"Adevarul despre extreamcs!" 'pareri/opinii'

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

10 Sep 2010, 18:12

b00T wrote:
twinklegfx wrote:
TzaCaNeL wrote:
Nu fac nici o discriminare, numai ca , cateodata se intampla sa mai sar peste un user, si asta nu se intampla des.
Inteleg...oricum Ciprian a dat 1 warn aiurea, motiv pentru care am ban pe twinklez#titans:) anyway, who cares?
Eu nu înţeleg ceva: dacă aţi primit ban pe un cont de ce vă faceţi altul şi intraţi din nou ?


Cred ca de plictiseala, ori sunt innebuniti dupa posturi.. iar si iar si iar si iar si iar si iar...
Road to 3k.
User avatar
Madalin
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3247
Joined: 16 Apr 2007, 14:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Dependent
Fost super moderator
Location: Bucuresti.
Has thanked: 109 times
Been thanked: 368 times

10 Sep 2010, 18:13

b00T wrote:Eu nu înţeleg ceva: dacă aţi primit ban pe un cont de ce vă faceţi altul şi intraţi din nou ?
Aceeasi intrebare vreau sa ti-o pun si eu tie. Cred ca majoritatea utilizatorilor stiu ca ai mai avut un cont aici, Keops. Astept un raspuns.
ale, ale, ale!
r0nan eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2109
Joined: 15 Mar 2010, 08:10
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost moderator
Restrictie moderator
Nume anterior : b00T
Location: Moreni
Has thanked: 11 times
Been thanked: 68 times

10 Sep 2010, 18:30

ala`dependentu wrote:
b00T wrote:Eu nu înţeleg ceva: dacă aţi primit ban pe un cont de ce vă faceţi altul şi intraţi din nou ?
Aceeasi intrebare vreau sa ti-o pun si eu tie. Cred ca majoritatea utilizatorilor stiu ca ai mai avut un cont aici, Keops. Astept un raspuns.
Bă fraţilor dacă keops stă în oraş cu mine acum ce înseamnă că sunt keops ? X(

încetaţi bă cu keops-u vostru că m-aţi disperat.
twinklegfx
Utilizator restrictionat
Utilizator restrictionat
Posts: 14
Joined: 08 Sep 2010, 18:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Under Construction
Location: Buzau
Contact:

10 Sep 2010, 18:36

winckler sunam si noi la romtelecom sa facem o reclamatie domnului ArSeNaL ?:/

@padawanilor, am facut alt cont ca sa mai rad oleaca.
User avatar
Madalin
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3247
Joined: 16 Apr 2007, 14:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Dependent
Fost super moderator
Location: Bucuresti.
Has thanked: 109 times
Been thanked: 368 times

10 Sep 2010, 18:36

b00T wrote:
ala`dependentu wrote:
b00T wrote:Eu nu înţeleg ceva: dacă aţi primit ban pe un cont de ce vă faceţi altul şi intraţi din nou ?
Aceeasi intrebare vreau sa ti-o pun si eu tie. Cred ca majoritatea utilizatorilor stiu ca ai mai avut un cont aici, Keops. Astept un raspuns.
Bă fraţilor dacă keops stă în oraş cu mine acum ce înseamnă că sunt keops ? X(

încetaţi bă cu keops-u vostru că m-aţi disperat.

Nu te mai ataca, te rog.
Multumesc.
ale, ale, ale!
Dan
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 644
Joined: 22 Aug 2008, 02:07
Detinator Steam: Da
SteamID: dan_extream, dannezu
Reputatie: Fost administrator
Fost designer echipa eXtream
Fost detinator CS2.eXtreamCS.com
Fost detinator DR.eXtreamCS.com
Ban pentru abuz de admin [scos]
Fost detinator ZM.eXtreamCS.com
Restrictie la functia Manager
Fost moderator
Utilizator banat!
(Ban scos de 1 mai!)
Utilizator banat !
(Injurii la adresa unui moderator)
Has thanked: 11 times
Been thanked: 17 times

10 Sep 2010, 19:28

Sfat pentru zm3ii forumului :

daca va place sa dati warn , facetiva conturi si dati la warnuri pana va plictisiti .
TAVY, eu am o comunitate mai mare de 4 ori ca extreamcs deci, postez pe acest forum din `placere`...chiar daca mi s-ar da acum mod (cea ce nu se intapla) nu l-as accepta :)

extreamcs e o comunitate MOARTA la partea de cs , o reinvie categoria discutii generale.
De ce?

