Counter-Strike:Source [GRATIS PE STEAM] - Tutorial.

Descarcari si discutii despre diverse resurse din Counter-Strike Source.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
User avatar
roby_the_dude
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4135
Joined: 13 Jun 2009, 18:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Ce gay sunteți bă!
Detinator server CS: MIXERS.eXtreamCS.com
SteamID: delta_senzor
Reputatie: Fost eXtream mod
Fost eXtreamCS Addons Master
Nume anterior: Robert
Fost deținător CS.eXtreamCS.com
Location: Madrid, España.
Has thanked: 33 times
Been thanked: 814 times
Contact:

20 Aug 2010, 12:51

Venom123 wrote:si .... am steam legal , daca bag chesti asta , merg celelalte jocuri ?(din listat postat de tine mai sus)
Da, eu așa am avut mereu. Testează, merg perfect :P. Joacă-te Insurgency dacă îți suportă placa video :X .
Câteva topicuri utile, făcute de mine pentru eXtream: Vrei un sv_downloadurl pentru serverul tău? Am făcut două site-uri, special pentru membrii eXtreamCS. Le puteți accesa aici: http://www.extreamcs.com/forum/diverse/ ... 93589.html
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

User avatar
Venom123
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1341
Joined: 18 Oct 2008, 15:58
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: ArenaDevils # Zombie
SteamID: pas
Location: Focsani
Has thanked: 79 times
Been thanked: 40 times

20 Aug 2010, 13:29

am sa incerc , din cate am vazut pe net e ''belea'' jocul , ceva in gen de css combinat cu call of duty:modern warfare 2
User avatar
Venom123
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1341
Joined: 18 Oct 2008, 15:58
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: ArenaDevils # Zombie
SteamID: pas
Location: Focsani
Has thanked: 79 times
Been thanked: 40 times

31 Aug 2010, 17:36

Code: Select all

Serious Sam (toate variantele de joc)
Nu merge !!!!! da o eroare ceva cu 15
ON: vreun update ???
HellBoy*
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 13
Joined: 04 Sep 2010, 09:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Contact:

12 Sep 2010, 08:55

am creeat totul ca la carte si can intru in folderul steamapps apare doar folderul source mods si in rest sourceinit.gcf si winui.gcf.
EDIT:Am facut sa meara am instalat iar cs si am urmat pasii exact.Acum imi apare aceeasi eroare la toti cu steam servers are bussy.Sper sa faceti cat mai repede un update ca astept de mult sa joc cs 1.6.Merg jocurile astea de 10 mb gen zuma jucati-le daca vreti :))
User avatar
Venom123
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1341
Joined: 18 Oct 2008, 15:58
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: ArenaDevils # Zombie
SteamID: pas
Location: Focsani
Has thanked: 79 times
Been thanked: 40 times

12 Sep 2010, 09:16

Robert@ inca asteptam un update si vezi ca nu merge serious-sam
User avatar
roby_the_dude
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4135
Joined: 13 Jun 2009, 18:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Ce gay sunteți bă!
Detinator server CS: MIXERS.eXtreamCS.com
SteamID: delta_senzor
Reputatie: Fost eXtream mod
Fost eXtreamCS Addons Master
Nume anterior: Robert
Fost deținător CS.eXtreamCS.com
Location: Madrid, España.
Has thanked: 33 times
Been thanked: 814 times
Contact:

12 Sep 2010, 12:55

Venom123 wrote:Robert@ inca asteptam un update si vezi ca nu merge serious-sam
Eu nu sunt autorul patchului, eu voi face update când v-a fi si pe net cel nou.
Câteva topicuri utile, făcute de mine pentru eXtream: Vrei un sv_downloadurl pentru serverul tău? Am făcut două site-uri, special pentru membrii eXtreamCS. Le puteți accesa aici: http://www.extreamcs.com/forum/diverse/ ... 93589.html
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

User avatar
qNz0reL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 27
Joined: 07 Oct 2010, 05:53
Detinator Steam: Da
CS Status: nu am status
Detinator server CS: nu
SteamID: zmardoiu2012
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

