam: Da
CS Status: Beau si petrec
Detinator server CS: respawn
SteamID: XXXXXX
Has thanked: 71 times
Been thanked: 9 times

11 Sep 2010, 20:30

Xcite wrote:Dar cladirile in zeigest daca te uiti atent cand cad , cad de la mijloc , se prabuesc , si arata de aproape cum sunt nite 'bombe' pe cladiri , nu putea sa se prabuseaja deacolo daca avioanele au explodat mai sus de acel loc , cu mult . Uitate la acel documentar sa vezi .
Alea nu sunt bombe ma, cand a intrat avionul in cladire fii atent ca sunt bucati din cladire iesite in exterior, daca ma insel zi faza la ce minut/e , secunda/e
http://www.youtube.com/watch?v=--7sWuj7PJo - Dedicatie pentru toti plagiatori.

Barbatul se indragosteste de ceea ce vede,femeia de ceea ce aude
Diferenta dintre oamenii prosti si cei destepti e ca prostii fac mereu aceeasi greseala, iar desteptii fac mereu alta.
Xcite
Membru, skill +2
Membru, skill +2
CS Status: CS TIME DND !
Reputatie: Ban 3 luni !
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Has thanked: 94 times
Been thanked: 56 times

11 Sep 2010, 20:43

NnNN wrote:
Xcite wrote:Dar cladirile in zeigest daca te uiti atent cand cad , cad de la mijloc , se prabuesc , si arata de aproape cum sunt nite 'bombe' pe cladiri , nu putea sa se prabuseaja deacolo daca avioanele au explodat mai sus de acel loc , cu mult . Uitate la acel documentar sa vezi .
Alea nu sunt bombe ma, cand a intrat avionul in cladire fii atent ca sunt bucati din cladire iesite in exterior, daca ma insel zi faza la ce minut/e , secunda/e
Te-ai uitat la zeigest ? Ei bine eu nu cred ca teai uitat , daca te uitai si stiai engleza vedeai si intelegeai ce spune acolo , ca acele erau bombe , nu sunt fragmente , sunt niste bombe puse pe cladire , nu cad sau altceva , cand a intrat avionu se vedea acea bomba pe cladire cu alb , si chiar o incercuia sa se observere . Uitate la acel video intreg ca sa vezi .
*Daca te-am ajutat cu ceva arăta-ţi recunoştinţa prin apăsarea butonului Image
Image
Image
Image
ARTHASdk
Fost moderator
Fost moderator
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 18 times
Been thanked: 35 times

11 Sep 2010, 21:53

aSh wrote::(( :( :(( :(( :( Imi aduc si eu aminte ca am dat drumul la TV la stiri in 2001 cand aveam 11 ani pe atunci si am vazut cum doua cladiri uriase care scoteau fum si pana la urma au cazut :(( si am ramas socat dar apoi in timp m-am documentat despre acele doua cladiri si m-am infuriat pe cei acei teroristi care au distrus cladirile X( X( X( dar apoi am vazut ca creierul acelei atentate teroriste a fost defapt liderul Al-Queda Osama Ben Laden,cand i-am vazut fatza mi-am dat seama ca era diabolul :|.
Am auzit ca cica Liderul ala nu mai are mult de trait ca cica sufera de o boala si va muri si ar trebui sa se predea impreuna cu toti teroristii lui americanilor si cei din NATO ;)

Am vazut ca se vor construi alte cladiri in locul celor doua cladiri gigantice :X in locul World Trade Center de acum 9 ani :(
Cine zice ca America acum 9 ani cand cele doua cladiri au cazut inseamna ca habar nu are pe ce lume e...America e prea puternica ca sa fie infranta ;) si noi Romania ar trebui sa tinem cu ea,fiindca astfel noi nu am exista fara S.U.A /:)
vreo 10 minute cred ca am ras =))))))))))))))))))))))))) doamne cum esti ba
nu cred ca este ziua care a schimbat lumea , deoarece nu a afectat pe toata lumea so....
"Atunci visul unui pusti era un mountain bike
Acum e sa ajunga cel mai bun la counter strike"

Keep growing !
t1geR
dejoc
Fost moderator
Fost moderator
Has thanked: 116 times
Been thanked: 100 times

11 Sep 2010, 21:57

vintyla wrote:Cum arata momentan locul ala? are vreunu poze?
=)) , aceiasi intrebare am pus-o eu in 2002
d@nuTz
Membru, skill +2
Membru, skill +2
CS Status: Always first.
Detinator server CS: CS.Ecila.Ro
SteamID: blacklife4cs
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 63 times
Been thanked: 39 times

11 Sep 2010, 22:26

Cutremuratoare imagini.. dar nu cred ca nici pana acum nu se stie daca a fost de vina guvernul american sau cei din Al Quaeda.
Cand vedeam imaginile alea la Tv..acum 9 ani nu prea imi dadeam seama ce se intampla.. aveam 6 ani.. dar vedeam ca parintii mei erau foarte atenti la Tv..
Image
NnNN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
CS Status: Beau si petrec
Detinator server CS: respawn
SteamID: XXXXXX
Has thanked: 71 times
Been thanked: 9 times

11 Sep 2010, 22:59

Xcite wrote:
NnNN wrote:
Te-ai uitat la zeigest ? Ei bine eu nu cred ca teai uitat , daca te uitai si stiai engleza vedeai si intelegeai ce spune acolo , ca acele erau bombe , nu sunt fragmente , sunt niste bombe puse pe cladire , nu cad sau altceva , cand a intrat avionu se vedea acea bomba pe cladire cu alb , si chiar o incercuia sa se observere . Uitate la acel video intreg ca sa vezi .

