Zonek Cea mai praf firma? DA (convingete)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
alistar
Sustinator comunitate
Sustinator comunitate
Posts: 481
Joined: 24 Jan 2011, 09:51
Detinator Steam: Da
CS Status: zonek.ro the best
Detinator server CS: awp.zonek.ro
Location: Romania
Discord: trueantaris
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times
Contact:

24 Jan 2011, 15:57

SPLAT2010 wrote:
Lesage wrote:
GABY^^ wrote:Ii credeam seriosi , dar vad ca nu .
IDEM ! Am un prieten care sta langa owner :-> ! O cafteala :)) ?
Cafteala pentru ce ? Ai avut servicii la ei ? Te iei dupa GABY care nu a avut host la Zonek ? Cat timp o duceti bine cu server-ul nici nu apareti pe aici , hop problema cu serverul hop si voi . Jumate de aici pun pariu ca nu aveti si nu ati avut nici o legatura cu Zonek .

# little_krond - Daca totusi doreai sa discuti si sa rezolvi problema , o puteai rezolva si pe forumul de support .
Ce copii , auzi si tu cafteala.. Ce problema sa rezolve cu support-ul ca noi nu am dorit sa-i oferim sponsorizare si ne-a amenintat ca ne face de "***" . Eu i-am spus succes. Nu este clar.? Din vorbele lui reiese asta.
Oricum tot ce a postat aici este o minciuna, la fel si cei care se oftica pe noi.
Asteptam cafteala pui de morosan.
VA multumim ca ne-ati fost alaturi atata timp! https://www.zonek.ro
RoyalServer
User avatar
Awakening
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 3933
Joined: 06 Apr 2010, 11:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Plictiseala
Detinator server CS: Adio cs
SteamID: eliara
Reputatie: eXtream Mod
Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fost Manager ZM.eXtream.Ro
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: CRISTIAN
Location: Bucuresti
Discord: m_i3
Has thanked: 151 times
Been thanked: 344 times

24 Jan 2011, 15:58

In momentu in care te oftica adevaru treb sa recunosti ca ai probleme de perceptie mintala, nu sa negi
User avatar
robertMRI
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 521
Joined: 11 May 2010, 21:08
Detinator Steam: Da
CS Status: GO!
Reputatie: Fost moderator ajutator
Location: Iasinghton!
Has thanked: 13 times
Been thanked: 7 times
Contact:

24 Jan 2011, 16:07

Nu inteleg de ce tot criticati atata firma ZONEK ? :| Ca este praf, ca sunt niste copii cei care au deschis firma, ca lagul nu scade sub 100 sau ce ati mai scris voi prin posturile voastre.
Va asigur eu ca daca nu ar fi seriosi asa cum zice baitasul asta "little_krond" nu ar mai avea zeci de clienti.In trecut am avut server la ei si am fost foarte multumit de calitatea lor si de suportul acordat :), sau am un prieten care are serverul la zonek de cand s-a deschis firma asta si nu s-a plans O SINGURA data de ei.
Iar in legatura cu acea conversatie mai mult ca sigur ai bagat acolo de la tine :) unde vorbesti cu "frate , cu ba" /:)
In fine toti ati criticat aceasta firma dar numai 2-3 dintre voi au cumparat vre-un serviciu de la ei mai mult ca sigur. Astia sunt romanii, trebuie sa se afle si ei in treacat sa comenteze si ei la ceva ce nu e adevarat !!!
Atat am avut de spus ;) Pacat ca zonek este o concurenta in continuaresi multora nu le convine asta
Be smart ! :)
little_krond
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 36
Joined: 18 Sep 2010, 20:49
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time
Contact:

24 Jan 2011, 18:57

@ zonek_telecom =)) ma faci sa zambesc din nou

- cum poti fi atat de prost incat sa spui ca pozele sunt falsificate si ca eu mint? (nu sunt singurul care a primit mass-urile date de ei), dar mi se pare ceva normal sa negati

- nu oferi sponsorizari dar ne-am inteles intre noi plus ca aveam serverul de 3-4 luni
- nu te lauda cunosc fenomene ca tine 'jmecheri' in spatele monitorului cocosati, slabi, virgini si plini de cosuri
- inca una si te las :) ti-ai trimis copilasi care inca se bat cu limba romana sa dea reply la acest post?