07 Oct 2010, 06:55

:-@ n-are rost ca nu merge source :-" dar orqm esti tare eu mai mult pentru source vroiam sa vad cum e ca nul am original am dekt cs si condision zero orig.. :-j
Image
!UL!@N
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4194
Joined: 29 Aug 2008, 21:51
Detinator Steam: Da
CS Status: In Activ
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS
Has thanked: 29 times
Been thanked: 283 times

11 Oct 2010, 03:46

Hai salut
*Undead patch este out-of-date , si nici nu cred ca se va lucra la el curand...

in schimb am gasit ceva actualizat , nu l-am testat insa deoarece acum este ora 3:30
_______________________________________________________________________

pleaca ba | Afiseaza codul
[center]iSteam/AVSMP
A New Steam Memory Patcher
Play games freely on steam

iSteam/AVSMP Features:
Show all games/tools in steam
Filter ValveTestApps
Can show Installed games Only (iSteam.ini)
Can show ValveTestApps in the game list (iSteam.ini)
Download Trackmania Nations Forever (iSteam.ini)
Can be used to host cracked servers
Disable Steam Minidump Creation (Fake Friend)
Download newest half-life engine.gcf (Fake Friend)
Download newest counter-strike source client.gcf (Fake Friend)
Serverbrowser in Left 4 Dead
Multiwinia start in "Accepted" mode
No CD-Key needed to play Doom3
Force Offline Mode (iSteam.ini)
Steam Validation rejected is removed
Failed to contact key server is removed
ATI and Nvidia offer patch (iSteam.ini)
Replace email address (iSteam.ini)
Disable Steam.log output (iSteam.ini)
Play free games online such as Synergy
Play games with custom protection such as Race.
Bypass the PurchaseCountry check (iSteam.ini)
Replaced the "sponsor" picture.
A log file is created, please post it if you are having any problems.
A fake friend called "API" is added to the friends list, send /Help to see commands
Launch outdated games (NCF games) (iSteam.ini)
DLC Ownership patch (iSteam.ini)
Lobby patch (L4D, L4D2)
iSteam.exe supports -remove, -install, -close (like UnDead.Injector).

iSteam/AVSMP Change Log:

Version 2.1
New iSteam.exe supports -remove, -install, -close (like UnDead.Injector).
A fake friend called "API" is added to the friends list, send /Help to see commands.
Left 4 Dead start with "sv_lan 1".
Left 4 Dead 2 start with "sv_lan 1".
Using rain.dll from steamCooker.
Visual C++ 2010 runtime files included in rar file.
Removed "Disable Minidump Creation" from ini.
New sponsor picture.

Version 2.2
Fixed Steam sometimes crash when you start it.
Removed some useless stuff from game list.

Version 2.3
Fixed GoldSrc games.

Version 2.4
Added ForceLaunchApp (Thanks to syahmixp  )
Fixed Dark Messiah Might and Magic Singleplayer and Multiplayer
Removed Steam Offorce mode (Will be added back later)
Download newest half-life engine.gcf with the fake friend
iSteam.txt added
Start Steam with subscription 61 (iSteam.ini)
Fixed "No Connection" bug

Version 2.5
Added DLC Ownership patch (iSteam.ini)

Version 2.6
Fixed/Updated validation/SteamID code
Fixed hooked Steam.dll functions
Added lobby patch (L4D, L4D2)
Download newest counter-strike source client.gcf (Fake Friend)

Installation:
Copy the .bat files, iSteam.dll, iSteam.ini and iSteam.exe to your steam folder, Edit iSteam.ini as you like it and start Steam with with the .bat file you want or just iSteam.exe.

Credits:
shmelle
Mitsukarina
syahmixp
Darth Revan
steamCooker

Download:




If the patcher doesn't work, install this: Download details: Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)[/center]
_______________________________________________________________________

Info:
1.Nu am gasit nici o lista sau ceva in legatura cu ce jocuri merg , deci presupun ca merg alea de la Undead Patch + poate altele...nu stiu



DACA NU MERGE / NU MERGE CUM VRETI VOI ---ASTA E VIATA---

eu am luat si am postat ceva mai nou...atata tot , sa probeze cineva si sa spuna daca merge
( ´ ▽ ` )ノ


ImageImage
User avatar
Venom123
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1341
Joined: 18 Oct 2008, 15:58
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: ArenaDevils # Zombie
SteamID: pas
Location: Focsani
Has thanked: 79 times
Been thanked: 40 times

