Cea mai nebuneasca intamplare .

Intalniri, evenimente, petreceri, concerte, excursii, paintball, plimbari s.a.md intre membrii forumului.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Mihai
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1675
Joined: 06 Dec 2010, 14:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Learning !
Detinator server CS: Poate
SteamID: mihhhai1
Reputatie: Fost moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 58 times
Contact:

15 Jan 2012, 09:16

Pai sa nu radeti tare =))

Cand au facut ai mei nunta, am luat toti banii a 2-a zi, i-am bagat intr-o sacosa si am inceput sa-i impart pe strada =)) :))

Aveam 8 ani :| :))
RoyalServer
User avatar
FaByaN
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 980
Joined: 21 Aug 2007, 11:59
Detinator Steam: Da
CS Status: RETRAS DEFINITIV
Reputatie: Fost moderator
Fost eXtreamCS Addons Master
Fost Unbanner CS.eXtreamCS.com
Location: VASLUIANGELES
Has thanked: 8 times
Been thanked: 41 times

15 Jan 2012, 13:31

Mihai wrote:Pai sa nu radeti tare =))

Cand au facut ai mei nunta, am luat toti banii a 2-a zi, i-am bagat intr-o sacosa si am inceput sa-i impart pe strada =)) :))

Aveam 8 ani :| :))
parintii tai s-au casatorit abia cand aveai tu 8 ani?
User avatar
laurwtf
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2977
Joined: 04 Jun 2011, 10:17
Detinator Steam: Da
SteamID: Retras de mult
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (3 luni)
-1 warn (2 luni club)
Utilizator neserios (tepar)
Location: toor@nacs
Has thanked: 37 times
Been thanked: 115 times

11 Mar 2012, 08:39

Mihai wrote:Pai sa nu radeti tare =))

Cand au facut ai mei nunta, am luat toti banii a 2-a zi, i-am bagat intr-o sacosa si am inceput sa-i impart pe strada =)) :))

Aveam 8 ani :| :))
Puteai sa cumperi eXtreamCS-ul :))

OFF: Faby,ai auzit in viata ta de REcasatorire ?
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

16 Mar 2012, 11:05

Sa spun si eu acuma :)) . Era prin 2010 vara , afara foarte cald asa ca m-am hotarat sa stau cu prietena acasa la ea . Pe la amiaza ne plictiseam si hai , ce sa facem ? Hop-top sarim frumos amandoi in cada si tragem un dus frumos :> Cand era lumea mai draga auzim ca suna cineva la usa , nu am dat importanta . Peste 20-30secunde incepe sa bata cineva parca cu piciorul in usa . Ne-am luat panica ! (Ea statea doar cu maicasa acasa deoarece parintii erau divortati) Cheia e in usa ... Hai , ce sa facem ? Maicasa s-ar fi prins repede daca ne-ar fi vazut asa . Iau eu un prosop , ma sterg oleaca si ma imbrac repede , ea ramanand in baie . Ma duc la usa si cand deschid , o vad pe matusa ei (care seamana foarte bine cu maicasa ) in fata mea . Ciudat ma intreaba : De ce raspundeti asa greu ? La care imi vine in minte un raspuns : " Am fost la alergat pe camp si deoarece era prea cald am venit aici , mi-a zis ca pot face un dus " . Eu fiind imbracat si ea fiind la baie , nu si-a dat seama de cele intamplate :)).


Asa experienta sa mai traiesti !
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

17 Mar 2012, 18:35

la varsta de numai stiu cat :)) m`am ascuns in gradina ( aveam foarte multa vita-de-vie ) m`am ascuns cu catelu si ma cautat mamaia o zi in treaga si striga dupa mine madi madi si eu nu raspundeam :) se panicase trimisese vecini sa ma caute pe la prieteni etc...da bataie dupa ce am mancat :)) aooollooo =))

sau cand am pus maracini pe scaun lu mamaia =))) http://mw2.google.com/mw-panoramio/phot ... 336477.jpg
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
SPECIA!
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 219
Joined: 13 Mar 2012, 16:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times
Contact:

17 Mar 2012, 22:54

TAVY wrote:la varsta de numai stiu cat :)) m`am ascuns in gradina ( aveam foarte multa vita-de-vie ) m`am ascuns cu catelu si ma cautat mamaia o zi in treaga si striga dupa mine madi madi si eu nu raspundeam :) se panicase trimisese vecini sa ma caute pe la prieteni etc...da bataie dupa ce am mancat :)) aooollooo =))

sau cand am pus maracini pe scaun lu mamaia =))) http://mw2.google.com/mw-panoramio/phot ... 336477.jpg
AHAHAHAHAHA =)))))))))
Razvutz
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 8
Joined: 23 Mar 2012, 00:25
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

23 Mar 2012, 11:05

La varsta de 10 ani ne jucam ,, pasarica mutati cuibu " pe niste buturugi , unii dintre voi stiu jocul . Cand s-a strigat ,, passarica mutati cuibu ! " am sarit si ma impins unu si am cazut cu fata pe o hestie de metal imbinata cu piatra mi-am despicat nasu si spart arcada :)) M-am dus plangand la mama ... nu mai vedeam de sange :P Abstraaact
User avatar
Razviii
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 12
Joined: 25 Mar 2012, 12:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Dau Din Picioare !
Detinator server CS: Sa:Mp
SteamID: Privat:P
Been thanked: 1 time
Contact:

