"Adevarul despre extreamcs!" 'pareri/opinii'

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
Cristian.R
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3958
Joined: 28 Sep 2007, 20:24
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Super Moderator
Fost Designer eXtream
Nick anterior: Masaroo
Has thanked: 134 times
Been thanked: 185 times

09 Sep 2010, 22:09

Damn tavy. si va mirati ca de ce sunt suferinte pe forum. voi ii chemati. topicul asta e un exemplu.. cum dracu sa faci un topic care sa puna userii extreamcs-ului in umbra rea???!!! ai facut topic pentru certuri, toate suferintele vor venii aici in topic si isi vor exprima suferintele cum vor ei. nu ii mai atatati (atzatzatzi) si lasati-o dracu asa cum e acum, ca nu e nici bine nici rau. nu o faceti mai rau de atat.
RoyalServer 2
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

09 Sep 2010, 22:10

winckler wrote:Ba da imi pare cand nu sunt pronuntat printre cei seriosi si care isi fac treaba.
Iti spun,nu te lua dupa ei,cat timp stii tu ca ai ajutat ar trebui sa te simti mandru :)
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
User avatar
Chaos
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1723
Joined: 12 Jul 2007, 23:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Innactive User
SteamID: dmx_ro
Reputatie: Fost Mapper eXtreamCS
Fost Scripter eXtreamCS
Fost moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 7 times
Been thanked: 61 times
Contact:

09 Sep 2010, 22:14

userii nu afecteaza cu nimic forumul , FORUMUL sio face singur , din 99 de servere ati ramas cu unu care nici ala nu mai are mult de trait? vreti si alte server? platitii lui laur serverele fara sa poti misca un plugin fara cerere la el !

iar cat despre moderatori , 75 % sunteti copii peste 12 ani [ nu zic ca ar fi un lucru rau ] dar un moderator se alege dupa experienta , nu unu care dabia a invatat cei ala new topic si post reply apoi vrea sa vada cei ala TC !

Pe scurt , va f$#i singuri !
Creez harti de Counter Strike 1.6 / Counter Strike Global Offensive la comanda, pentru contact apasa butonul pe sursa
| Afiseaza codul
-skype: chaosmedia90
-discord: Pufarín#0459
-mail : [email protected] sau [email protected]
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

09 Sep 2010, 22:15

winckler wrote:Ba da imi pare cand nu sunt pronuntat printre cei seriosi si care isi fac treaba.
winckler, sa nu o iei drept personal, eu nu te-am prea vazut, insa daca e asa cum zici meriti un mare + de la mine. Nu te mai plange, te rog, pentru ca asta extreamcs o sa ajunga de tot prapadu', scuzati-ma ca zic. Nu aveti staff sever, la un forum asa de mare, populat va trebe cel putin 10 moderatori la fiecare grup.

winckler inca ceva.. nu mai iti bate capu' pentru ceva care sti ca nu castigi, pune burta pe carte si asa o sa castigi in viata, nu sa stai sa repari greselile altor muciosi care muncesc masa si tacsu prin strainatate sa le pune o coaja de paine pe masa si sa le ofere un trai decent, nu te compara cu ei, fi mai superior. Si asta am avut de zis.
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

09 Sep 2010, 22:15

Chaos , serverele sunt perfecte asa cum sunt , laur n-a cerut la nimeni sa cumpere doar a facut oferta , cine vrea sa cumpere sa cumpere , cine nu sa si taca din gura.
@ amE cum sa pun burta pe carte ? =) Cine in ziua de azi mai face asta? Am o copilarie si pe aia vreau s-o trec cu 5 la toate materiile ! b-)
Si nu ma plang , nu va cersesc voua parerile despre mine , dar nici asa invizibil nu trebuie.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

09 Sep 2010, 22:19

winckler wrote:Ba da imi pare cand nu sunt pronuntat printre cei seriosi si care isi fac treaba.
Cum vrei sa te pronunte cand ii aranjezi cu warnuri si banuri? Tu nu stii cat am fost eu injurat prin pm-uri pentru avertismentele date si 'macsâm şasă' au luat ban pentru injurii aduse la adresa unui moderator.