11 Oct 2010, 14:35

ai incercat ?? Normal , asa se face , testezi si dupa aceea postezi ...
!UL!@N
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4194
Joined: 29 Aug 2008, 21:51
Detinator Steam: Da
CS Status: In Activ
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS
Has thanked: 29 times
Been thanked: 283 times

11 Oct 2010, 19:16

pe mine nu ma intereseaza , daca te intereseaza programul ..testeazal , daca nu merge cauta ceva mai bun...

si da , l-am testat pana la urma ...e praf , nu merge CSS , e la fel k undead ...da "Server too busy"

si am mai gasit 1 sau 2 programe de genu , care sunt destul de recente ...august - iulie ...si tot asa fac


Bucurati-va cu jocurile care merg
( ´ ▽ ` )ノ


ImageImage
User avatar
roby_the_dude
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4135
Joined: 13 Jun 2009, 18:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Ce gay sunteți bă!
Detinator server CS: MIXERS.eXtreamCS.com
SteamID: delta_senzor
Reputatie: Fost eXtream mod
Fost eXtreamCS Addons Master
Nume anterior: Robert
Fost deținător CS.eXtreamCS.com
Location: Madrid, España.
Has thanked: 33 times
Been thanked: 814 times
Contact:

11 Oct 2010, 23:33

Păi mă Iuliane,ori suntem golani,ori nu mai suntem! Postează dacă găsești cel bun,eu am citit pe niște forumuri din Rusia că apăruse versiunea updatată de la UnDeadPatch care descarcă și CSS-ul...dar link-uri nu găseam niciunde.
Câteva topicuri utile, făcute de mine pentru eXtream: Vrei un sv_downloadurl pentru serverul tău? Am făcut două site-uri, special pentru membrii eXtreamCS. Le puteți accesa aici: http://www.extreamcs.com/forum/diverse/ ... 93589.html
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

!UL!@N
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4194
Joined: 29 Aug 2008, 21:51
Detinator Steam: Da
CS Status: In Activ
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS
Has thanked: 29 times
Been thanked: 283 times

13 Oct 2010, 16:36

sunt golan ;d

am gasit si eu cs.rin.ru dar nu merge


astea fac update-uri cam des la CSS


EDIT:


in momentul asta downloadez CSS-u

MAI INTAI

downloadati versiunea mai noua undead patch v.6.66
undead patch v6.66 | Afiseaza codul
[code]http://www.megaupload.com/?d=F6MK6TGL[/code]
Install
- Download Steam at http://steampowered.com/
- Install Steam
- Extract all files inside archive into Steam Installation directory
- Run "UnDead - Install & Launch"
- Now just launch Steam.exe and it will be cracked without any other executables
- Done.

There are additional files which help You to launch/install/close/remove UnDeadPatch:

"UnDead - Install" - install UnDead Injector to let it launch with windows at startup
"UnDead - Remove" - removes UnDead Injector from launching with windows at startup (it does not close actually launched UnDead process)
"UnDead - Launch" - launch UnDead Injector
"UnDead - Close" - close UnDead Injector
"UnDead - Install & Launch" = ("UnDead - Install") + ("UnDead - Launch") :P
"UnDead - Close & Remove" = ("UnDead - Close") + ("UnDead - Remove") :P

Bonus
------
UnDead.ClientApp.dll - for those who knows the secret of the Devil :)

FAQ
------

Q: I get error/message: "Steam servers are too busy to handle your Request" or similar when trying to download game:
A: Its normal and cant be fixed or patched in any way and with any other patcher. You must life with that no matter what You do... ok You can always buy damn game :P


acuma downloadati asta si il puneti in C:\Program Files\Steam\steamapps

filehost | Afiseaza codul
[code]http://www.filehost.ro/1497511/counter_ ... nt_gcf_7z/
[/code]
megaporn | Afiseaza codul
[code]http://www.megaupload.com/?d=N5HJHHG3[/code]
mai bagati voi niste mirror ...pentru siguranta

Info: Daca aveti probleme cu afisarea Serverelor la INTERNET , downloadati fisierul asta si punetil in

Code: Select all

C:\Program Files\Steam\config
(ty Robert pentru informatia in legatura cu problema asta :) )
( ´ ▽ ` )ノ


ImageImage
Post Reply

Return to “Diverse”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 7 guests