28 Mar 2012, 21:58

Cand aveam 5 ani am plecat cu alde mama la Mare / Constanta . Cand Am ajuns am fost am rezolvat cu chiria.. si eu aveam o minge la mine si gazda era o femeie in varsta cam 80 de ani dar se tinea bine pe picioare! :)) Ei fiind foarte drag de copii ma luat sa ne jucam cu mingea . Cand Am prins un voleu direct in ochelari iam dat si din ochelarii ei a ricosat in oglinda si .... JOS !! =))
User avatar
zw0w # ROMANIA !
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1318
Joined: 16 Jul 2009, 23:29
Detinator Steam: Da
SteamID: roby93_extream
Reputatie: Fost moderator ajutator
Nume anterior: Roby93
Location: Piteşti
Has thanked: 165 times
Been thanked: 101 times

28 Mar 2012, 22:13

mezzzu wrote:Sa spun si eu acuma :)) . Era prin 2010 vara , afara foarte cald asa ca m-am hotarat sa stau cu prietena acasa la ea . Pe la amiaza ne plictiseam si hai , ce sa facem ? Hop-top sarim frumos amandoi in cada si tragem un dus frumos :> Cand era lumea mai draga auzim ca suna cineva la usa , nu am dat importanta . Peste 20-30secunde incepe sa bata cineva parca cu piciorul in usa . Ne-am luat panica ! (Ea statea doar cu maicasa acasa deoarece parintii erau divortati) Cheia e in usa ... Hai , ce sa facem ? Maicasa s-ar fi prins repede daca ne-ar fi vazut asa . Iau eu un prosop , ma sterg oleaca si ma imbrac repede , ea ramanand in baie . Ma duc la usa si cand deschid , o vad pe matusa ei (care seamana foarte bine cu maicasa ) in fata mea . Ciudat ma intreaba : De ce raspundeti asa greu ? La care imi vine in minte un raspuns : " Am fost la alergat pe camp si deoarece era prea cald am venit aici , mi-a zis ca pot face un dus " . Eu fiind imbracat si ea fiind la baie , nu si-a dat seama de cele intamplate :)).


Asa experienta sa mai traiesti !
Deci, tu la 13 ani ai facut "dush frumos :>" impreuna cu "prietena" ta, nu-mi spune ca o cheama si Manuela.

Cam greu de crezut ce ai povestit tu.
k1d4Deagle
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 248
Joined: 03 Jan 2009, 12:04
Detinator Steam: Da
CS Status: :x
Detinator server CS: No
Has thanked: 35 times
Been thanked: 18 times

30 Mar 2012, 15:54

Roby n-ai sa crezi de ce sunt in stare astea de 13-14 ani :D
Last edited by zw0w # ROMANIA ! on 30 Mar 2012, 23:10, edited 1 time in total.
Reason: Daca tu zici, e doar parerea mea, atat.
IonuTz1338
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 605
Joined: 28 Mar 2012, 19:07
Detinator Steam: Da
CS Status: La o Tigare :d .
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 3 luni
Has thanked: 17 times
Been thanked: 31 times
Contact:

30 Mar 2012, 17:51

Anu trecut eram sa ma inec in I.O.R pe insula care stie si ma scos un coleg :(
Image


Image


Image
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

13 Apr 2012, 02:16

Roby93 wrote:
mezzzu wrote:Sa spun si eu acuma :)) . Era prin 2010 vara , afara foarte cald asa ca m-am hotarat sa stau cu prietena acasa la ea . Pe la amiaza ne plictiseam si hai , ce sa facem ? Hop-top sarim frumos amandoi in cada si tragem un dus frumos :> Cand era lumea mai draga auzim ca suna cineva la usa , nu am dat importanta . Peste 20-30secunde incepe sa bata cineva parca cu piciorul in usa . Ne-am luat panica ! (Ea statea doar cu maicasa acasa deoarece parintii erau divortati) Cheia e in usa ... Hai , ce sa facem ? Maicasa s-ar fi prins repede daca ne-ar fi vazut asa . Iau eu un prosop , ma sterg oleaca si ma imbrac repede , ea ramanand in baie . Ma duc la usa si cand deschid , o vad pe matusa ei (care seamana foarte bine cu maicasa ) in fata mea . Ciudat ma intreaba : De ce raspundeti asa greu ? La care imi vine in minte un raspuns : " Am fost la alergat pe camp si deoarece era prea cald am venit aici , mi-a zis ca pot face un dus " . Eu fiind imbracat si ea fiind la baie , nu si-a dat seama de cele intamplate :)).


Asa experienta sa mai traiesti !
Deci, tu la 13 ani ai facut "dush frumos :>" impreuna cu "prietena" ta, nu-mi spune ca o cheama si Manuela.

Cam greu de crezut ce ai povestit tu.

Nici nu ma asteptam sa rasara un alt moderator inteligent :)
In fine , s-a mai discutat pe tema asta :)
Last edited by zw0w # ROMANIA ! on 13 Apr 2012, 02:24, edited 1 time in total.
Reason: In fine, tu ai dreptate. Salut !
Post Reply

Return to “Distractie”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 12 guests