Pune ma video aici si zi la cate secunde se petrece sa inteleaga toata lumea.
http://www.youtube.com/watch?v=--7sWuj7PJo - Dedicatie pentru toti plagiatori.

Barbatul se indragosteste de ceea ce vede,femeia de ceea ce aude
Diferenta dintre oamenii prosti si cei destepti e ca prostii fac mereu aceeasi greseala, iar desteptii fac mereu alta.
VINTYLA #
Membru, skill +4
Membru, skill +4
CS Status: Do more !
Detinator server CS: CS.EXTREAM.RO
SteamID: VINTILA23
Has thanked: 112 times
Been thanked: 85 times

11 Sep 2010, 23:44

dejoc wrote:
vintyla wrote:Cum arata momentan locul ala? are vreunu poze?
=)) , aceiasi intrebare am pus-o eu in 2002
Eu chiar as vrea sa vad de la fata locului :D
STIINTA NU MOARE !
gfxart
Utilizator restrictionat
Utilizator restrictionat
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

11 Sep 2010, 23:47

ba ash am ras cu lacrimi la ce ai scris tu dar parca te intrece kio42 cu "avionurile" lui =))))
Laurentiu94
Membru, skill +3
Membru, skill +3
CS Status: high
Detinator server CS: nu
SteamID: ak47moartea
Reputatie: Ban 4 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni !
Has thanked: 26 times
Been thanked: 40 times

11 Sep 2010, 23:48

aSh wrote::(( :( :(( :(( :( Imi aduc si eu aminte ca am dat drumul la TV la stiri in 2001 cand aveam 11 ani pe atunci si am vazut cum doua cladiri uriase care scoteau fum si pana la urma au cazut :(( si am ramas socat dar apoi in timp m-am documentat despre acele doua cladiri si m-am infuriat pe cei acei teroristi care au distrus cladirile X( X( X( dar apoi am vazut ca creierul acelei atentate teroriste a fost defapt liderul Al-Queda Osama Ben Laden,cand i-am vazut fatza mi-am dat seama ca era diabolul :|.
Am auzit ca cica Liderul ala nu mai are mult de trait ca cica sufera de o boala si va muri si ar trebui sa se predea impreuna cu toti teroristii lui americanilor si cei din NATO ;)

Am vazut ca se vor construi alte cladiri in locul celor doua cladiri gigantice :X in locul World Trade Center de acum 9 ani :(
Cine zice ca America acum 9 ani cand cele doua cladiri au cazut inseamna ca habar nu are pe ce lume e...America e prea puternica ca sa fie infranta ;) si noi Romania ar trebui sa tinem cu ea,fiindca astfel noi nu am exista fara S.U.A /:)
Vrei sa spui ca acum ai 20 ani ? Nu pot sa cred , dupa cum vorbesti si dupa cum scrii mai mult de 11-12 nu ai crede-ma,nu te supara dar esti prea ***** .
ON : Trist.
Image
Syl
Fost moderator
Fost moderator
CS Status: -
SteamID: -
Has thanked: 82 times
Been thanked: 114 times

12 Sep 2010, 01:53

Foarte trist...
Dar totusi au reusit sa restituie locul... in romania daca se darama un bloc dureaza 2-3 ani sa curete locul si nu mai fac nimic...
Când ţi-e dor o să te doară
Dar tu să rămâi o fiară
Că-s hiene în jurul tău gata să sară

Image
»
UnforGiveN
Utilizator neserios (tepar)
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 15 times
Been thanked: 15 times

12 Sep 2010, 02:15

aSh wrote:
BraNNNN-Dy wrote:HAHAHAHAHAH ! sorry
Nu rade ca e de plans...
Abia astept sa se tavaleasca in chinuri toti teroristii ca nu stiu decat sa omoare oameni,in rest sunt 0 :-q
Cine e impotriva S.U.A cum ar fi Cuba,Iran,Coreea de Nord si alte tari sunt tari sarace si isi merita soarta :-q

Si e asa usor sa omori oameni ? E greu sa omori un om de apoi sa omori mii , mai taci in *** din gura !

Acum am citit mai detaliat postu lu' ash si avionurile lui kio...!
And it's LOL !
aNNakin
Fost administrator
Fost administrator
CS Status: a iubi - necesar si suficient
Detinator server CS: romania.cs16.ro
SteamID: anakin_cstrike16
Reputatie: Membru Club eXtreamCS
Fost Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Lider Echipa eXtreamCS
Fost Administrator
Has thanked: 225 times
Been thanked: 772 times

12 Sep 2010, 21:57

KiduuuTz wrote:Ash, tu in 2011 aveai 11 ani ? ;))
gresit, in 2011 va avea 11 ani..
Post Reply

Return to “Discutii generale”

• Information