Nu aveti servere...laleagane are peste 50 de servere hostate ...

Si extreamcs poate avea, `adoptati` servere ... le oferiti categorie pe forum + dns persoanelor care intra in extreamcs cu servere non.stop +22 sloturi .

e doar un sfat...sa vedeti atunci lume :D

Acu ceva timp am spus si eu clar ca e cea mai mare comunitate , si nu pentru ca am avut admin aici si nu stiu ce , pentru ca :) servere mergeau, erau populate, erau 5,6 servere care erau full mai tot timpu :) Dar acuma....
User avatar
KronoS eXtream
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4378
Joined: 02 Apr 2009, 19:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost detinator Zombie-Land.eXtream.Ro
Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Location: Bucharest
Has thanked: 551 times
Been thanked: 820 times
Contact:

10 Sep 2010, 19:30

TAVY wrote:
aSh wrote:Nu are rost sa mai vorbiti despre ceea ce se intampla in acesta comunitate si ar trebui sa facem alte lucruri decat sa criticam pentru ca nu mai are rost...nimeni nu ne baga in seama
acu va dati victime :)) sau cum ?
El este o victima.Prea l-ati luat la misto.

@ala dependentu: Si eu am 2 conturi dar intru doar pe asta.Nu conteaza numarul de conturi cat timp nu faci tampenii.


Aia care ati facut offtopic sunteti sub nivelul apei.Zicea cineva extreamcs = bullshit dar am o intrebare pentru el: sa inteleg ca-ti place rahatul de stai pe el?
Nu efectuez tranzactii pe mess, skype etc. Aveti grija la indivizii care se dau drept mine!
Nu mai ofer suport asa ca nu imi mai trimiteti mesaje in legatura cu asta!


Zombie Plague Shade 1.2-debug1 [with Item Limiter] (12 September 2015) - Bombardier Branch
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

10 Sep 2010, 19:59

Dan wrote:Sfat pentru zm3ii forumului :

daca va place sa dati warn , facetiva conturi si dati la warnuri pana va plictisiti .
TAVY, eu am o comunitate mai mare de 4 ori ca extreamcs deci, postez pe acest forum din `placere`...chiar daca mi s-ar da acum mod (cea ce nu se intapla) nu l-as accepta :)

extreamcs e o comunitate MOARTA la partea de cs , o reinvie categoria discutii generale.
De ce?

Nu aveti servere...laleagane are peste 50 de servere hostate ...

Si extreamcs poate avea, `adoptati` servere ... le oferiti categorie pe forum + dns persoanelor care intra in extreamcs cu servere non.stop +22 sloturi .

e doar un sfat...sa vedeti atunci lume :D

Acu ceva timp am spus si eu clar ca e cea mai mare comunitate , si nu pentru ca am avut admin aici si nu stiu ce , pentru ca :) servere mergeau, erau populate, erau 5,6 servere care erau full mai tot timpu :) Dar acuma....