@ ame : gaseste tu 20 oameni in care poti avea 100% incredere :) si care sa nu-ti stearga forumul din prima.
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

09 Sep 2010, 22:20

winckler wrote:Chaos , serverele sunt perfecte asa cum sunt , laur n-a cerut la nimeni sa cumpere doar a facut oferta , cine vrea sa cumpere sa cumpere , cine nu sa si taca din gura.
@ amE cum sa pun burta pe carte ? =) Cine in ziua de azi mai face asta? Am o copilarie si pe aia vreau s-o trec cu 5 la toate materiile ! b-)
Si nu ma plang , nu va cersesc voua parerile despre mine , dar nici asa invizibil nu trebuie.
Eu ti-am zis ce cred. Mai bine un om respectat decat un terchea-berchea.. Pacat ca pe extreamcs se promoveaza prostia / incultura / dependenta de forumuri [sa sparga tastaturile..].

EDIT: Ciprian... eu am in lista deja acele persoane capabile sa nu imi stearga un forum.

EDIT2: Imi spuneti si mie ce's pupincurismele astea? Adica primim "Multumesc" doar pentru regulament :-j :-j S-o lasam ... mai moale, in special membrii din Staff care au dat Multumesc si cei din Club. Dovada clara nu?
Image
Last edited by amE on 09 Sep 2010, 22:26, edited 1 time in total.
r0nan eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2109
Joined: 15 Mar 2010, 08:10
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost moderator
Restrictie moderator
Nume anterior : b00T
Location: Moreni
Has thanked: 11 times
Been thanked: 68 times

09 Sep 2010, 22:24

Când va veni master cu george se va schimba staff-ul . Asta îmi dau singur seama şi a mai zis-o cineva dar numai ştiu cine.

Aţi avut vreodată probleme de genul acesta ca să vină un moderator şi să steargă forumul ?
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

09 Sep 2010, 22:27

b00t, stiu astfel de persoane.. care au platit scump.
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

09 Sep 2010, 22:28

b00T wrote:Când va veni master cu george se va schimba staff-ul . Asta îmi dau singur seama şi a mai zis-o cineva dar numai ştiu cine.

Aţi avut vreodată probleme de genul acesta ca să vină un moderator şi să steargă forumul ?
Da, si nu doar odata.

@ame, si cine sunt acele persoane?
User avatar
Chaos
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1723
Joined: 12 Jul 2007, 23:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Innactive User
SteamID: dmx_ro
Reputatie: Fost Mapper eXtreamCS
Fost Scripter eXtreamCS
Fost moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 7 times
Been thanked: 61 times
Contact:

09 Sep 2010, 22:30

winckler wrote:Chaos , serverele sunt perfecte asa cum sunt , laur n-a cerut la nimeni sa cumpere doar a facut oferta , cine vrea sa cumpere sa cumpere , cine nu sa si taca din gura.
@ amE cum sa pun burta pe carte ? =) Cine in ziua de azi mai face asta? Am o copilarie si pe aia vreau s-o trec cu 5 la toate materiile ! b-)
Si nu ma plang , nu va cersesc voua parerile despre mine , dar nici asa invizibil nu trebuie.

winckler extreamcs a fost EXTREAMCS "Joined: Thu Jul 12, 2007 10:47 pm" si vreun an dupa , cam pana in 2008 cand era si mut2nt aici , dar laur logic ca nu stie sa tina oamenii aproape , mai ales ca a vrut sa vina si alka , samurai !

"laur n-a cerut la nimeni sa cumpere doar a facut oferta " defapt in fiecare luna facea topic cu serverele care le inchide daca nu le plateste cineva :) , el ce oferea in schimb?
-nai voie sa pui harti mai mari de ....
-nai voie sa pui plugins fara acordul meu
-nai voie sa faci aia aia si aia

pe scurt : laur se foloseste de voi [ ceea cel respect ca are creier si stie sal foloseasca ] ca si cum ar avea un teatru iar voi ati fi papusile !
Creez harti de Counter Strike 1.6 / Counter Strike Global Offensive la comanda, pentru contact apasa butonul pe sursa
| Afiseaza codul
-skype: chaosmedia90
-discord: Pufarín#0459
-mail : [email protected] sau [email protected]
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

09 Sep 2010, 22:32

Trebuie sa dau explicatii? :| Unde ne trezim? La interogatoriu? Am patit pe propriul forum.. Deci scuza-ma daca te-a deranjat limbajul meu.

@Chaos.. se pare ca ai fost printre singuri care au vazut realitatea... daca omu' stie sa profite, profita.
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 14 guests