GTRS sau SETMASTER !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii (dar legat de Counter-Strike !)

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

al3xz3t24
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 35
Joined: 05 Feb 2018, 02:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

20 Feb 2018, 08:27

smileye wrote:
Cosmin wrote:
smileye wrote:Cel mai bine nici unul ca nu vad nici un beneficiu din asta.
Sunt bani aruncati pe geam, te vei bucura pe moment ca ai serverul full dupa care daca nu mai bagi bani nu mai ai nimic.
Incercati sa populati un server cu propria voastra imaginatie de ce are nevoie un server, prin boosturi jucatorii sunt fortati sa intre si sa joace la voi.
Daca nu reusiti mai bine nu incepeti nimic, jucati pe alte servere.
Eu unul nu as juca pe un server care e 32/32 doar pentru ca vrea sa fie in top 100 pe gametracker.
Ce farmec are daca jucatorii aia is straini, lagari din ponlandia si ai juca cum ai juca cu niste boti?
:troll daca ar fii moca ai fii primul :troll
daca boostezi trebuie sa ai si sv atragator,d-aia nici nu va raman playeri pe sv.
voi cand boostati primul lucru pe care-l faceti e sa bagati vip pe sv,sa aveti pretentii la donatii etc etc.
De tine nici nu mai zic :clap_tone1:
Sa fie moca ce, ca nu te-ai facut inteles?

ON: Boosturile is pentru aia care nu stiu altfel cum sa populeze un server.
Populeaza-mi tu un server fara absolut nici un boost si mai vorbim noi dupa, eu bag in jur de 400e in boosturi lunar, server-ul imi sta full la orice ora sau daca nu full, macar am playeri (pe timp de noapte) stii de ce o fac? nu sa urc in gametracker care in caz ca nu stiai baneaza servere boostate, ci pentru a atrage Romani...tu spui ca nu ai juca? :)) pai arata-mi un sv plin sau cu jucatori cat de cat fara boosturi, si nu o fac pentru donatii, pentru ca dracu ar scoate 4-500e pe luna dintr-un server de cs, o fac din pasiune (pentru amintirile dragi pe care le am cu aces joc minunat) si pentru playerii care-s fideli pe server si cei care vor veni si vor ramane, iti zic eu sigur ca nimeni nu iti ramane pe un server gol..
Post Reply

Return to “Diverse”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 10 guests