"Adevarul despre extreamcs!" 'pareri/opinii'

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

10 Sep 2010, 09:59

Dan wrote:Game nu vezi ca majoritatea sunt dependenti de forum ? =)))))))))))
Au ajuns in staff cei mai dependenti dintre dependenti .. omg , primele zile cand au primit functie au fost ok , si-au facut treaba , dupa ... deja sufera nu vezi ?? 90% din staff fac abuz de functie :) eu am primit avertisment si nici macar nu am fost instiintat dc l-am primit , vai sa mar...acu eu trebe sa gasesc topicu unde mi-a dat warn .

Naspa dar adevarat...nu fac reclamatie , ca nu rezolv nimic .. pe laur nu stiu cat il mai intereseaza extream cs , ce frumos era prin 2007 cand nu era laur flamand dupa bani , si puteai vb frumos ... acum vai si amar.. ma sustine careva :-ss ?

Sunt multe topicuri facute de moderatorii vechi pe nume scarba , mut2nt si astia...unul si de laur , cum sa te comporti intr-o comunitate , doar ca mai trebuie completat deoarece `acu la moda e sa fi dependent, sa fi mi3z, sa fi SUFERINTZA ca asa se poarta pe forumu extream' .. daca fac un topic , vine Marius / ciprian / wincker si zice : Asa , si ? si il trimite la cos ... si cum sa nu te enervezi ?

Practic pe extreamcs nu poti da sfaturi , ca vin aia zmeii si m13jii ce ii vezi 24/24 pe forum =))

Pe extreamcs nu sunt mai mult de 50 useri - ma refer constant. Apare ca is 300 + on dar aia is ce or fost conectati in decursul ultimelor 60 minute [o ora] [utilizatori +VIZITATORI]
Deci ?? Va zic eu, tot laleagane e la putere...hmm...aia au cap nu useri , extreamcs are useri dar nu are cap sa gandeasca , ca si extreamcs potate ajunge cea mai mare comunitate de cs din Ro .

Toti stati dupa isti37 sa faca ,daca nu ar fi el , nu ati mai face nimic. Laur nu da nici un ban pentru comunitatea asta. Doar sa primeasca stie :-<
Tu ala care respecta regulile si care e ingeru' forumului damn. Cand inveti cum sa postezi n-o sa-ti mai mut topicul la cos insa pana atunci iau ce decizie mi se pare mie mai buna. Eu 24/24 pe forum? Cum zicea si game, gandeste inainte sa scrii ceva. Singurul moderator care chiar cred ca sta foarte mult pe forum -> toata ziua e Robert. Intru de cateva ori cat sunt in casa pe forum si-l vad tot online.

Multi care ati postat aici nu aveti nici o treaba cu forumul sau cu limba romana. Desi incercati sa scrieti cu dex-ul in fata, din pacate, nici atunci nu reusiti sa scoateti o propozitie corecta.
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
RoyalServer
User avatar
roby_the_dude
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4135
Joined: 13 Jun 2009, 18:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Ce gay sunteți bă!
Detinator server CS: MIXERS.eXtreamCS.com
SteamID: delta_senzor
Reputatie: Fost eXtream mod
Fost eXtreamCS Addons Master
Nume anterior: Robert
Fost deținător CS.eXtreamCS.com
Location: Madrid, España.
Has thanked: 33 times
Been thanked: 814 times
Contact:

10 Sep 2010, 09:59

@ bwiN bY deagle: Nu conteaza daca era Administrator pe timpul ala,este aproape acelasi lucru. Era eXtream Mod, deci moderator. Injurii asupra unui moderator = warn sau chiar ban , injurii asupra unui Administrator = ban,deci taci acolo ca ai scapat usor. Ce tupeu aveti unii ma.

PS: Mariuse,nu stiu unde ma vezi tu toata ziua pe forum :-??, eu abia ce mai stau la calculator... intru putin dimineata,putin la prânz si putin seara... în rest sunt plecat. Forumul retine +o ora contul logat,dupa ce plec (asta e cu totul alta treaba). Si daca as sta pe forum mult,nu cred ca deranjez pe nimeni,asa ca stai linistit.
Câteva topicuri utile, făcute de mine pentru eXtream: Vrei un sv_downloadurl pentru serverul tău? Am făcut două site-uri, special pentru membrii eXtreamCS. Le puteți accesa aici: http://www.extreamcs.com/forum/diverse/ ... 93589.html
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

10 Sep 2010, 10:20

gUn[:x] wrote:Haha, cata vrajeala pe ArSeNaL ala. Are aproape 19 ani si are 60 kg =))))) Pai il ia vantul. Cica era singur, cu astia din clasa =)) Mor aici.. doamne, ce copil. Eu fac pariu ca ala nu are nici 15 ani, dapai 19.
Unde te crezi ma? Veziti de tine...ArSeNaL este din municipiul Focsani, judetul Vrancea, pentru dobitoci, el invata la un colegiu, in clasa a 12a. Cati ai vrea sa aiba ? 14 ca tine ?! Crezi ca toata lumea are peste 60 kg ?! Voi la 14 ani sunteti supraponderali mai dava`n mamicile voastre.
User avatar
bwiN bY Deagle
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 197
Joined: 16 Jan 2010, 21:46
Detinator Steam: Da
CS Status: mZk
Detinator server CS: Nu
SteamID: bwiN621
Location: Constanta
Has thanked: 23 times
Been thanked: 7 times
Contact:

10 Sep 2010, 11:22

Robert wrote:@ bwiN bY deagle: Nu conteaza daca era Administrator pe timpul ala,este aproape acelasi lucru. Era eXtream Mod, deci moderator. Injurii asupra unui moderator = warn sau chiar ban , injurii asupra unui Administrator = ban,deci taci acolo ca ai scapat usor. Ce tupeu aveti unii ma.

PS: Mariuse,nu stiu unde ma vezi tu toata ziua pe forum :-??, eu abia ce mai stau la calculator... intru putin dimineata,putin la prânz si putin seara... în rest sunt plecat. Forumul retine +o ora contul logat,dupa ce plec (asta e cu totul alta treaba). Si daca as sta pe forum mult,nu cred ca deranjez pe nimeni,asa ca stai linistit.
Roberte acum asa serios vorbim. tu esti prost?
unde vezi k l-am injurat ma
Face parte din structura mea sa fiu loial
E de datoria mea sa-mi exprim sentimentul clar
Iubesc CONSTANTA pentru ce este sau ce nu este
Un lucru este cert hip-hopul din sud-est traieste
Tomis nord,Tomis 3 pana in centru
Strazile sunt inca un pericol tu pazesteti rectul
Cunosc baietii fara scoala in fiecare perimetru
Sfatul meu prietenesc e sa nu faci pe desteptul
Dar treburile astea n-or sa se shimbe nici odata
De-asta imi place sa privesc mai mult partea frumoasa
Asta-i singurul loc care ma simt ca acasa
Si-o mai zic odata n-ar trebui sa schimb nimic ca sa-l fac sa-mi placa
Asta-i locu' de unde pentru mine incepe tot
User avatar
roby_the_dude
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4135
Joined: 13 Jun 2009, 18:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Ce gay sunteți bă!
Detinator server CS: MIXERS.eXtreamCS.com
SteamID: delta_senzor
Reputatie: Fost eXtream mod
Fost eXtreamCS Addons Master
Nume anterior: Robert
Fost deținător CS.eXtreamCS.com
Location: Madrid, España.
Has thanked: 33 times
Been thanked: 814 times
Contact:

10 Sep 2010, 11:32

Nu cred ca luai tu warn degeaba si felicitarile mele,tocmai o sa primesti al treilea tau avertisment,dupa care vei lua ban.
Câteva topicuri utile, făcute de mine pentru eXtream: Vrei un sv_downloadurl pentru serverul tău? Am făcut două site-uri, special pentru membrii eXtreamCS. Le puteți accesa aici: http://www.extreamcs.com/forum/diverse/ ... 93589.html
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

User avatar
bwiN bY Deagle
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 197
Joined: 16 Jan 2010, 21:46
Detinator Steam: Da
CS Status: mZk
Detinator server CS: Nu
SteamID: bwiN621
Location: Constanta
Has thanked: 23 times
Been thanked: 7 times
Contact:

10 Sep 2010, 11:59

Robert wrote:Nu cred ca luai tu warn degeaba si felicitarile mele,tocmai o sa primesti al treilea tau avertisment,dupa care vei lua ban.
Ba u esti nebun ? Iti place sa dai warn nu? Vai de viata u . Mai iesi si u pe afara cu prieteni la un fotbal nu benocla ochi in calc k tea afectat deja
Face parte din structura mea sa fiu loial
E de datoria mea sa-mi exprim sentimentul clar
Iubesc CONSTANTA pentru ce este sau ce nu este
Un lucru este cert hip-hopul din sud-est traieste
Tomis nord,Tomis 3 pana in centru
Strazile sunt inca un pericol tu pazesteti rectul
Cunosc baietii fara scoala in fiecare perimetru
Sfatul meu prietenesc e sa nu faci pe desteptul
Dar treburile astea n-or sa se shimbe nici odata
De-asta imi place sa privesc mai mult partea frumoasa
Asta-i singurul loc care ma simt ca acasa
Si-o mai zic odata n-ar trebui sa schimb nimic ca sa-l fac sa-mi placa
Asta-i locu' de unde pentru mine incepe tot
User avatar
Dav1d
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1265
Joined: 20 Oct 2009, 07:27
Detinator Steam: Nu
Location: Ploiesti
Has thanked: 103 times
Been thanked: 153 times