:))) Intradevar.. Dan aka llegolas are un forum mult mai populat ca extreamcs.. dar chestia e ca are alti nabii la el pe forum =))
User avatar
RAZVANN.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3610
Joined: 03 Nov 2008, 21:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Excelent
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator ajutator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 206 times
Been thanked: 179 times

11 Sep 2010, 02:36

Sal , am si eu ceva de spus , ma gandeam sa faceti cs.extreamcs.com parca stiam ca este hostat la krond , daca da BUN lag mic etc.. , sa ii puneti un addons frumos nu asta actual clasic nu sunete multikill etc.. si maxim 8 jucatori [ am vazut eu .. ] , sa dati admine pe redirecte la 10-15 oameni si sa il faceti populat :) , serverele v-ar ajuta ff mult :P parerea mea , in rest toate cele bune.
Gogyan
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 15
Joined: 10 Sep 2010, 20:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 2 times
Contact:

11 Sep 2010, 03:51

KiduuuTz wrote:AHAHHA ce-mi place cand va atacati...dar vorbiti in necunostinta de cauza.
Cine va credeti voi sa criticati moderatorii ma? Sunt sigur ca si voi vreti, dar mna. Pentru cei care s-au inregistrat de curand si au 14 mii de posturi...tzacanel, winckler, ciprian s.a.m.d au muncit pentru acele grade, pe cand voi nici macar nu stiti sa apreciati asta.
Sunt buni cand va ajuta, dar cand va da warn, gata nu isi merita gradu :-j.
Eu am avut n warn-uri pe acest forum, dar pnm...decat 1 data am comentat ..si atunci acel warn chiar mi s-a parut dat pe nedrept, dar na.

ps: Acum ca Ciprian e administrator, sa va vad daca mai suferiti mai manzilor...
Si ce face ciprian daca e administrator? Ne ia adresa din acp si pune oamenii lui sa ne bata? aa, am uitat, suna la romtelecom si ne face reclamatie
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

11 Sep 2010, 10:33

Gogyan wrote:
KiduuuTz wrote:AHAHHA ce-mi place cand va atacati...dar vorbiti in necunostinta de cauza.
Cine va credeti voi sa criticati moderatorii ma? Sunt sigur ca si voi vreti, dar mna. Pentru cei care s-au inregistrat de curand si au 14 mii de posturi...tzacanel, winckler, ciprian s.a.m.d au muncit pentru acele grade, pe cand voi nici macar nu stiti sa apreciati asta.
Sunt buni cand va ajuta, dar cand va da warn, gata nu isi merita gradu :-j.
Eu am avut n warn-uri pe acest forum, dar pnm...decat 1 data am comentat ..si atunci acel warn chiar mi s-a parut dat pe nedrept, dar na.

ps: Acum ca Ciprian e administrator, sa va vad daca mai suferiti mai manzilor...
Si ce face ciprian daca e administrator? Ne ia adresa din acp si pune oamenii lui sa ne bata? aa, am uitat, suna la romtelecom si ne face reclamatie
Face el ce face... Doamne ce "uameni" :|
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

11 Sep 2010, 11:09

Gogyan wrote:
KiduuuTz wrote:AHAHHA ce-mi place cand va atacati...dar vorbiti in necunostinta de cauza.
Cine va credeti voi sa criticati moderatorii ma? Sunt sigur ca si voi vreti, dar mna. Pentru cei care s-au inregistrat de curand si au 14 mii de posturi...tzacanel, winckler, ciprian s.a.m.d au muncit pentru acele grade, pe cand voi nici macar nu stiti sa apreciati asta.
Sunt buni cand va ajuta, dar cand va da warn, gata nu isi merita gradu :-j.
Eu am avut n warn-uri pe acest forum, dar pnm...decat 1 data am comentat ..si atunci acel warn chiar mi s-a parut dat pe nedrept, dar na.

ps: Acum ca Ciprian e administrator, sa va vad daca mai suferiti mai manzilor...
Si ce face ciprian daca e administrator? Ne ia adresa din acp si pune oamenii lui sa ne bata? aa, am uitat, suna la romtelecom si ne face reclamatie
Voi radeti ca face el reclamatie la rtc dar sa stiti ca se poate oricat de amuzant vi s-ar parea. Pentru spam poti sa suni si sa reclami un ip de la ei fara probleme...de acolo se ocupa ei :). Cititi TOS de la romtelecom.
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 3 guests