=)) deci el zonek_telecom dupa spusele lui nu am avut serverul hostat la ei, practic as fi facut acest post ca nu miau oferit sponsorizare

te mai suporti ba? =))

@ SPLAT2010
- multi au fost clienti stai linistit :) dupa ce au vazut ce rateuri primeau au plecat la alte firme
- sa cer suport pe forumul lor? glumesti? ei nu sunt in stare sa recunoasca ca au sters contul si tu vrei suport? (cunostintele lor sunt sub 0) habar nu au de la ce a picat un server, am pus un prieten sa dea flood si culmea serverele picau dar ei tot nu stiau de ce pica

@ deidara ;x
- nu te poti astepta la mai mult din partea lor

@ Lesage
- te intrebi daca ai pe cine bate?

@ rOb3rT ;x
- tin sa cred dupa vorbele spuse de tine ca nici nu te apropi de varsta mea ca sa ma faci 'baietas'
- inainte sa ma critici pe mine si pe cei care spun si au dat adevarul pe fata ar trebui sa mai faci niste meditati la limba romana (nu de alta dar nu sti limba romana si vi ca sa ne critici) miar fi rusine
www.eurosrv.ro
Comunitatea de servere EUROSRV.ro
alistar
Sustinator comunitate
Sustinator comunitate
Posts: 481
Joined: 24 Jan 2011, 09:51
Detinator Steam: Da
CS Status: zonek.ro the best
Detinator server CS: awp.zonek.ro
Location: Romania
Discord: trueantaris
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times
Contact:

24 Jan 2011, 19:06

Nu ma pun la mintea ta , ai jignit si ceilalti baieti degeaba. Nu te mai hazarda ca nu iei sponsorizare ;) cine doreste ip-ul de la serverul lui sa-l cumpere sa-mi dea PM . 10 euro 22 sloturi paypal.
VA multumim ca ne-ati fost alaturi atata timp! https://www.zonek.ro
little_krond
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 36
Joined: 18 Sep 2010, 20:49
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time
Contact:

24 Jan 2011, 19:27

zonek_telecom wrote:Nu ma pun la mintea ta , ai jignit si ceilalti baieti degeaba. Nu te mai hazarda ca nu iei sponsorizare ;) cine doreste ip-ul de la serverul lui sa-l cumpere sa-mi dea PM . 10 euro 22 sloturi paypal.
=)) mai devreme ziceai ca nu am primit sponsorizare acu vinzi ip-ul serverului? (apropo erau 24 sloturi)

te mai intreb inca o data, tu te mai suporti =))
www.eurosrv.ro
Comunitatea de servere EUROSRV.ro
alistar
Sustinator comunitate
Sustinator comunitate
Posts: 481
Joined: 24 Jan 2011, 09:51
Detinator Steam: Da
CS Status: zonek.ro the best
Detinator server CS: awp.zonek.ro
Location: Romania
Discord: trueantaris
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times
Contact:

24 Jan 2011, 20:01

little_krond wrote:
zonek_telecom wrote:Nu ma pun la mintea ta , ai jignit si ceilalti baieti degeaba. Nu te mai hazarda ca nu iei sponsorizare ;) cine doreste ip-ul de la serverul lui sa-l cumpere sa-mi dea PM . 10 euro 22 sloturi paypal.
=)) mai devreme ziceai ca nu am primit sponsorizare acu vinzi ip-ul serverului? (apropo erau 24 sloturi)

te mai intreb inca o data, tu te mai suporti =))
putea sa fie si de 32 eu am dat o oferta.
Uite cine vrea sa-l sune il poate suna la nr. asta: 07588.730.28 Ca sa numai faceti aici posturi aiurea, va scutiti de nervi. Nu iei sponsorizare poti sa mai bagi pe 100 de siteuri ce topicuri vrei, nu te pricepi la nimic din ce avem noi nevoie in primul rand.
VA multumim ca ne-ati fost alaturi atata timp! https://www.zonek.ro
User avatar
Bogus
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3375
Joined: 19 Sep 2009, 11:38
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Has thanked: 90 times
Been thanked: 210 times

24 Jan 2011, 20:14

GATA
User avatar
am3ndam3nt
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 187
Joined: 17 Jun 2010, 14:22
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: timisoara
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

24 Jan 2011, 21:16

zonek_telecom wrote:
little_krond wrote:
zonek_telecom wrote:Nu ma pun la mintea ta , ai jignit si ceilalti baieti degeaba. Nu te mai hazarda ca nu iei sponsorizare ;) cine doreste ip-ul de la serverul lui sa-l cumpere sa-mi dea PM . 10 euro 22 sloturi paypal.
=)) mai devreme ziceai ca nu am primit sponsorizare acu vinzi ip-ul serverului? (apropo erau 24 sloturi)

te mai intreb inca o data, tu te mai suporti =))
putea sa fie si de 32 eu am dat o oferta.
Uite cine vrea sa-l sune il poate suna la nr. asta: 07588.730.28 Ca sa numai faceti aici posturi aiurea, va scutiti de nervi. Nu iei sponsorizare poti sa mai bagi pe 100 de siteuri ce topicuri vrei, nu te pricepi la nimic din ce avem noi nevoie in primul rand.

:-q :-q niciodata nu se dau date despre clienti
little_krond
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 36
Joined: 18 Sep 2010, 20:49
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time
Contact:

24 Jan 2011, 21:18

:)) ai pus numarul meu de telefon, crezi ca ma vor suna baieti si sa-mi reproseze mie ca ce? ca am dat adevaru pe fata?

inca un lucru care am uitat sa il mentionez:

tot zici ca 'cine e zonek' imi zice de dedicate nu stiu ce, cand o sa imi dai un link cu zonek firma inregistrata atunci sa te consideri doar ca esti cineva nimic mai mult pana atunci vei ramane aceiasi firma fantoma :)

lumea stie adevarul, te obosesti degeaba
www.eurosrv.ro
Comunitatea de servere EUROSRV.ro
alistar
Sustinator comunitate
Sustinator comunitate
Posts: 481
Joined: 24 Jan 2011, 09:51
Detinator Steam: Da
CS Status: zonek.ro the best
Detinator server CS: awp.zonek.ro
Location: Romania
Discord: trueantaris
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times
Contact:

24 Jan 2011, 21:24

Nu a fost clientul nostru. Oki atuncia daca suntem Fantoma ce te stresezi atata? A te-ai ofticat ca te-am refuzat ? nu iti dam nici un server Sponsorizare de la "firma noastra fantoma" mergi la alta firma cu acte in regula ;) Cum crezi tu. Numarul tau l-au dat baietii pe mess.
Last edited by alistar on 24 Jan 2011, 21:25, edited 1 time in total.
VA multumim ca ne-ati fost alaturi atata timp! https://www.zonek.ro
User avatar
Razvan
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 1589
Joined: 28 Mar 2010, 18:06
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc CSGO
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Utilizator neserios
Location: Constanta
Has thanked: 168 times
Been thanked: 106 times
Contact:

24 Jan 2011, 21:25

M`am convins.... Cand ma gandesc chiar vroiam sa iau un server de la ei :)) Multumesc o sa iti dau +1
Diferenta dintre oamenii prosti si cei destepti e ca prostii fac mereu aceeasi greseala, iar desteptii fac mereu alta.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 341 guests