10 Sep 2010, 12:11

bwiN bY Deagle wrote:
Robert wrote:Nu cred ca luai tu warn degeaba si felicitarile mele,tocmai o sa primesti al treilea tau avertisment,dupa care vei lua ban.
Ba u esti nebun ? Iti place sa dai warn nu? Vai de viata u . Mai iesi si u pe afara cu prieteni la un fotbal nu benocla ochi in calc k tea afectat deja
Tu spui chestia asta si tu ai 15 ani ? Uite dastia strica extreamcs , niste copilasi de 15 ani pe care daca ii vezi pe strada nu dai doi bani pe ei :) Exemple sunt destule : amE , bwin , betiv14 ,
Vreau sa fiu o stea, eu pot sa stralucesc
Si nu ma pune la perete, acum ca pot s-o dovedesc
Lasa-ma sa lupt, tu nu vezi ca nu cedez?
Lasa-ma macar in gand, fericirea s-o vanez !
User avatar
Mafios_X
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 6851
Joined: 10 Apr 2009, 01:28
Detinator Steam: Da
SteamID: mafiosx
Reputatie: Fost Administrator
Location: Italia
Has thanked: 341 times
Been thanked: 419 times
Contact:

10 Sep 2010, 12:12

Nu prea imi place ca moderatori/stafful cu grade de edit nu sunt activi. Gasesc in fiecare zi reclame peste reclame pe forum, si nimic.
Nu am nimic cu moderatori. Ba din contra, pe Robert il cunosc destul de bine. Nu luati ce am scris mai sus ca un atac asupra voastra, nu vreau alte discutii :P !!
-------------------------------#STEAM PROFILE--------------------------------------
Image
STEAM: mafiosx

Image


www.gamescan.ro - Un fel de GameTracker ROMANESC :D
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

10 Sep 2010, 12:26

Dav1d wrote:
bwiN bY Deagle wrote:
Robert wrote:Nu cred ca luai tu warn degeaba si felicitarile mele,tocmai o sa primesti al treilea tau avertisment,dupa care vei lua ban.
Ba u esti nebun ? Iti place sa dai warn nu? Vai de viata u . Mai iesi si u pe afara cu prieteni la un fotbal nu benocla ochi in calc k tea afectat deja
Tu spui chestia asta si tu ai 15 ani ? Uite dastia strica extreamcs , niste copilasi de 15 ani pe care daca ii vezi pe strada nu dai doi bani pe ei :) Exemple sunt destule : amE , bwin , betiv14 ,
Pacat ca asa a ajuns extreamcs.. in special ratatu de Dav1d
Last edited by TAVY on 10 Sep 2010, 12:31, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit un avertisment pentru atac la persoana !
r0nan eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2109
Joined: 15 Mar 2010, 08:10
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost moderator
Restrictie moderator
Nume anterior : b00T
Location: Moreni
Has thanked: 11 times
Been thanked: 68 times

10 Sep 2010, 12:39

Din adevărul spus pentru extreamcs a început să fie „cearta despre extreamcs”.
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

10 Sep 2010, 12:41

bwiN bY Deagle wrote:
TzaCaNeL wrote:The following is a warning which has been issued to you by an administrator or moderator of this site.
Ai primit avertisment pentru jigniri aduse unui administrator!
Care administrator ma bunule.Chiar mai facut curios
Vorbesti cumva de Ciprian?Pe timpul ala nu era administrator ma
Ti-ai primit moderatorul inapoi si numai incapi in haine?

Zi noroc ca nu ai luat ban. Ca la faze d'astea primesti ban. Eu ti-am dat warn, am zis sa nu fiu nesimtit. Asa am dat la toti.

PS: Daca am primit moderatorul inapoi nu inseamna ca nu mai incap in haine. Oricum, renuntasem eu, acum m-am intors pentru ca vad ca nimeni nu se mai ocupa de el.
In legatura cu warnurile, Ciprian mi-a spus sa rezolv toate PM/post reports si asa am facut. Mi-am pierdut aseara 1 ora numai pentru ele.


PS2: Dane, si tu ai primit avertisment tot pentru aceeasi faza, te-a raportat Ciprian :)

PS3: Stati linistiti. Dau avertismente la toti. Nu imi mai spuneti mie ca : " Numai mie mi-ai dat si altora nu". Nu stiti voi ce am facut si ce nu.
Image
Image
Image
gUn[:x]
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1002
Joined: 11 Jun 2010, 12:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Liceuu <3
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni !
Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 85 times
Been thanked: 36 times

10 Sep 2010, 13:04

amE wrote:
gUn[:x] wrote:Haha, cata vrajeala pe ArSeNaL ala. Are aproape 19 ani si are 60 kg =))))) Pai il ia vantul. Cica era singur, cu astia din clasa =)) Mor aici.. doamne, ce copil. Eu fac pariu ca ala nu are nici 15 ani, dapai 19.
Unde te crezi ma? Veziti de tine...ArSeNaL este din municipiul Focsani, judetul Vrancea, pentru dobitoci, el invata la un colegiu, in clasa a 12a. Cati ai vrea sa aiba ? 14 ca tine ?! Crezi ca toata lumea are peste 60 kg ?! Voi la 14 ani sunteti supraponderali mai dava`n mamicile voastre.
Sunt eu supraponderal? Vezi ce vorbesti.. hai ca nu incep sa ma cert cu tine :*
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 13 guests