Assassin's Creed (2016)

Ultimele aparitii in cinematografe, filme incitante, actiune, aventura, comedie si altele, discutii despre seriale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

16 Nov 2016, 20:42

^Ceea ce nu indeplinesc multe filme bazate pe jocuri e faptul ca nu explica povestea caracterului foarte bine, sa fie intelese si de cei ce n-au jucat. De asta au review-uri nasoale.
RoyalServer 2
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

17 Nov 2016, 22:06

Vlad wrote:^Ceea ce nu indeplinesc multe filme bazate pe jocuri e faptul ca nu explica povestea caracterului foarte bine, sa fie intelese si de cei ce n-au jucat. De asta au review-uri nasoale.
Ma sterg cu ea de explicatie a caracterului. Am vazut cateva secunde din trailer, pe sarite. Nu vreau absolut nici un detaliu despre filmu asta. Asasinul din film sper sa fie o combinatie intre Ezio Audittore da Firenze ( sau cum dracu il chema pe etzio ), Ratonhnhaké:ton aka Connor Kenway si Eduard Kenway, astia sunt asasinii mei favoriti. Pana acum un an singurul asasin care ma impresionase foarte tare a fost Connor, dar nu jucasem AC: Revelations si Brotherhood si nici nu terminasem Black Flag, care a fost de-a dreptul bomba pentru mine, unul dintre cele mai bune jocuri din toate timpurile. Astept cu nerabdare Assassins Creed Empire, care trebuia sa iasa in 2016 dar a fost amanat, va aparea in 2017. Este facut de aceeasi echipa care a facut si Black Flag, deci va fi bomba, oamenii aia sunt super atenti la detalii, de exemplu pe unele corabii se vedea zgarieturi, lovituri, chestii d-alea verzi ( care apar cand un obiect sta prea mult in apa, nu imi vine acu numele ), o multime de chestii misto. Mi-a placut si cum se batea Eduard... a fost prea bun.

Ca sa deviez si mai mult de la subiect, in AC: Empire se vor reintroduce caii, vei putea conduce corabii, trasuri, sa calaresti cai, sa innoti... e ca un best of al tuturor jocurilor din seria AC. Abia astept sa apara.
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

21 Nov 2016, 16:54

^ deviem de la subiect dar si eu abia astept un AC bun sa mi intreaca asteptarile.
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

24 Dec 2016, 21:00



exact ce am spus ceva timp:
cred ca filmul asta nu o sa fie inghtiti de cei nu au jucat jocurile, adica nu cred ca vor fii in stare sa faca o introducere in viata asasinului la fel cum au facut si in jocuri. si prin asta ma refer la animus toate astea.
User avatar
BuTucK!
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 511
Joined: 24 Jun 2015, 22:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: ~ bTcK ~
Fond eXtream: 0

14 Jan 2017, 14:34

a mers cineva? cum e ?
Post Reply

Return to “Filme si seriale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 36 guests