Prima betie

Intalniri, evenimente, petreceri, concerte, excursii, paintball, plimbari s.a.md intre membrii forumului.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
Zavoranca
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 741
Joined: 23 Apr 2011, 20:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Mă joc MINECRAFT!
Detinator server CS: 188.212.105.158
SteamID: zoom_fuckscuul
Reputatie: Ban 3 luni !
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Satu Mare
Has thanked: 133 times
Been thanked: 70 times

05 Oct 2011, 18:43

dr_moarte wrote:prma mea betie a fost de un revelion nu mai stiu care din ele ,eram cu inca 7-8 tovarasi la unu dintre ei acasa luasem vreo 3/4 baxuri de vin si 2 de pepsi + ce mai avea si ala pe acasa , eu si cu inca un baiat eram singuri minorii restu doar 17/18+ :p , am inceput cu sprituri , vin cu pepsi si am tinuto in sprit de la 19:00 pana pe la 11 si ceva cand eram toti p*la, dupaia ne-am dat pe vin gol si pana la 12 jumate eram nocaut toti , din ce-mi aduc aminte desfacusem sticla de sampanie aprinsesem o tigare am iesit toti pe strada ne-am intalnit cu niste pi2de alea bete lafel am facut panarama mare oricum dupaia stiu ca m-am trezit pe la 1 a doua zi eram toti praf am fost la magazin si am mai luat 3 sticle de vin sa ne revenim:p
3-4 baxuri de tedi sau de vin? ba din 3-4 baxuri de vin esti la spital ma spartule cum poti sa minti asa ceva ba uita'te la moca ta de bulangiu cum sa bei tu atata ma ca lesini din 2 pahare de tedi dappi de vin, pff

Imagefacebook

http://minecraft-romania.com/ - Comunitatea oficială de Minecraft din România.
http://serverul-tau.ro/ - Postează-ţi şi tu serverul aici serverul de joc gratuit.


Serverele noastre:


Image
Image
RoyalServer
User avatar
zw0w # ROMANIA !
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1318
Joined: 16 Jul 2009, 23:29
Detinator Steam: Da
SteamID: roby93_extream
Reputatie: Fost moderator ajutator
Nume anterior: Roby93
Location: Piteşti
Has thanked: 165 times
Been thanked: 101 times

05 Oct 2011, 20:04

Zavoranca wrote:
dr_moarte wrote:prma mea betie a fost de un revelion nu mai stiu care din ele ,eram cu inca 7-8 tovarasi la unu dintre ei acasa luasem vreo 3/4 baxuri de vin si 2 de pepsi + ce mai avea si ala pe acasa , eu si cu inca un baiat eram singuri minorii restu doar 17/18+ :p , am inceput cu sprituri , vin cu pepsi si am tinuto in sprit de la 19:00 pana pe la 11 si ceva cand eram toti p*la, dupaia ne-am dat pe vin gol si pana la 12 jumate eram nocaut toti , din ce-mi aduc aminte desfacusem sticla de sampanie aprinsesem o tigare am iesit toti pe strada ne-am intalnit cu niste pi2de alea bete lafel am facut panarama mare oricum dupaia stiu ca m-am trezit pe la 1 a doua zi eram toti praf am fost la magazin si am mai luat 3 sticle de vin sa ne revenim:p
3-4 baxuri de tedi sau de vin? ba din 3-4 baxuri de vin esti la spital ma spartule cum poti sa minti asa ceva ba uita'te la moca ta de bulangiu cum sa bei tu atata ma ca lesini din 2 pahare de tedi dappi de vin, pff
Ce-ai ma :O

E bine ca stiu sa minta frumos :))
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

05 Oct 2011, 20:10

CRV wrote:First drunk:
Acum 2 ani la un majorat, cand am baut intr-o noapte numai whiskey cu redbul(neamestecat, whiskey separat, redbull separat) pana a zis barmanul ca numai are :))(aprox 7litri).
Eram atat de beat incat au crezut ai mei prieteni ca am murit... Din majorat nu imi aduc aminte decat cand m-am apucat de baut si cand m-am trezit. Mirosea in camera a bautura(cand m-am trezit), incat daca aprindeam o bricheta bubuiam,si in plus am dormit si toata noaptea cu geamul deschis.M-am trezit si am baut o sticla de 7up(2litri) dintr-o gura, ma ardea stomacul prea tare.
cat maaa ? 7 litri ? daca tu imi bei mie 7 l eu iti dau apartamentu, casa de la buzescu si inca o casa [ fara sa cazi in coma ]
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
Mycula
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 460
Joined: 30 Aug 2011, 21:48
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
SteamID: Mycula
Been thanked: 44 times

