Se mai merita?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii (dar legat de Counter-Strike !)

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

User avatar
ZARAMAN
Moderator
Moderator
Posts: 831
Joined: 09 Sep 2013, 02:03
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
SteamID: alexwonker
Reputatie: Moderator
Fond eXtream: 999
Location: Karlsruhe
Has thanked: 56 times
Been thanked: 34 times
Contact:

10 Sep 2020, 11:59

După părerea mea iti ocupi timpul degeaba și nu își mai are rostul, dacă chiar vrei sa joc cs mai bine cauți un server unde sa te joci, iar dacă vrei neaparat un server încerca unul de cs:go ai mai multe șanse de populare.

Succes!
Image
RoyalServer 2
sneaks
Membru nou
Membru nou
Posts: 3
Joined: 10 Sep 2020, 13:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

10 Sep 2020, 13:27

Ce tot spuneți voi acolo?
Cum să nu se merite dacă te duce capul cum sa îl faci popular normal că se merită știu pe uni care scot 250$ pe lună doar din donațiile de pe sv lunare care cumpără copiii grade

Se merită doar dacă ai chef de el adică te ocupi în a baga boost sau cumperi promovare de la YTB-uri

Cele mai populare moduri la ora actuală la sv la cs 1.6

Addons CS:GO Mod
Addons Zombie Plague
Addons Furien

Pe Furien poți face bani mulți din sv dacă âi bagi boost pâna la urma o să doneze copiii pentru grade VIP beneficii și faci lejer 100$ pe lună dacă ai bagi boost lunar și îl meți 25/32
Metoda mea și trebuie sa bagi sv pe o comunitate POPULARA CA SA AI SUCCES!

Doar îți trebuie
Un scripter bun care știe sa facă un mod Furien classic sau Ultimate

Să configureze VIP-ul și beneficiile sale. Exemplu -(Gold VIP, Sliver VIP, etc) hp bonus știți voi
Adminiii maturi care să se ocupe de jucători
Boost lunar și gata ai sv de succes!
zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 840
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

10 Sep 2020, 13:35

CS 1.6 nu prea, poate asa de dragul vremurilor de mult apuse, un server micut unde sa mai joci cu prietenii. Condition Zero merge mai bine ca 1.6. Stiu ca o sa imi sara unii in cap pentru afirmatia asta, insa chiar ii rog sa testeze: deschideti 2 servere pe un vps, unul de 1.6, unul de Condition Zero, steam only, fara boost fara nimic. Le inregistrati pe gametracker sau site-uri asemanatoare, si uitati de ele 2 saptamani - o luna. Reveniti dupa perioada asta pe pe site-urile de statistici sa vedeti unde ati avut mai multi playeri, pe 1.6 sau pe CZ ? O sa ramaneti surprinsi. CS 1.6 are mai multi playeri, dar enorm de multe servere. CZ nu are asa multi playeri, dar si serverele sunt putine. Am testat singur si am observat diferenta. Daca deschizi un server steam on, pui niste boti pe el sa nu fie gol, pe CZ ai sanse ca aproape mereu sa ai niste jucatori rataciti pe acolo. Pe 1.6, nici o sansa, poate 2-3 brazilieni / argentinieni noaptea, odata la o saptamana. Mai bine CZ si 10 jucatori steam on cum trebuie pe server decat 1.6 cu boost si 30 jucatori care nu stiu cum au ajuns acolo.
Blu3HaSky
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 21 Sep 2018, 14:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: Blu3HaSky666
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Contact:

14 Sep 2020, 12:09

eu joc la generatii.r*l.ro si nord care sunt pe l*****cs ! tu zici daca se mai merita ? multi dintre prietenii mei s-au lasat deoarece cauza fiind Fondatorii server-ului ( Nu am gasit server-ul potrivit,se pare )si aici la fondatori vine vorba de ( Grade , neplata host sau altele ) , e cam greu cu deschiderea unui server acum , desi inca sunt multe putini VALORANTI sa le zic asa, daca vrei sa iti deschizi ceva iti recomand un sv de CS:GO daca vrei sa joci pe cs 16 Recomand urmatoarele servere : NORD.l*****CS / Generatii.r*l.ro / Cs.d***cs.ro / Vip.i******i.ro / anomralii.i*****i.ro / respawn.cs**.ro / rebelii.d***cs.ro / Mosnegii.d***cs.ro / Mai ales acum a inceput toamna si vreo 60 la suta cei ce mai joaca sa zic asa cam rip activitate sau cu daca cu munca si intra vreo 2/3 ore un Fondator ... e bine ! Si in concluzie daca totusi vrei sa iti deschizi un server 1.6 , trebuie sa vii pe o comunitate mare, boost in staff sa ai minim 5/6 persoane si alea sa le cunosti / activitati multe cu concursuri ! Dar totusi va fi ...degeaba
Last edited by levin on 14 Sep 2020, 13:00, edited 1 time in total.
Reason: reclamă cenzurată
Post Reply

Return to “Diverse”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Yandex [Bot] and 5 guests