05 Oct 2011, 20:39

Prima mea betie a fost la 9 ani am esit cu niste baieti mai mari pe afara si am castigat la masinute cam 100ron parca din 1leu si am baut toti bani din un bidon de bere m-am facut muchi si nici ala nu cred ca l-am baut singur:))
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

05 Oct 2011, 20:44

Mycula wrote:Prima mea betie a fost la 9 ani am esit cu niste baieti mai mari pe afara si am castigat la masinute cam 100ron parca din 1leu si am baut toti bani din un bidon de bere m-am facut muchi si nici ala nu cred ca l-am baut singur:))
100 de ron = 1 milion
de 100 de ron ti`ai permis doar un bidon de bere ?
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

05 Oct 2011, 23:19

s@rp3l3nr2world wrote:eu n-am voie sa beau alaltaieri mio dat mama un paharel de must !! care o fost foarte delicios mias mai dori
cu caterinca asta ieftina o sa ai probleme.
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

06 Oct 2011, 04:01

Zavoranca wrote:
dr_moarte wrote:prma mea betie a fost de un revelion nu mai stiu care din ele ,eram cu inca 7-8 tovarasi la unu dintre ei acasa luasem vreo 3/4 baxuri de vin si 2 de pepsi + ce mai avea si ala pe acasa , eu si cu inca un baiat eram singuri minorii restu doar 17/18+ :p , am inceput cu sprituri , vin cu pepsi si am tinuto in sprit de la 19:00 pana pe la 11 si ceva cand eram toti p*la, dupaia ne-am dat pe vin gol si pana la 12 jumate eram nocaut toti , din ce-mi aduc aminte desfacusem sticla de sampanie aprinsesem o tigare am iesit toti pe strada ne-am intalnit cu niste pi2de alea bete lafel am facut panarama mare oricum dupaia stiu ca m-am trezit pe la 1 a doua zi eram toti praf am fost la magazin si am mai luat 3 sticle de vin sa ne revenim:p
3-4 baxuri de tedi sau de vin? ba din 3-4 baxuri de vin esti la spital ma spartule cum poti sa minti asa ceva ba uita'te la moca ta de bulangiu cum sa bei tu atata ma ca lesini din 2 pahare de tedi dappi de vin, pff
ba ***** impaiat , ai 50 de ani si ti poza cu tedi la avatar? ba terminatule am zis ce bautura sa cumparat de revelion nu cat am baut eu , eu personal daca am baut o sticla intreaga de vin cu pepsi e bine , asa ca mars in .. de zdreanta
Last edited by TAVY on 06 Oct 2011, 09:49, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru atac la persoana !
User avatar
claudiu25
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3282
Joined: 18 Dec 2010, 22:43
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: nu detin
SteamID: nu am
Has thanked: 98 times
Been thanked: 420 times
Contact:

11 Oct 2011, 14:47

mă aşa nu cred că m-am îmbătat calumea ! doar m-am pilit ! :)) la ziua unui tovarăş !
Aşa cum pot renunţa la fumat pentru că nu fumez,
Nu pot să renunţ la scris pentru că nu am talent.


- Marin Sorescu
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

18 Oct 2011, 21:41

Prima betie in adevaratul sens a fost cand am venit nervos acu 2-3 ani de la liceu si mi-am pus masa ca orice om. Bun. Si scot sticla de vin care era app. plina vin vechi de 10 ani si ceva, tinte frate. Am luat 2-3 guri si am zis gata. Am mai luat inca 2-3 si tot asa pana am golit sticla si am cazut cu capul in manacare :| :)) . M-a gasit tata si m-a luat pe brate si m-a pus in pat si pana seara nu m-am mai trezit.

Sfarsit 8-> ce amintiri frumoase =)) .
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

23 Oct 2011, 20:52

O sa inchid topicul asta.

Majoritatea credeti ca ne mintiti, dar sa nu credeti ca ne-am nascut ieri. Nu cred ca acum mai postati pe forum dupa ce ati mai bagat ceva litri in posturi.

PS: Inchid acest topic pentru ca se posteaza aiurea.
Image
Image
Image
Locked

Return to “Distractie”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 6 guests